Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės kūno priežiūra

sveikos merginos. visu pirma noriu pasakyti, kad labai laukiu savo vaiko ir ne uz ka nekeisciau esamos situacijos. tik pora problemyciu atsirado.
trumpai: esu tik 5am menesy, o priaugau jau 12 kg. mano ginekologas mane ispejo, kad jei ir toliau taip augs svoris, bus sunku ji numesti, atsiras striju, iskils diabeto pavojus ir tt, ir tt...man buvo geda ir nemalonu, be to, salia sedejo mano vyras, ir mes abu emem tesintis, kad va, eisim plaukioti, mesti svori...
pati sau atrodau kaip dramblys. mano veidas nusetas spuogais ir dar egzema ant virsaus, raudonos serpetojancios demes. krutine ir nugara spuoguota. visas priaugtas svoris suejo i kojas, virsutine kuno dalis liko beveik kaip buvusi! jauciuosi, lyg mane temptu zemyn mano "pirmas aukstas", t.y., storos kojos ir uzpakalis. pilvas kaip septintam menesy. plaukai ataugo, pilki, prisiploje, beformiai.
is tkruju valgau as gerai, nepersibadauju. bet as turiu tam savo priezasciu - as 6 metus sirgau ivairiais valgymo sutrikimais, gydziausi ligonineje, pas psichologus, ilgai geriau antidepresantus, skrupulingai laikiau 55 kg svori. be to, 9 metus rukiau. ir isgerdavau, kai nesisekdavo, net, sakyciau, isgerinedavau.
del savo pirmo stebuklo atsisakiau vaistu, alkoholio ir cigareciu, persivalgymo ir vemimo, badavimo.
dabar sveriu 68...
kosmetikos vartoti NEGALIU ir NENORIU, nes mane iki siol tebepykina, ir stipriai (ne kasdien). ir kas galetu pagalvoti, kad anksciau buvau kosmetikos maniake!kas mane pamato, nuziuri, sako, hmmm, pasikeitei...
mano vyras sako, kad as jam graziausia, vercia eiti pasivaikscioti, plaukioti, stengiasi mane paguosti, palaikyti, nuraminti...labai padeda. bet uztenka paziureti i veidrodi ir ten pamatyti stora spuoguota drambli, ir norisi tik verkti...
o kaip myletis, negalvojant apie savo trukumus?
dabar maziau dirbu ir bunu daugiau namie-versu, skalbiu, lyginu, svajoju apie vaika. man kartais patinka kuistis namie. bet kazkoks pasalinis balsas man vis kuzda: na va, tapai stora zmona, namu seimininke. dar palauk, ir pasensi. gyvenimas bega pro sali!
KA MAN DARYT??? ar kas nors is jusu irgi taip jauciasi?
Atsakyti
Uzjauciu tave, tau tikra depresija del tavo isvaizdos. As irgi bijau pagalvoti, kad galeciau daugiau priaugti, nes tikrai atrodyciau baisiai, sveriu taip pat 55 kg, kosmetikos taip ir nenaudoju, O kodel negali plauku susitvarkyti? Ir jei tikrai reikalinga kosmetika, ja naudoti, paslepti atsiradusius trukumus, O dabar apie tai galvodama tik dar labiau i nevilti varai save.
Pasistenk ka nors padaryti sau, atsipalaiduoti labiau, juk jei sedi namie, tai gali ka nors daryti ne vien namams. Nueik i kirpykla, nusidazyk plaukus su dazomuoju sampunu (jei del dazu bijai), apsikirpk, pasidazyk, paslepk tuos spuogus ir maziau galvok kad esi negrazi, taip tik save kankini, dziaukis, kad vyras tave vertina, tai pasigrazinusi pasidaryk svente ne tik sau, bet ir vyrui.
AUKSCIAU GALVA thumbup.gif
Atsakyti
Na, nežinau-pirmą nėštumą aplamai tokių minčių nekildavo, jaučiausi ir graži, ir geros nuotaikos...Tiesa, visi negerumai prasidėjo po gimdymo-liko nemažai svorio, neliko laiko sau, vat tada tai jau tikrai nieko gero..

Dabar labai sunkūs buvo pirmi mėnesiai-veido oda pusiau spuoguota, pusiau sausa, plaukai prarado blizgesį, o ir šiaip jaučiausi blogai..Bet nuo ketvirto mėnesio staigiai viskas apsivertė-dabar aplamai oda tokia lygi, kokia gyvenime nebuvo, o ir svorio per aštuonis mėnesius dar priaugau tik 11 kg., pilvas palyginus nedidelis, tai jaučiuosi visai padoriai rolleyes.gif

Atsakyti
hm.. as dar tik 4-ta men baigiu, bet jau depresija pradeda ir mane apimt gili gili.. Del isvaizdos - ir apsirengt ner ka, ir storeju l greit kazkodel,ne i pilva, o i ploti.. tai vaikstau kaip kvadratine boba.. ir apskritai.. Tu dziaukis, kad vyras tave palaiko, kad kartu eisit plaukiot ar kur, kad tu jam grazi etc.. As - neplanuotas nestumas. Tai stogas vaziuoja nuo kuno pokyciu.. dar kazkaip save meginau guost, kad nu gal as visai dar nieko, dar ne tokia ir baisi.. Ir staiga mano vaiko tevas vienakart pareiske - koookia tu stora..
..Plaukus gali sutvarkyt kirpeja, veiduka - gal galima kiek pagydyti, gal kosmetika sutvarkyti.. Svoris - gi ne maza, supranti, kad tuoj tuoj, pagimdysi - ir sumazes.. Viskas susitvarkys, tik neuzsisedek namie i veidrodi ziuredama, nes tikrai bus ne kas.. O vat su savim susitvakryt ir vaizduot, kad kokia as faina, kad stora, bo as vaiko laukiuosi.. Va cia tai man dabar atrodo neiveikiamas dalykas..
Atsakyti
4u.gif
labai tave suprantu. cia tiesiog nestumas - hormonai, plius busena - kuo labiau nieko nedarai, tuo labiau save grauzi ir dar labiau nieko nedarai... esu tai patyrusi.
laikykis ir nors po truputi bandyk prisiversti ka nors del saves padaryti gero. is pradziu reikes pastangu, o paskui bus lengviau. aisku bus momentas, kai padarius vel nusvirs rankos ir bus sunkiau nei anksciau, bet is tiesu tai laikina 4u.gif pagimdysi ir po truputi viskas turetu grizti i vezias smile.gif
o del svorio - numesi, pagimdysi ir numesi. pasiskaityk skyreli apie lieknejimo istorijas, gal nusiranisi, nes ten tai prieaugiai - po 35 kg ir daugiau. o tavo - lasas juroj 4u.gif
sekmes. labai tave suprantu smile.gif
Atsakyti

dėl to jau priaugto svorio nesijaudink: aš kai nuėjau į polikliniką prisiregistruot, kad nėščia, tai gydytoja išvertė akis, kodėl tik dabar atėjau? Pasimečiau, sakau, nesuprantu, juk sakė, kad iki 12 savaitės reik ateit...O ji sako: atrodai, kaip mažų mažiausiai 22 savaitės blink.gif Tiesiog tie pilvukai nevienodai auga. Mano didelis buvo, ir gimdyt ėjau 80-81 kg., o prieš nėštumą apie 55-58 svėriau... pasidomėjau, kaip mama "priaugdavo", tai daug mažiau su visais keturiais vaikais, bet jos sesuo su trim visada bent po 25 priaugdavo, taip kad visi skirtingi. O strijos atsiranda ir visai "kūdoms", nuo odos priklausys, mano grupiokė dvynukus nešiojo, pilvas baisus, svoris irgi, nieko tos odos netepliojo ir nei strijos... O kitoms stengies stengies ir vis tiek išvagotas kūnas...
Atsakyti
Na aisku, ne pats graziausias laikotarpis moters gyvenime kosmetine prasme, bet stenkis nesusikoncentruoti i tai, kaip dabar atrodai, o koncentruokis i tai, kad taip neatrodytum. Nezinau Tavo finansines padeties, bet as ejau i baseina ir garine pirti, nesciuju aerobika labai figurai padeda, del odos nueik butinai pas rimta dermatologa, as 12savaite budama visa nuberta ejau, pas mane ir siaip problemine oda, bet su gera kosmetika visa laika norma atrodo bent jau smile.gif o per nestuma biski labiau paberta vis tiek, nueik plaukus susitvarkyti, butinai gerk gerus vitaminus ir stenkis kuo aktyviau gyventi - eiti pasivaikscioti, po parduotuves, kavos su draugem, siaip i gamta, dabar oras grazeja, zodziu pamatysi visai kitaip pradesi jaustis! bent jau cia savo recepta surasiau smile.gif as nesu is prigimties smilga, daug sportavus labai, daug raumenuku turiu, ir normaliai 58-59 sveriu, dabar, prasidejus 30sav., +8 kg mazdaug, 67 sveriu. siaip is principo per nestuma pastebiu kad visur as minkstesne, net kur nebuve niekad lasiaku, minksciau patapo smile.gif, bet dabar beviltiska apie tai svarstyti, nes kitaip nebus, o po gimdymo pati pamatysi, dar plonesne busi.
Atsakyti
nestumo pradzioje ir man svoris augo tiegiog akimirksniu. per 5 menesius priaugau 12 kilogramu doh.gif galvojau iki nestumo galo tikrai bus 30 kg cry.gif bet stai jau prasidejo 8 menuo, o mes sveriam 14 kg ax.gif per du menesius tik 2 kg ax.gif gal ir jums taip bus. ir tik nereikia pergyventi, o valgyti privalai, nes juk alkani musu maziukai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Borderline,
Neliūdėk, kartais mes per daug blogai viską matome... Juk žmogus kritiškiausias pats sau ir savyje lengviausia pastebėti priaugtus riebaliukus, tuos spuogus, kurios kiti tikrai ne taip mato, kol patys nepasakome, kad jie toookie dideli ir matomi. Jeigu yra galimybė, nusipirk kokį sau patinkantį drabužėlį. Juokinga, bet man dar tik 10 sav. o jau pradėjau neįlįsti i kelias savo kelnytes, nes visi drabužėliai buvo gerokai aptempti iki nėštumo, taigi vos pamačiusi, gog pastorėjau daugiau negu reikia - puoliau į ašaras, vyras žiūrėjo į mane absoliučiai nesupratęs, jam aš graži ir mano apvalumai patinka, bet vis gi primena, kad apvalumai gražu nėščiajai, o vėliau reikia savimi rūpintis.
Nulėkiau i sportinių drabužių parduotuvę, nusipirkau tampomas juodas simpatiškas kelnytes ir nuotaika kaip mat pakilo. Pabandyk bent patį mažiausią pasikeitimą, užsikabinsi, pati sau tapsi gražesnė ir be abejo kiti tai pastebės. Būk stipri, tavyje yra nauja gyvybė, kuri tikrai tavimi didžiuosis!
Atsakyti
mylek save kokia esi.juk dabar labai grazus laikotarppis savo gyvenime, megaukis savo graziom nerupestingom dienelem, kaupk jegas nuostabiai motinystei, juk nepastebesi kaip ateis ta diena, kai jus busit tryse. o nuotaikai praskaidrint, butinai apsilankyk pas kirpeja, uzeik ir i parduotuve rubeliuku sau ar smulkmeneliu busimam maziukui-juk tokie dalykeliai kelia nuotaika ir teikia zavesio...labai svarbu, kad supratingas vyras salia. Butinai maitinkis sveikai, nebandyk badauti, juk vaikelis vystosi, todel jam reikia daug maistiniu medziagu, turi padeti jam uzaugt sveikam. nestumo metu visas kunas keiciasi, keiciasi ir hormonu sistema, todel nieko nuostabaus, kad nuotaika nei is sio ne is to pablogeja. kojos tinti gali taip pat del hormonu, del skysciu sankaupos, o riebaliukai atsideda tam, kad maziukas butu garantuotas, kad gimes tures pienelio, nes is riebaliuku atsargu jis ir gaminasi, juk tam reikia daug energijos. tikrai pasakyk sau, kad save myli ir kunas keiciasi todel, kad tavyje auga tavo MAZULIUKAS!!! drinks_cheers.gif sekmes!!! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
na zinot mano kilai auga kaip ant mieliu ax.gif jau priaugau kokia 14 kg, ir tikrai jauciuosi stora!!!!! kojos kaip kalades, rankos...nugara....zandai...ziaurumelis.....gerai kad nors vyras palaiko....sako nieko po gimdymo lipsim ant dietu,....sportavimo biggrin.gif nors mintyse turbut pats galvoja kad jau greit manes net neapkabins cry.gif
Atsakyti
na, man kol kas viskas ok... tik spuogai veda is proto... bet pudros sluoknis ir vel grazi tongue.gif tongue.gif tongue.gif ir va sukuosena uzsimaniau keist... g.gif nuotaiak gal dar pageretu... g.gif tongue.gif
Atsakyti