Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

Tęsiam
Ir aš su pirmuoju klausimu. Esu šokoladinė,tačiau po kelių plovimu išlenda baisus ryžas atspalvis. Ar galėčiau naudoti pilkintoja?kiek skaičiau jį naudoja daugiausia šviesaplaukės,o kaip su brunetėm? ar yra naudojusių? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chopard @ 2010 11 07, 14:00)
Tęsiam
Ir aš su pirmuoju klausimu. Esu šokoladinė,tačiau po kelių plovimu išlenda baisus ryžas atspalvis. Ar galėčiau naudoti pilkintoja?kiek skaičiau jį naudoja daugiausia šviesaplaukės,o kaip su brunetėm? ar yra naudojusių?  4u.gif

Laba, nemanau kad pilkintojas padės.
Visu pirma paciai reikia naudoti šampūna dažytiems plaukams arba spalva atstatani balzama, ar tiesiog dažymo metu padaryti spalvos pripigmentacija kad ji taip greitai nenusiplautu.
Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
naudoju ir šampuną ir balzamą dažytiems,bet visvien nusiplauna. O kaip ta pripigmentacija daroma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(woodoo doll @ 2010 11 01, 17:42)
smile.gif  smile.gif Sveikos , toki klausimuka turiu , kazkur cia perskaiciau kad ale lorealis castingas tik paryskina spalvyte jau esama , na ok as ir noriu ja pasviesint ir tarp castingo radau nuostabiu atspalviu , bet man pas mane saknis siuo metu autauge apie 2 cm , siaip esu sviesi gan is prigimties tik dar sviesiau dazau , juk turetu castingas sulygint kazkiek ta skirtuma ar galiu to nesitiket?
ir gal kas isbandet loreal casting 810 arba 910 spalvytes? g.gif galetumet pasidalyt kaip gavos realiai spalva  smile.gif

As esu dazius su 810. Irgi naudojau tam, kad siek tiek sulyginti spalva, nes saknys tonu tamsesnes ataugineja. Man spalva gavosi laaabai panasi kaip ant dezutes, pirma savaite gal kiek pilksvesne, bet po to tas pilksvumas nusiplove, ir spalva graziai susilygino. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chopard @ 2010 11 07, 14:31)
naudoju ir šampuną ir balzamą dažytiems,bet visvien nusiplauna. O kaip ta pripigmentacija daroma? g.gif

Pripigmentacija -tai tam tikras dažymo būdas atliekamas salonuose, nemanau kad namuose pati tai pasidarysi.Tokia procedura geriau patiketi profesionalams wink.gif smile.gif
Atsakyti
parekomenduokit grazia, silta, ryskia, be juodumo sokoladine spalva beamoniakiniu dazu... rolleyes.gif aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
O gal matėte pirkti Green Light Tonality dažų Kaune? Na niekaip nerandu doh.gif
Kuri spalva natūraliau rudai atrodo, #4 Intense Brown ar #3 Dark Intense Brown? 4u.gif
Atsakyti
Info iš el. parduotuvės. Manau galima pasiskambinti ir susižinoti....
http://www.beautyfor...eu/lt/kontaktai
Parduotuvių ir vadybininkų kontaktai:



Vilniuje:

Parduotuvė: V.Pietario g. 8, tel.
(8-5) 213 0845 (8-5) 213 0845
I - V (9:00 - 19.00); VI (9.00 - 15:00), Tel/fax: +370 5 2130845

Parduotuvė: Konstitucijos pr. 16, VCUP, 1 a. (10:00 - 22:00),
tel.: (8-5) 273 0527 (8-5) 273 0527

Kaune:

Parduotuvė ir vadybininkai: Savanorių pr. 192,
tel.: (8-37) 73 11 03 (8-37) 73 11 03 (8:00 - 14:00)

Klaipėdoje:

Vadybininkė Vanda : mob.: 8 611 31 458

Šiauliuose:

Vadybininkė Ilona: mob.: 8 699 12 136 (vadybininkai)
Atsakyti
sveikos
gal kas bandet syoss plauku dazus??

ir kaip del perfect mousse, pas mane plaukai zemiau peciu, reikia 1 ar 2 dezuciu ?
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 11 16, 14:39)
Info iš el. parduotuvės. Manau galima pasiskambinti ir susižinoti....
http://www.beautyfor...eu/lt/kontaktai

Labai ačiū 4u.gif Jau nusipirkau, Kaune tik ten ir prekiauja, Savanorių 192
Atsakyti
QUOTE(Chopard @ 2010 11 07, 14:00)
Tęsiam
Ir aš su pirmuoju klausimu. Esu šokoladinė,tačiau po kelių plovimu išlenda baisus ryžas atspalvis. Ar galėčiau naudoti pilkintoja?kiek skaičiau jį naudoja daugiausia šviesaplaukės,o kaip su brunetėm? ar yra naudojusių?  4u.gif

kaip blondinem yra pilkinantys, auksini atspalvi suteikiantys sampunai,taip yra ir ruda tamsiai,dar raudonplaukem irgi yra,nemazai prof linijos loreal turi tu atspalvi pagyvinanciu ir suteikianciu sampunu,buvau radusi internetinej vienoj svetainej,bet staigiai visus ispirko,ir kt firmu maciau yra
Atsakyti
As irgi turiu problema del vis atsirandancio ryzumo roduje spalvoje.. sad.gif Dazau ruda ant sviesiai rudu plauku (i pilkuma jie tokie).
Gal galit parekomenduoti kokius nors dazus kurie nedazytu rausvu atspalviu o gautusi salta ruda ? nes kiek teko isbandyti pvz Garnier rudu dazu tai man vienintelis icy brown buvo siek tiek panasiau i tiesa, net ir tai plaunasi ryzai..
Atsakyti