Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto universitetinė ligoninė (AK)

Toliau dalinamės patirtimi apie gimdymą šituose gimdymo namuose

Sena tema

Bendra info, kontaktai:

VMUL 1-as gimdymo skyrius
VMUL 2-as gimdymo skyrius
Akušerijos ir ginekologijos priėmimo poskyris
Naujagimių skyrius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cansado: 22 lapkričio 2010 - 13:39
Labai norėčiau išgirsti 3 šviežiausius pasakojimus apie tai, kas vyko iš karto po gimdymo. Taip pat ir cezario pjūvio. Kokia ligoninės tvarka, ką darė ir t.t.?
Atsakyti
Mane iš karto po planinės CP nuvežė į palatą, kurioje ir gulėjau kol paleido. Kas konkrečiai tave domina?
Atsakyti
Mane irgi domina ar AK leidzia nuoga vaika (tik apklota) palaikyt ant krutines, kol paims kruti, o tik paskui pamatuot, pasvert aprengt ir t.t. (jei gimdymas praejo sklandziai) ? Ar cia kaip paprasysi?
Atsakyti
Mane domina konkretus scenarijus po normalaus gimdymo ir cezario. 2009 vasarą po extra cp, vaiką atnešė po 6 val. vyras, paskui seselė (išėjo po paros). Tikiuosi situacija keičiasi į gerą, o ne tik palatos, todėl ir idomu mažiausiai 3 šviežiausi pasakojimai.
Atsakyti
QUOTE(S@ulyte @ 2010 11 22, 13:08)
o gal žinot, ar vyrui tokiu atveju duoda maitinimą, ar tik mamytei? ruošiamės prašytis atskiros palatos (jeigu bus galimybė), įdomu, kiek čia tų maisto atsargų prisikaupt  g.gif

Maitinimas skiriamas tik mamai.
Atsakyti
QUOTE(Baravyke @ 2010 11 23, 12:53)
Mane irgi domina ar AK leidzia nuoga vaika (tik apklota) palaikyt ant krutines, kol paims kruti, o tik paskui pamatuot, pasvert aprengt ir t.t. (jei gimdymas praejo sklandziai) ? Ar cia kaip paprasysi?


QUOTE(Milda_Milda @ 2010 11 23, 14:21)
Mane domina konkretus scenarijus po normalaus gimdymo ir cezario. 2009 vasarą po extra cp, vaiką atnešė po 6 val. vyras, paskui seselė (išėjo po paros). Tikiuosi situacija keičiasi į gerą, o ne tik palatos, todėl ir idomu mažiausiai 3 šviežiausi pasakojimai.


nepatingėkite peskaityti praeitą temą bent nuo pusės, tikrai yra daug šviežių istorijų su visom smulkmenom surašytų.. mirksiukas.gif

aš gimžiau sausy..pagimdžiau 2.00h, iškart užgimusią dukrytę uždėjo ant krūtinės, susipažinom trumpai, tada tėtis nukirpo virkštelę ir personalas svėrė, matavo, rengė dukrytę, o tuo tarpu aš placentą sunkiai pagimdžiau..tada davė mažytę man, maitinau, aplinkui tvarkė jau gimdyklą sanitarė..tada man prasidėjo komplikacija (smarkus kraujavimas), teko dukrytę atiduot tėčiui, sulėkė personalas, kol viskas išsisprendė, jie stovėjo šalia manęs..tada dar pabuvom visi kartu gimdykloj, apie 4h mažylę išnešė į naujagimių skyrių, tėtis išvažiavo namo, o mane išvežė į palatą..dukrytę atnešė 6h man ir paliko visam laikui..pagimdžiau naktį iš antradienio į trečiadienį, o penktadienį per pietus jau grįžom namo..

Atsakyti
Sveikos. Man buvo paskirtas planinis cezaris. Paguldė praeitą antradienį, operacija paskyrė pirmadieniui (11.22d.), namo išleido vakar (11.25d.). Ėmėm mokamą palatą, kad tėvelis pasilikt galėtų. Už visą laikotarpį mokėjom 200lt. Operavo su spinaline nejautra. Operacijos metu išėmę mergaitę man ją parodė ir išsinešė praust, svert ir t.t. Tėvelis mergatės laukė naujagimių skyriuje. Po operacijos nuvežė į pooperacinę palatą, ten pragulėjau porą valandų. Poto atvežė į palatą. Po valandėlės atėjo sesutė iš naujagimių skyriaus ir paklausė ar atnešt mergaitę, nes ji jau valgyt reikalauja. Tai žodžiu operacija baigės 10val., o mergyte apie 13 val. atnešė. smile.gif
Atsakyti
Fuzzy, sveikinimai Tau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

as gimdziau AK 2010 m. lapkricio pradzioje, antras vaikelis. Skausmingi saremiai prasidejo 21 val. Ligonineje buvome po 23 val. Apziurejo priimamajame, kaklelis buvo atsidares 8 cm. Tad mazai liko laukti, iskart sake, kad tureciau pagimdyti greitai. Gimdziau nesusitarus, gimdyma prieme tamsi jauna gydytoja, pavardes neisidemejau (6 gindykla). Gimdziau naturaliai, viskas truko 2 val su trupuciu, nuskausminamuju nedave, kadangi galejo vaikeliui pakenkti. Ir akusere ir gydytoja tikrai labai malonios, ir abi man patiko. Kazkaip pasakiau, kad nekirptu, tai ir nekirtpo, kadangi neplysau tai pogimdyvinis laikotarpis zymiai lengvesnis. Pagimdzius vaikeli man uzdejo ant pilvo, tetis nukirpo virkstele, apiprause mazaja irgi salia manes, tada nunese pasveti ir pamatuoti, as pagimdziau placenta. Tada dave mazaja pamaitinti, siaip ja gali nesioti ir tetis ar guleti salia. Pamaitinus manoji buvo paguldyta i lovyte, nes man reikejo guleti ant nugaros. Labai nustebino, geraja prasme, kad idemiai gydytoja apziurejo, ar as neplysus, teko biskuti sukabinti, tada gimda, kakleli apziurejo ar nera kokiu pazeidimu (su pirmu maziau nei pries 2 metus, tikrai nieks nieko nepaziurinejo, uzsiuvo ir viskas). Pagulejos kelias valandas, nuveze i palata mane ir i naujagimiu skyriu dukryte. Mazosios negavau gana ilgai, atnese po kokiu 4 val. (pirmaji vaikeli atnese po valandos). Tada buvome kartu visa laika. Palatoje gulejome dviese, kadangi palatoje yra tualetas ir dusas, labai patogu. Su pirmu dar nebuvo remontas atliktas, palatos buvo baisios, bet didziausias siaubas kai reikejo po gimdymo per visa ilga koridoriu eiti i tualeta, kai pati vos ant koju pastovi, ir is skausmo vos paeini, tikrai kancia buvo. Prieziura po gimdymo labai pagerejus, akuseres uzsuka kelis kartus per diena, paklausineja ar ko nereikia, ar viskas gerai, ar nereikia nuskausminamuju, vis primena kur jas rasti jei prireiktu. Kai su pirmu gulejau buvo vienintelis klausimas ar pasitustinot, i mano nusiskundimus, atsakydavo taip gali buti (po daugiau nei menesio leido gimda sutraukiancius, kraujas visa ta laika bego upeliais, ligonineje nieks nepaziurejo). Vaikelio prieziura irgi siek tiek pagerejus, nors ir anksciau visai nebloga man atrode,si karta naujove, kad pries israsant tikrino ar dukryte girdi. Prirasiau gana daug, bet gal kam bus aktuali informacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(1mamyte @ 2010 11 27, 19:25)
as gimdziau AK 2010 m. lapkricio pradzioje, antras vaikelis. gal kam bus aktuali informacija smile.gif


labai ačiū už išsamią informacija thumbup.gif aš taip pat ruošiuosi važiuoti į AK, pradžioje galvojau apie RK, bet gydytojai neleido, dabar man bus ramiau smile.gif tik va lelius nelabai skuba, gerai jam nestuke.gif
Atsakyti
[quote=1mamyte,2010 11 27, 20:25]
Sveikos,

as gimdziau AK 2010 m. lapkricio pradzioje, antras vaikelis.
Kuo daugiau, tuo geriau thumbup.gif
Atsakyti