Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Ir dar Kęstutis pastebėjo, kad prieš tai buvo geras kirpimas, tačiau reikėjo labiau patrumpinti visus plaukus, kad jie nebūtų tokie nutysę. Ilgesni plaukai pas mane nutysta ir praranda formą.

O prieš tai buvau pas Jūratę.
Atsakyti
ABSOLIUTE, o virsugalvi prakarpe tai prie pat saknu? tyriu tokius pat plaukus, idomu butu pamatyt, gal i az foto galetumet, veida galit uztusuot, jeigu galima
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 09 13, 10:55)
ABSOLIUTE,  o virsugalvi prakarpe tai prie pat saknu? tyriu tokius pat plaukus, idomu butu pamatyt, gal i az foto galetumet, veida galit uztusuot, jeigu galima



Gal ne taip parašiau, pakarpė, tai kirpčiukų vietoje pakarpė, tokius ilgesnius kirpčiukus padarė, kad nebūtų plaukai labai prisiploję.

Nuotrauką galėsiu vakare įmest.
Atsakyti
O man neiseina idet nuotrauku.Man kazkokia painiava, prirasyta kazikiek,viena dariau,kita,nuotraukas mazinau,jau nervas ima.Niekur sitaip sudetingai nemacius.Dejus juk ir kituose tinkalpiuose,tai ikeli is kompo,reik susimazini iki tiek kiek reikalauja ir viskas ok. bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigoleta @ 2011 09 13, 12:53)
O man neiseina idet nuotrauku...


Įkelkit per www.part.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs.mama: 13 rugsėjo 2011 - 12:51
Aš apie Kęstutį irgi tik geriausius žodžius galiu pasakyt. thumbup.gif Nes išsiplovus galvą, nebereikia stovėt su fenu, kad matytųsi kirpimas.
Atsakyti
QUOTE(Absoliutė @ 2011 09 13, 10:26)
Ir dar Kęstutis pastebėjo, kad prieš tai buvo geras kirpimas, tačiau reikėjo labiau patrumpinti visus plaukus, kad jie nebūtų tokie nutysę. Ilgesni plaukai pas mane nutysta ir praranda formą.

O prieš tai buvau pas Jūratę.


Dabar paskaitinejau ir mano plaukai panasus jau eile metu niekaip man nepataiko nukirpti, kad plaukai atrodytu tvarkingai. Kur Toks kirpejas yra? Kokia kainyte pas ji?
Atsakyti
Banadau deti,patalpinau as tas nuotraukas i talpykla,pirma nuotrauka bus pries pasikeitimus,ilgais plaukais.Dedu per nauja,nes tokio dydzio isudejo,labai didele

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Rigoleta @ 2011 09 13, 15:14)
Banadau deti,patalpinau as tas nuotraukas i talpykla,pirma nuotrauka bus pries pasikeitimus,ilgais plaukais.Dedu per nauja,nes tokio dydzio isidejo,labai didele

user posted image


Na pagaliau,viena idejau,o dabar bandysiu idet po nukirpimo ir padazymo

user posted image
Papildyta:
Na as cia pridejau po 2 kartus,nepykit merginos,kai pirma karta dedant,tai jau kaip isejo,taip,nezinau kaip cia matosi tie pokyciai,laukiu nuomones.Is priekio tai nelabai noriu veido rodyt,nebent iseis kaip nors retusuot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rigoleta: 13 rugsėjo 2011 - 14:16
Pas Kęstutį Šaikų kaina yra 75 lt. Jis dirba Kaune "Elrojuje".

Atsakyti
QUOTE(Rigoleta @ 2011 09 13, 15:24)
Banadau deti,patalpinau as tas nuotraukas i talpykla,pirma nuotrauka bus pries pasikeitimus,ilgais plaukais.Dedu per nauja,nes tokio dydzio isudejo,labai didele

user posted image
Papildyta:
Na pagaliau,viena idejau,o dabar bandysiu idet po nukirpimo ir padazymo

user posted image
Papildyta:
Na as cia pridejau po 2 kartus,nepykit merginos,kai pirma karta dedant,tai jau kaip isejo,taip,nezinau kaip cia matosi tie pokyciai,laukiu nuomones.Is priekio tai nelabai noriu veido rodyt,nebent iseis kaip nors retusuot.


Dabar bus is priekio pries pokycius

user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti