Įkraunama...
Įkraunama...

Mažiausieji vaikučiai

Merginos kadangi as i jusu temute isiverziau taip netiketai ir jus mane taip siltai ir maloniai priemete,noriu pasidalinti kas man ivyko po geru keliu valandu vakar kai jums parasiau (vasario 4d)...bet dabar taupydama savo nepatogia gulejimo padeti ,turbut nesupyksite kad jums ikelsiu savo drauges rasyta posta i jusu skyreli...

Laba diena mamytės smile.gif Kaip Sypsenėlės "atstovė spaudai" noriu pranešti.....
Sypsenėlei susilaukus BERNIUKO wub.gif
O buvo taip.... vakar su gerom naujienom, kad vandenų padaugėjo saldžiai Sypsenėlė išsimiegojo... ryte sočius pusryčius užsisakė, pradėjo puotauti ir..... mažiukas laaabai niamnės užsimanė ir nusprendė, kad laikas su mamyte akis į akį susitikti wub.gif Emergency c-sec ir tarp 10-30am pasaulį nudžiugino dar vienas nuostabus leliuko riksmas wub.gif wub.gif wub.gif
Mažiukas sveria lygiai 1kg, t.y. 2lb 3oz . Ūgio nematavo. Mažiukas laukia daug visokių tyrimų, bet dabar ir mamytė ir mažiukas jaučiasi gerai, ko mes ir linkime..... daug daug sveikatytės wub.gif
Papildyta:
Tai as dabar labai trumpai ,labai jau miegas ima....Maziukas musu nerelus(kaip kiekvienai mamai ar teciui)Buvo mane su visa lova nuveze ji aplankyti glosciau kojytes rankytes,ispradziu gal isgasdinau nes jis toks siltutis ,o as gal salta,nagiukai ilgoki smile.gif,plaukuciu ,pukeliu turi ,pas K nei tu nebuvo,smakriukas uzsirietes,manau bus dar viena tevelio kopija...
As jauciusi normaliai,neskaitant kad nejauciu koju,kad krecia saltis o zandai dega...Ryt sake net galesiu palaikyti wub.gif ..MB sako gal tegul uzdaro juk jam salta,o maziukas ispradziu paniurnejes,miegojo rankytes atmetes,ir jam vienodai kas salia ...susirasysimim veliau ...
Atsakyti
Sveikiname sypseneleee susilaukus sunelio soske.gif Linkime pacios didziausios sveikateles, mamytei stiprybes, but ramiai, daug pienelio, o mazajam sypseniukui augti dideliam dideliam wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *neva*: 05 vasario 2011 - 10:55
Sypseneleeee wub.gif Sveikinu su graziu susitikimu wub.gif Augit sveikuciai, stipruciai ir diduciai wub.gif
Atsakyti
Aciu merginos...
Saindien buvau dviejose su juo pasimatymuose po kelias val,antrasis buvo ipatigesnis: jau laikiau savo rankose ,supavau,pirmaji bucinuka i kaktyte daviau jam,pamaciau kaip pampersiuka keite,pamaciau kaip nuemus pampersiuka kaku pradejo daryti...Pamaciau kaip maitino mano pienuku ji,ir kaip jam dave ant soskes uzlasino pienuko ir jis ja ciuslpe...Zodziu nepamirstamos akimirkos...Tiesa Kevinukas pamate savo mazaji broliuka (inlove),na viskas tiesiog nerealu ,suspaudzia savo mazais pirstukais mano pirsta kaip reikiant...
Atsakyti
Sypseneleee,kokios grazios akimirkos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2011 02 06, 01:51)
Sypseneleee,kokios grazios akimirkos  wub.gif

Taip Zveriuke Tu ir visos cia esancios zinote ka reiskia tai isgyventi,as visa tai tik pradedu..... 3 menesiai mano maziukui ligonine bus namais... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sypseneleee @ 2011 02 06, 08:26)
Taip Zveriuke Tu ir visos cia esancios zinote ka reiskia tai isgyventi,as visa tai tik pradedu..... 3 menesiai mano maziukui ligonine bus namais... unsure.gif

O gal ir ne 3 mirksiukas.gif Mums irgi priklause tiek gyvent, bet i namucius sugrizom po nepilnu dvieju menesiu ax.gif
Atsakyti
Labukas ,uzsukau paziureti kaip jus ir pasidziaugti uz save(nors gall ir ankstoka)MP fabrikelis jau atidarytas hihihi.gif Ryte is abieju (.)(.) 5 ml du kartus buvo,paskui staiga tik 1.7ml tada nuejom pas savo Justinuka soske.gif palaikiau ji pusantros valandos skin to skin pasisupo ,o gerulis,o ramulis ,jausmas nerealus,tada atidavem ji maitinti mes gryzome i palata pienuko pribego per abu 17 ml. clap.gif ,paskui vel maziau 14ml,bet po vakarinio mano pabendravimo su juo as jau bos ne begte nubegau pas ji su is karto 45 ml. thumbup.gif....Na va tokia mano maitinimo pradzia,vakar vos po 2ml,po 1.5 ml....
Merginos ar ir jus taip isgyvenote ir rinkote lasiuka prie lasiuko? Mazai manau cia uzsukanciu yra ?
Atsakyti
sypseneleee kovojom del kiekvieno pienuko laso, ir budavolabai skaudu kai vienam uztekdavo o kitam nebelikdavo, bet pamazu isivaziavom smile.gif
sekmes jums dideles augant 4u.gif
minkydavau krutine po valanda ir ilgiau kol kelis laus isspausdavau pirmas dienas, kad tik abiems uztektu smile.gif
Atsakyti
sypsenele-sveikinimai susitikus su savo maziuku 4u.gif aukit dideli ir sveiki, ir zinoma grazus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

tiek guleti gal ir nereiks net-jus nuteike blogiausiam-nespesit ir pastebei, kaip atsidursit namuose biggrin.gif

o del pienuko-gerk daug vandens, nes pieno gamybai reikalingi skysciai 4u.gif mes turbut visos per tai perejome ax.gif
Atsakyti
mes jau ropojam thumbup.gif pilvuku, dar kojytes slysta per medines grindis doh.gif bet sliauziam kaip kareiviai lotuliukas.gif

baigesi man katino dienos, pradesim mesti svori thumbup.gif uztenka cia dubce auginti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2011 02 07, 16:35)
mes jau ropojam  thumbup.gif pilvuku, dar kojytes slysta per medines grindis  doh.gif bet  sliauziam kaip kareiviai  lotuliukas.gif

baigesi man katino dienos, pradesim mesti svori  thumbup.gif  uztenka cia dubce auginti  biggrin.gif

Šaunuolis vaikinas. Žiūrėk tuoj ir vaikščioti pradės. thumbup.gif
Atsakyti