Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-60

QUOTE(sobieska @ 2011 04 01, 09:06)
Nret lengviau pasidare...bet vistiek pabarsiu, nes visai issidrasins biggrin.gif

Ale kasiopeja izvalgumas nerealus...turbut pagalvojai, kad dar nesu ant tiek atbukusi augalams, kad palikau melsves ziemot su lapais...pageltusiais lapais lotuliukas.gif ...todel ir manim suabejojai


pas mane viskas žiemojo su lapais, ir melsvės, ir astrai, ir rožės nedengtos. Ką apie mane pagalvosi? lotuliukas.gif
Kažkada gerai skaičiau - sodininkai mėgėjai vaismedžius sodina pagal mėnulį, profesionalai - tada, kada turi laiko. Mintį gaudai? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2011 04 01, 09:00)
Jezus maria...apie bergenija as doh.gif ...is to pykcio net pavadinimus uzmirsau lotuliukas.gif  ir kas jai pasidare, niekad nelysdavo prie mano augalu, o dabar mat  norejo gera padaryt , nes nusprende, kad dukryte perdaug uzsiemusi, nes viena savaitgali neatvaziavo biggrin.gif


o bergenija irgi ataugs biggrin.gif Va pas mane uošvis kriaušių viršūnes nupjovė - tos tai garantuotai neataugs schmoll.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kampą prie terasos lyg ir sudėliojau. Tikiuosi, kad jau galutinis variantas

user posted image

O prie įėjimo begalvodama priėjau aklavietę. Pakomentuokit prašau 4u.gif
Šiaurinė namo pusė ir sniegas nučiuožia iki maždaug 1,5 m iki tvoros.

user posted image

Iš gėlių suplanuotos melsvės margalapės ir žalialapės, astilbės, raktažolės ir sibiriniai vilkdalgiai.

Ar nebus visi augalai dekoratyvūs tik rudenį? Bus 'plikas' tarpas nuo gegužės iki liepos mėn.
Ką patartumėt prieš sedulą sodinti? Parinkau sidabrakrūmius atkartojimui, bet kažkaip dar galutinai nesusidėliojo mintys. Gal geriau eglutes mažas, kad ir tas pačias nidiformis? Ar gal viendienes? Bet jos irgi liepos mėn. žydi g.gif
Na gal jum kils kokia idėja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuk: 01 balandžio 2011 - 12:18
QUOTE(kasiopeja @ 2011 04 01, 12:18)
pas mane viskas žiemojo su lapais, ir melsvės, ir astrai, ir rožės nedengtos. Ką apie mane pagalvosi?  lotuliukas.gif
Kažkada gerai skaičiau - sodininkai mėgėjai vaismedžius sodina pagal mėnulį, profesionalai - tada, kada turi laiko. Mintį gaudai?  4u.gif
Papildyta:
o bergenija irgi ataugs  biggrin.gif  Va pas mane uošvis kriaušių viršūnes nupjovė - tos tai garantuotai neataugs  schmoll.gif



Cia jis taip..ghem..[I]pagenejo?
Papildyta:
QUOTE(Ledum @ 2011 04 01, 10:17)
Normalus rūšinis medis visai kitaip ir genimas nei bumbuliukas. tongue.gif

Net ir tas maumedis prie terasos jei būtš buvęs formuojamas ir ruošiamas augti prie terasos nuo mažiuko dabar būtųfantastiškas tankus su jokia neišplikusia apačia medukas. Jei pažiūrėt kataloge, net ir paprasčiausios tujos pilnas aukštis 10m.



O kaip atrodytu pastoviai genimas nuo mazens maumedukas po 10m? Ugis, lajos plotis?
Atsakyti
[quote=Palme22,2011 04 01, 11:23]
oi tikrai, nepagalvojau, naujoke siuose reikaluose blush2.gif o jai as zemai melsves pazodinciau? mano jos varkses perkelt reiia, nyksta, gal kad zeme priesmelis ir po lietaus kieta buna schmoll.gif
[/quote

melsvėms reikia pavėsio ,todėl derinti jas su lelijom kaip ir netinka , pirmiau turėtumėt apsispręst ar norisi daugiamečių ar vienmečių ,kurios žydi visą vasarą .
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2011 04 01, 10:29)
Cia jis taip..ghem..[I]pagenejo?


jep... nes vistiek vaisių nuskinti nepasiekiam, tai kam jos reikalingos... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2011 04 01, 13:29)
O kaip atrodytu pastoviai genimas nuo mazens maumedukas po 10m? Ugis, lajos plotis?


Principas tas pats kaip ir karpyta tuja. Kiek karpysi, tai toks ir bus aukštis ir plotis. tongue.gif Googlė neturi karpyto maumedžio pavyzdžių. schmoll.gif Pavyzdžiui taip daroma karpoma paprastosios eglutės gyvatvorė. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2011 04 01, 14:17)
Principas tas pats kaip ir karpyta tuja. Kiek karpysi, tai toks ir bus aukštis ir plotis.  tongue.gif Googlė neturi karpyto maumedžio pavyzdžių.  schmoll.gif  Pavyzdžiui taip daroma karpoma paprastosios eglutės gyvatvorė.  cool.gif



Supratau. As pamenu maciau kazkokiam uzsieniniam ar tai bloge, ar ta tinklapy maumedzius gyvatvoreje. Kaip ir egliu gyvatvore, man asmeniskai tai nea.

Sutinku, kad karpyti galima.
Tik ar reikia. g.gif Tureti medi?kruma?gyvatvore? (nezinau kaip ta tvarini pavadini) vietoj medzio g.gif Cia asmenine mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2011 04 01, 14:26)
Supratau. As pamenu maciau kazkokiam uzsieniniam ar tai bloge, ar ta tinklapy maumedzius gyvatvoreje. Kaip ir egliu gyvatvore, man asmeniskai tai nea.

Sutinku, kad karpyti galima.
Tik ar reikia. g.gif  Tureti medi?kruma?gyvatvore? (nezinau kaip ta tvarini pavadini) vietoj medzio g.gif  Cia asmenine mano nuomone.


Aš irgi esu mačius maumedžių gyvatvorių. Man tai pačios pačiausios gyvatvorės iš visų. Tikrai reikia. Daug gražiau už kokį šiukšlynėlį prie terasos. tongue.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti