Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

36-47 temos
1-35 temos
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus


TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais


Atsakyti
paziuriu i Asseni torta su zolyte ir labai labai norisi zolytes antgaliuko smile.gif Gal kas organizuojate koki pirkima is uzsienio, kur antgaliuku tokiu yra? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 21 lapkričio 2010 - 10:06
QUOTE(kice @ 2010 11 21, 11:02)
poaziuriu i Asseni torta su zolyte ir labai labai norisi zolytes antgaliuko smile.gif Gal kas organizuojate koki pirkima is uzsienio, kur antgaliuku tokiu yra? smile.gif

zinok kepejo parduotuveje yra tu antgaliuku, o dar is ebay galima parsisiusti rinkinuka visokiu antgaliuku.
man tas asseni tortas irgi fainulis. Man isvis asseni figureles zavi. Vakar Griaustine beveik mane ikalbejo ismeginti pastiliaza lipdymui ir palipdyti kokia viena kita figurele... o as vis bijau ir pradeti doh.gif
beje... o gelytes visokias jus lipdot ir likuciu dengimo mases ar is to pastilao lipdymui ? g.gif
Atsakyti
Kartoju savo klausimuka... ar decorgeli galima pasidaryti is vakaro..?
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 11 21, 09:21)
Akvilyt, na tikrai saunu, kad zmones taip galvoja, cie superinis ivertinimas. Saunuole, labai graziai padarei. Man labai patinka tavo tortai, kas kart laukiu, nes zinau, kad turi atnesti kazko iskirtinio.  4u.gif

blush2.gif ačiū

QUOTE(Asseni @ 2010 11 21, 09:33)
, zole - beze

nu man ta žolytė tai slabnumą sukelia wub.gif praveskit kasnors kursus, a? blush2.gif bezo virimo ir žolytės darymo, nes man čia atrodo misija neįmanoma doh.gif

nu žiauriai simpatulka tortas wub.gif

QUOTE(karapuzike @ 2010 11 21, 10:07)
zinok kepejo parduotuveje yra tu antgaliuku,

ten tik didelis toks yra... nusipirkau kaip tūndra doh.gif bet ten toks gigantas... nors reiktų pamėgint.. gal kas gautųsi g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 11 21, 11:19)
ten tik didelis toks yra... nusipirkau kaip tūndra  doh.gif  bet ten toks gigantas... nors reiktų pamėgint.. gal kas gautųsi  g.gif

gausis tikrai, as ji turiu ir ismeginau 4u.gif

beje.. turiu klausima
Kuo cia sitas tortas papuostas ? as apie suniuka. Nei tai beze, nei tai aisingas, nei tai pastiliazas ( o gal), bet tai tada kokiu budu tuos makaronus taip graziai sudeti ??? doh.gif Cia gruodzio galui drauge tokio suniuko uzsiprase tai dabar turiu galvos skausma issiaiskinti kaip tai igyvendinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 21 lapkričio 2010 - 10:28
QUOTE(karapuzike @ 2010 11 21, 10:22)
gausis tikrai, as ji turiu  4u.gif

tą didžiulį??? blink.gif gal gali parodyt kaip tau su juo gaunas???
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 11 21, 11:23)
tą didžiulį???   blink.gif  gal gali parodyt kaip tau su juo gaunas???

Va. Tik as dar rankos nelabai atidirbusi ir cia cia su aisingu, sakyciau biski nuvarvejo jis man doh.gif Nu zodziu i meistriskuma nekreipk demesio, esme kas su tuo antgaliu gaunasi mazdaug

ups, nu ir dydi pavariau doh.gif Taisau
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 21 lapkričio 2010 - 10:33



QUOTE(naitas @ 2010 11 21, 09:28)
Labas rytas  4u.gif
hmm.. o jeigu taip kasdien vaikščiot aukštakulniais ir apsirėdžius vakarine suknele? Mano nuomone, tikrai nebūtina išlaižyt ir išdizainint kiekvieną tortą kuris skirtas maždaug prie kavos.



as irgi taip pagalvojau, tik 4 zmonem toki torta nesti..., nu siaubingai gaila butu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimiene: 21 lapkričio 2010 - 10:39
QUOTE(karapuzike @ 2010 11 21, 10:07)
zinok kepejo parduotuveje yra tu antgaliuku,

turiu, nesąmonė schmoll.gif nemėtykit pinigų, geriau jau parsisiųst, nes tas iš kepėjo taip ir guli nenaudojamas schmoll.gif nieko su juo padaryt nesigauna schmoll.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglis2: 21 lapkričio 2010 - 10:41
QUOTE(spyglis2 @ 2010 11 21, 11:41)
turiu, nesąmonė schmoll.gif nemėtykit pinigų, geriau jau parsisiųst, nes tas iš kepėjo taip ir guli nenaudojamas schmoll.gif nieko su juo padaryt nesigauna schmoll.gif

o gal gali parodyti kaip tas geras turi atrodyti ? g.gif g.gif
Atsakyti
nieks nepakomentavo mano klausimu, tai gal kas ras vis del to minute, turbut per daug paprasta jums, o man nea blush2.gif

1.kokio storio kociot ta "paklode" kad lengviau apdengt? dejau ant sarlotes kremo, buvo gerai sustinges, issikociojau kokiu 2 mm paklode nu ir niekaip neislyginau doh.gif suprantu kad praktikos reikia, bet sakau gal storesne paklode lengviau islygint g.gif

2.pastilazas figurelem tikrai labiau trupa nei is geliu mase? ar kazka ne taip padariau? tik paemus i rankas sutrupejo krepselio rankena doh.gif tokius stovincius gal geriau is geliu mases ipdyti?
Atsakyti