Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *41 Namučiai...


♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

user posted image
user posted image

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Atsakyti
Na naujoje temoje registruojuosi su:
1. Jose Saramago "Evangelija pagal Jėzų Kristų"
2. Indu Sundaresan "Šešėlių princesė"


Sielos sparnai labai graži tema 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už naujus namučius 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Registruojuosi su Maggie Stiefvater "Laukimas" ir Stephen King "Carrie" smile.gif
Atsakyti
O aš su "Baimė ir neapykanta Las Vegase". Labai tikiuosi šiandien baigti.
Atsakyti
Naujoje temoje su trimis knygomis:
- Solženicino "Viena Ivano Denisovičiaus diena"
- McEwan "Atpirkimas"
- Kinsella "Nepaprasta namų šeimininkė" .

Ačiū SS už naują temą. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
SS, ačiū už naujus namučius 4u.gif
Šįkart kibsiu į William Somerset Maugham "Aistrų našta" smile.gif
Atsakyti
Registruojuosi su "Kaimo mergaičių trilogija ir epilogas" - tinkamos apimties knyga thumb_yello.gif
Atsakyti
Registras su "Sudeginta gyva", "Prisukamo paukščio kronikos" ir "Valgyk, melskis ir mylėk".
O šiandien labai smagiai registruojuosi su dialektologijos užrašais, ryt antras bandymas įveikti egzaminą laugh.gif
Atsakyti
Labas naujas namas biggrin.gif

Registras su 'Rivertono dvaro paslaptimi" ir dar krūvele mokslo ir netik knygų doh.gif
Atsakyti
Sveikinuosi jau naujoje temutėje su P. Wentworth Kiniška skraiste, D. H. Lorenso Ledi Čaterli meilužiu bei su Meluoji ar myli?
Atsakyti
SS, ačiū už gražią temą 4u.gif Gerai išmokai mano pamokas biggrin.gif

Aš registruojuosi su "Valymas".Jau planavau per savaitgalį užbaigti, bet niekaip namo grįžtu. Pas "uošvius" apsigyvenau biggrin.gif
Tai ir praeitą temą taip prabėgom perskaičiau, negalėjau atsakyti visoms normaliai.

Ingėnai, gražiai aprašei knygą, bijojau skaityti atsiliepimą, kad nepasakytum, ko dar neskaičiau aš. Paskui gi būtų neįdomu man ax.gif Šią savaitę tikrai užbaigsiu ir parašysiu savo. bet kolkas tai pritariu tavo išsakytai nuomonei, jog knyga gera thumbup.gif

katilina, lauksiu atsiliepimo apie knygą, vis planuoju ją perskaityti, nes randu tarp įvairių top knygų sąrašų ją. tik galvoju, ar užtektų filmą pažiūrėti, ar verta ir knygą perskaityti 4u.gif

aistuliaa, pamatau tavo Murakami ir juokas paima lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 15 lapkričio 2010 - 22:16
Beje, www.suknyga.lt puslapyje aš vis dar neturiu jokių draugų verysad.gif doh.gif Gal kas norėtų į juos? ax.gif 4u.gif
Atsakyti