Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauga nuo uodų, mašalų, kandžių ir kt.gyvių

Kokias naudojat sau ir vaikams priemones nuo uodu? Buvo kazkurioj temoj uzsiminta, bet nerandu. O jau prasidejo sezonas...
Atsakyti
 Galejai truputi anksciau uzvesti sia tema wink.gif...

Vakar kaip tik buvom sode svest gimtadienio, tai taip sukandziojo ohmy.gif...visa istinusi buvau nuo sukandimu sad.gif...dar ir dabar matosi.

Rasykit rasykit visos! Ir parasykit, kokie geriausi wink.gif. Pernai viena buvau pabandzius, tai ne ka ir veike - gal koki 0.5 val  :-/.
Atsakyti
Mažiem vaikučiam gydytoja rekomendavo 10 "FENISTIL" lašiukų nakčiai sugirdyt,kad vaikiukas nesikasytų.Čia jau kai uodai sukanda.
O kad nesukastų,bent jau pernai būdavo prekybos centruose,tokios didelės specialios žvakės nuo uodų,ar kažkas pan.,visai neblogai.Dar yra vaistinėse visokių purškalų,bet efektas labai trumpalaikis.Reikia daug ir dažnai jais purkštis,o paskui nuprausti tą "brudą"...
Atsakyti
Na, kaip lauke apsisaugoti, tai nežinau. Bet namuose - pirkom tokį prietaisiuką, kuris įjungiamas į rozetę. O ant jo pasideda tokia tabletikė. Mums tai buvo šimtaprocentinė apsauga, nes kol gyvenom Kaune, tai negalėdavom langų atsidaryti, kiek tų uodų prilįsdavo. Gerai dar kad vaikinas mūsų nealergiškas, vieną kartą iš po nakties ant galvos (ypač veido) suskaičiavom apie 30 įkandimų. Po to nusipirkom iš karto tą priemonę ir uodai baigėsi.
Atsakyti
Mes irgi pernai naudojom prietaisiuka VAPE, kisama i rozete su keiciamomis tabletemis. Labai padejo, veikdavo visa nakti, instrukcijoje rase, kad nekenkia vaikams ir gyvuneliams.  ;)

Na, o is po sianakt, kai pamaciau savo zvirbliuko sukandziota veideli, vakare jau pradesim vel naudotis apsauga nuo uodu. Tik pirksim kisama i rozete, bet ne su keiciamomis tabletemis, o su skisciu.  :)

Bus riesta tiems bjauriems uodams  >:( Zinos, kaip kandzioti mano aukseli.  ;)
Atsakyti
Erkės baisiai mėgsta geltoną spalvą, taigi einant į mišką nerenkit vaikų geltonai. Purškalai gana didelis blefas, nors ką gali žinoti, gal kiek ir suveikia...Bet man atrodo, jei erkė labai "alkana", tai jau ras vietą, kur jų nėra. "Linksmasis" atvejis: pas mus kaime gyvena baisiai neturtinga daugiavaikė šeima. Kaip ir kiekvienam kaime, tai ne tik neturtas, bet ir visuotinis alkoholizmas yra Dievo rykštė. Ilgai čia netempsiu..taip atsitiko, kad tai šeimai mes įtaisėm benamį šunį, o už to šuns priežiūrą nupirkom ožką ir kiekvieną savaitę veždavom produktų tam šuniui šerti. Aišku visi produktai būdavo suvalgomi pačių šeimininkų. Viršūnių viršūnė buvo, kai pas tą šunį atsirado blusų, tuo pačiu rasdavom ir nemažai erkių. Na man pasidarė gaila šunėko ir aš turguje nupirkau jam antkaklį nuo parazitų. Nuvežėm. Atvažiuojam po savaitės, o moterėlė taip dėkavoja, taip dėkavoja už tą antkaklį..sako šuneliui padėjo ir vaikams padėjo..sakau, kaip tai vaikams padėjo ohmy.gif ???Pasirodo jie, kad galėtų pragyventi renka visokias miško gėrybes ir visi vaikai neišvengdavo erkių įssiurbimo. Pamačius, kad antkaklis šuniui padeda, iš jo tą daiktą atėmė ir vaikams paeiliui duodavo nešioti.  :o Regėjau, kaip tai "puikiai" atrodo.. ohmy.gif
o dabar jau apie klausimą: aš naudoju "Autan" repelentus  nuo uodų, mašalų ir pan. Padeda. Yra "pieštukiniai", rutuliniai (panašūs į dezodorantus) , yra purškiami šios firmos repelentai. Tiesa nežinau ar jie veikia prieš erkes. Neįsiskaičius į "instrukciją".
Atsakyti
Del geltonos spalvos, tai gryna teisybe. Turiu geltona bliuzona. Rudeni per sirsiu sezona sunku apsiginti. T.p. siemet sededama parke pastebejo, kad vabalai labai jau megsta ant jo nutupti sad.gif
Atsakyti
jau ikandus, sako, ir daktaro Taiso tepalas tinka (ir vaikams). bet cia turbut ne specialiai pirksi - tik jei jau turi...
Atsakyti
Na mudu su vaiku laabai alergiški uodų įkandimams  ohmy.gif
Gelbėja paprastutė priemonė - prieskoninių gvazdikėlių nuoviras (1/2 stiklinės vandens ir kokia 10-12 gvazdikėlių pavirinu gal 4 min ir dar leidžių atvėsti uždengusi). Ištepu tuo nuoviru visur kur tik gali uodai kąsti ir vaikštom abu kaip meduoliai kvepėdami. Uodai nesiartina  ;D ;D ;D

Įkandus niežulį padeda tepant panaikinti visi spiritiniai odekolonai, salic. spiritas, degtinėlė  wink.gif
Atsakyti
Keikklausinejau vaistinese jokiu purskalu vaikams (maziems) nera. Visi tik nuo triju metu. O kaip jus apsaugot vaikucius? MAn baisiausia kad mazajai isikibs kur nors erke :-X. As tai as, nera taip baisu,juolab kad sau tai turiu purskikli; bet va mazajai :-/ JAu nusipirkau ta kur vaikams nuo triju metu "Off", net nezinau ka daryt, o juolab kad vaziuosim i Moletus o ten visad daug uodu ir masalu visokiu budavo. ???
Atsakyti
AUGES
yra tikrai maziukams, mano drauge va si savaitgali man rode, tik pavadinimo neprisimenu (kazkoks sudetingas, su skaiciais), tinka nuo erkiu ir nuo uodu, saugo atrodo 6 val.
Tik zinau, kad brangokas, apie 30 lt ne toks jau didelis butelaitis.
Jei tikrai neatkasit, pasiteirausiu.
Atsakyti
Oi Vija pasiteirauk prasau, busim tau labai dekingos.
O dar norejau pasakyt kad labai gerai patalpoj nuo uodu saugo tie prietaisai i rozete kisami. mes palangoj viena kart isbandem ijunge sviesa uzmirsom langa uzdaryt, tai po valandos lubos net judejo nuo uodu. Tai ijungem ta prietaiseli, ... tik spek ziuret kaip vienas po kito uodai krenta kaip numusti lektuvai. Po kurio laiko reikejo tik sluota pasiimt. ;D Super daikciukas.  
Atsakyti