Įkraunama...
Įkraunama...

MEDAUS TORTAS



CIPCIUKO medaus torto receptas

user posted image
Iš šitos normos išeina du normalaus dydžio tortai po 5 blyniukus, arba vienas gigantas.
Tešlai:
3 kiaušiniai ,
3 dideli šaukštai medaus ,
100 g. margarino EVE ( ne sviesto ) ,
1 stiklinė cukraus ,
3 maži šaukšteliai sodos (ne kepimo milteliai ) nugesintos !!!
ir apie 5 stiklines miltų (gali ir pritrūkti saujelės kitos )
Kremui:
4 indeliai grietinėlės po 450 ml. 36 proc. riebumo
cukrus pagal skonį
citrinos sulčių

Gamyba:
Tešla
Į didoką bliūdelį reikia idėti visus produktus išskyrus sodą , bliūda statyti ant puodo su verdančiu vandeniu ir visus produktus gerai išmaišyti (čia tam ,kad nesutrauktų kiaušinių) bešildamas margarinas savaime po truputį ištirps. Kai mase smarkiai įkais, supilti nugesintą sodą (sodą būtinai nugesinti įpylus į ją porą šaukštų acto, ir supilti ją į karštą tešlą (smarkiai suputos), gerai išmaišyti, nukelti bliūdą ir supilti miltus, gerai išmaišyti bliūde. Kai jau bus sunku maišyti, išversti tešlą ant smarkiai miltais pabarstyto stalo ir suminkyti, ji turi nelipti prie rankų ir susiminkyti į gabalą, kuris padėjus neturi subliūkšti.
Kočiojant teslą stalą smarkiai reikia pabarstyti miltais, ji lipni. Kočioti reikia kol tešla dar šilta.

Šitus blynelius galima susikepti ir iš anksto, kad ir prieš mėnesį, jie negenda, tada tepant tortą bus mažiau darbo.

Gamyba:
Kremas
Grietinėlę (būtinai gerai atšaldytą, kitaip galima pagaminti naminį sviestą) plakti su elektriniu mikseriu visu greičiu su cukrumi ir citrinos rugštimi, ji po truputį pradeda tirštėti, plaki tol kol mikserio šluotelė ją tiesiog pradeda tarsi pjauti, sustabdžius mikserį ir jį ištraukus matosi indo dugnas, o grietinėlė taip ir stovi kaip bokštas net nepajuda iš vietos, įsivaizduokit - apverti tą indą aukštyn kojom, o grietinėlė nė nebando išbėkti, jokių želatinų schmoll.gif

Pagal šitą receptą blyneliai labai puikiai susigeria tik nuo plaktos grietinėlės, jų nereikia sulaistyti nes gausis košė. Kepti labai karstai 250C., vos įkišti ir jau traukti reikia.

SĖKMĖS !!! smile.gif

KIRBĖS medaus torto receptas

Darau tokia skystoką tešlą ir pilu į formą, iškepa, atvėsta, tada susipjaustau į kokius 5-6 lapelius ir tepu grietinės kremu...gaunasi daug minkštesnis tortas.....
user posted image

user posted image

RECEPTAS:
200 gr. cukraus
200 gr. medaus dirbtinio
200 gr. margarino Vilnius arba EVE
3 kiaušiniai,
3 a. šaukšteliai nugesintos sodos
cinamonas, gvazdikėliai [kas mėgsta]
miltų pagal tirštumą.....[kad tešla būtų grietinės tirštumo]

Cukrų, medų, margariną ir prieskonius sudedam į puodą ir užvirinam. Į pravėsusią šitą masę dedam kiaušinius, nugesintą sodą ir miltus, pilam į formą ir kepam apie 40-50 min, pagaliuku patikrinti kai bus iškepusi....

2 ind. grietinės, cukraus, citrinos sulčių arba citrinos rūgštelės pagal skonį. Išplakame ir pertepame supjaustytą medaus biskvitą. Padedame per naktį, kad susigertų ir ryte puošiame.

SKANAUS 4u.gif

Papildyta:
PAKOREGUOTAS KIRBES MEDAUS TORTAS;
user posted image

200gr. medaus
150gr.cukraus
200gr.margarino EVE arba Vilnius
3 arb.sauksteliai nugesintos sodos
3 kiausiniai
450gr. miltu
cinamono,gvazdikeliu....

kremui:
2 ind grietines 30 proc riebumo
cukraus,citrinos sulciu arba rugsteles is akies...

medu,cukru,margarina ir prieskonius sudejus i puoda uzvirinti......kai siek tiek praves sudeti nugesinta soda ir ismaisyti......tesla suputoja....po to sideti kiausinius ir gerai ismaisyti...pabaigoje dedam miltus ir gerai ismaisome....tesla turi buti va tokio tirstumo;
user posted image
tesla pilame y 26 cm skersmens forma,dugnas isklotas sviestiniu popieriumi.....teslos gali pasirodyti siek tiek mazoka,bet kepdama ji puikiai iskyla.....
kepti apie 170 temp ,apie 50 min....atvesus isimti is formos,supjaustyti y 5-6 dalis [geriausiai pjaustosi,kai buna iskeptas is vakaro,o pjaustome ant rytojaus],tepti grietines kremu formoje,palikti per nakty ,kad susigertu ir ant rytojau isemus is formos-puosti....

is sios normos produktu gaunasi 2 kg ar truputi didesnis tortas.....
Papildyta:
QUOTE(convict @ 2010 12 12, 18:03)
Merginos turiu kelis klausimus.
1. Cipciuko stikline miltu kiek kazi gali buti gramu?
2. Kazi kas gautusi is cipciuko lakstu ir kirbes kremo? g.gif  ar tokiem lakstam reikia grietineles? Galbut jie nesuminkstes?


1. As naudoju 180 g stiklines, bet vistiek dedu miltu tiek, kiek man ju reikia... kad butu minksta tesla.

2. Gautusi normalus tortas smile.gif suminkstes dar geriau smile.gif as dedu pusiau grietinele, pusiau grietine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 12 gruodžio 2010 - 19:50
Aciu uz nauja temuke 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienia: 12 gruodžio 2010 - 22:10
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 12, 20:00)
1. As naudoju 180 g stiklines, bet vistiek dedu miltu tiek, kiek man ju reikia... kad butu minksta tesla.

2. Gautusi normalus tortas smile.gif suminkstes dar geriau smile.gif as dedu pusiau grietinele, pusiau grietine.


Aciu labai labai uz atsakymus 4u.gif

Dabar ramiai galesiu daryti rolleyes.gif nes man skaniausia tik su grietine medutis, o va kepti visa biskvita truputi bijau blush2.gif nemoku as graziai nei pjaustyti, nei man gaunasi doh.gif

Beja, aciu uz tema 4u.gif
Atsakyti
Noreciau ir as parodyti savo meducius ir pagirti AJ medaus torto receptukus, kas valge buvo visi labai patenkinti..

ploniasluoksnis medaus tortas su lengvom mano adaptacijom, bet isties laaabai skanus wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 12, 23:50)
.

ploniasluoksnis medaus tortas su lengvom mano adaptacijom, bet isties laaabai skanus wub.gif




o kur receptukas?
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif galiu prisijungti? smile.gif meduti (cipciuko) kepu jau seniai rolleyes.gif bet,man jis skaniausias su DVARO grietine ax.gif ir slapesnis buna ir rugstele kitokia,nei su zemaitijos grietinele g.gif special kepiau,ir tepiau su grietinele-dg nebetepsiu,nes skonis ne tox ax.gif koks man patinka.Na,cia tik mano nuomone biggrin.gif siand.kepiau "princa regenta doh.gif pabandymui,ryt paragausim,turetu but skanu drinks_cheers.gif
nemoku ikelti nuotraukeliu,parodyciau savo "sedevrus" blink.gif nors,as dar tik mokine jusu temoje 4u.gif
Atsakyti
Labutis...kelk per www.radikal.ru.....parinksi nuotraukele...paspausi melynam laukely zagruzit ir tada nukopinus antra nuorodele ykelsi tiesiai čia.....
Atsakyti
sveikos mergickos 4u.gif biggrin.gif ragavau siand.Regenta-man taj jis visai patiko thumbup.gif vyrui lb,Rafaelo prie sirdies smile.gif tik pradzioje vargau su kepimu,kol rankele igudo,nes pirmas is vis sonai apsvilo-ns per plonai uzsitepe smile.gif psk,viskas buvo gerai mirksiukas.gif tik puosti nepuosiau.....kadangi naminiam vartojimui mirksiukas.gif
ziuresiu,kaip susigaudysiu su tuo nuotrauku ikelimu doh.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
yahoooo biggrin.gif pavyyyko 4u.gif aciuks Kirbei
user posted image
Papildyta:
db pagalvojau,kad cia medaus torto tema,gal nekelti kitu tortu,tik meduti? blink.gif
Papildyta:
p.s.data fotike nenureguliuota biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
ir kodel tos mano cukrines geles pradejo slapiuoti? nk nesuprantu,tokiais,kaip laseliais schmoll.gif ir atrodo,kad jas buvau uzdengusi,kad oro negautu
Atsakyti
[quote=keno,2010 12 14, 15:24]
sveikos mergickos 4u.gif biggrin.gif ragavau siand.Regenta-man taj jis visai patiko

Labai grazus ir tikrai neatrodo naujoke. thumbup.gif Dar man iki tokiu, kaip iki ... ax.gif
Atsakyti
aciu pienia 4u.gif nes,as tikrai naujoke puosime biggrin.gif kepti jau senokai "makaluoju"bet,galvodavau-kam puosti doh.gif biggrin.gif
db,pakeiciau nuomone,tiesa sakant su beze dar nei 10 tortu neesu papuosusi
Atsakyti
sveikos mergaitės smile.gif kepiau savaitgalį cipciuko medutį, tai pasaka koks skonis smile.gif wub.gif ir todėl kad buvo labai skanu, šeimyna užsiprašė dar ir šventėm, tai db galvoju iš anksto išsikepti lakštus, tai va ir iškilo klausimas, kur man juos laikyti? dėti į maišelį, ar nea, į šaldytuvą ar nebutinai? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
as meduti visuomet kepu,kad savaite atgal biggrin.gif nieko jis nebijo mirksiukas.gif visuomet atvesinu,po to sudedu viena ant kito ir apvynioju maistine plevele,ar tiesiog i dideli maiseli-ir padedu sausai....paskui sutepta maziausiai para laikau-taip skaniau
Papildyta:
dar vienas medutis,mums jis lb patinka biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
puostas sokolado drozlem ir truputis grietineles smile.gif
Papildyta:
medutis,virsus puostas beze
user posted image
Atsakyti