Įkraunama...
Įkraunama...

Ladycomp, Babycomp ir Pearly

Sveikos, susidomejau siais produktais, noreciau suzinoti ar yra naudojanciu tarp SM. Kokie atsiliepimai ir visa kita.
Ar patikima.

Anglu forume visi jie isgirti visapusiskai, nera pastojusiu ir t.t.
Idomu ar Lietuvoj kas nors naudoja g.gif



Manau isigysiu viena ir as, kad ir brangoka. Bet kai pagalvoji apie zala kontraceptiku, ir dar kaina susumuoji, tai ji tampa juokinga. rolleyes.gif

Cia apie juos http://www.ladycomp.....php?id=1&sid=4.
Laukiu atsiliepimu. 4u.gif
Atsakyti
Čiliuke, tai tik pagalbinė priemonė taikant natūralų šeimos planavimą (NŠP). Netobula, kai kuriais atvejais galinti padaryti ir meškos paslaugą. Gerai neperpratus NŠP metodų, pasikliauti tokiu aparačiuku rizikinga (kita vertus, juos perpratus, tampa akivaizdu, kad jo funkcijas dar geriau atlieka viso labo paprastas termometras ir knygelė užrašams, kas kainuoja nepalyginamai mažiau mirksiukas.gif ).

P.S. Kviečiu jungtis į NŠP temą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 10 30, 18:47)
Čiliuke, tai tik pagalbinė priemonė taikant natūralų šeimos planavimą (NŠP). Netobula, kai kuriais atvejais galinti padaryti ir meškos paslaugą. Gerai neperpratus NŠP metodų, pasikliauti tokiu aparačiuku rizikinga (kita vertus, juos perpratus, tampa akivaizdu, kad jo funkcijas dar geriau atlieka viso labo paprastas termometras ir knygelė užrašams, kas kainuoja nepalyginamai mažiau mirksiukas.gif ).

P.S. Kviečiu jungtis į NŠP temą. 4u.gif



Aciu. Bet as perskaiciau dali jusu temos ir man ten viskas taip sunku atrodo, reikalauja kruopstumo ir t.t. O kai as tokia esu, kad pasimetu greitai kai kas nors neaisku tai jauciu dar ir daug nervu kainuotu... doh.gif
Laikas nuo laiko pavartau jusu temuke nuo pirmos. Ten ir uzmaciau apie ladycomp, o veliau daugiau susiradau info..

blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiliukė! @ 2010 10 30, 21:30)
Aciu. Bet as perskaiciau dali jusu temos ir man ten viskas taip sunku atrodo, reikalauja kruopstumo ir t.t. O kai as tokia esu, kad pasimetu greitai kai kas nors neaisku tai jauciu dar ir daug nervu kainuotu...  doh.gif
Laikas nuo laiko pavartau jusu temuke nuo pirmos. Ten ir uzmaciau apie ladycomp, o veliau daugiau susiradau info..

blush2.gif  4u.gif

Tikrai nėra tai taip sunku, kaip galbūt atrodo. 4u.gif Aišku iš pradžių reikia skirti laiko pasiskaitymui (kaip ir apie bet kokį kitą naują dalyką), bet vėliau ar KT laiku išgerti, ar temperatūrą pasimatuoti - juk neišsiblaškymo reikalauja panašiai.

Beje niekas iš dalyvaujančių NŠP temoje Tavo minėtų indikatorių nenaudoja (na jei tikiesi ten rasti daugiau info blush2.gif ). Yra naudojančių ar naudojusių Bioself (veikimo principas mažai kuo skiriasi, kaina - gerokai) - yra labai juo nusivylusių, yra tebenaudojančių šalia simptoterminio metodo, bet niekas aklai nepasitiki vien juo.
Atsakyti