Įkraunama...
Įkraunama...

Anna Lotan

user posted image

user posted image

sena tema
Tęsiam temą smile.gif
smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 15 sausio 2011 - 14:15
Ar matėt, yra nauja Barbados serija? Rašo, kad 99 proc. ingridientų - natūralūs. Nusipirkau naują kremą pabandymui, nes mano oda 'sudurniavo' Va toks user posted image.
Pirmas įspūdis neblogas. Nuramino perštinčią odą, neriebus, negraužia, švelniai kvepia medumi. Žodžiu, tikrai geresnis nei paprastas Barbados kremas rolleyes.gif Na, žiūrėsiu ar mano kaprizingai odai įtiks cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 15 sausio 2011 - 15:51
koks jusu odos tipas ?
mano oda misri, bet siuo metu labai issausejus ir net pleisnakoti kakta pradejo, nezinau, kuri krema man pasirinkti.
Atsakyti
QUOTE(anafi @ 2011 01 15, 23:08)
koks jusu odos tipas ?
mano oda misri, bet siuo metu labai issausejus ir net pleisnakoti kakta pradejo, nezinau, kuri krema man pasirinkti.

Mano oda irgi mišri, bet labai išsausėjusi. Paskutiniu metu man ją labai peršti, atsirado pleiskanojančių plotų.
Man patiko iš Liquid Gold serijos kremas-želė, tačiau po kiek laiko poras kimšt pradėjo. Jei neturit bėdų dėl porų kimšimosi, tai galit pabandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 16 sausio 2011 - 09:24
QUOTE(jurguze @ 2011 01 16, 09:23)
Mano oda irgi mišri, bet labai išsausėjusi. Paskutiniu metu man ją labai peršti, atsirado pleiskanojančių plotų.
Man patiko iš Liquid Gold serijos kremas-želė, tačiau po kiek laiko poras kimšt pradėjo. Jei neturit bėdų dėl porų kimšimosi, tai galit pabandyt mirksiukas.gif

o man jis nepatiko schmoll.gif kaip klijus ant veido,kad tepčiau, "malonumo" pojūtis ant veido tik tam kartui,o paskui kažkaip keistai man veidą imdavo traukti unsure.gif mano ir šiaip mišri oda, bet vat žiemą ji visada tokia išsausėjusi. Gerai,kad šio kremo-želė gavau mėginukų, kitu atveju būčiau pinigus kaip į balą išmetusi doh.gif
Naują Barbados seriją jau išbandžiau.Kolkas tinka, tik kažkaip norėtųsi žiemai veidui kažko labiau riebesnio, maitinančio.
Atsakyti
As nesupratau vieno dalyko: ka tik grizau is kosmetologes, dariausi veido valyma su anna lotan kaukem. Ir kosmetologe man isiule barbados krema ir anna lotan kazkoki zoleliu skysti, kuris sausina spuogelius. barbados kainavo 36lt, o tas skystis 46 lt.
Universiteto vaistinej kainos kur kas mazesnes, daugiau nei 50%.
Tai ar cia ta mano kosmetologe ziaurius antkainius uzsidejus, ar toj univeriteto vaistinej kazkokias "podelkas" gamina?
Jeigu toj vaistinej viskas tikrai tai leksiu prasluot lentynu, nes labai patiko man tie kremukai biggrin.gif
Atsakyti
Babause, aš už pilstomąmažą buteliuką to džiovinančio skysčio moku 14Lt.Bet kiekis mažas.Gal tu pirkai didelį kiekį nepilstomą? Abejoju ar Universiteto vaistinė pardavinėtų padielkas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 22 sausio 2011 - 17:36
QUOTE(svelni @ 2011 01 22, 18:35)
Babause, aš už pilstomąmažą buteliuką to džiovinančio skysčio moku 14Lt.Bet kiekis mažas.Gal tu pirkai didelį kiekį nepilstomą? Abejoju ar Universiteto vaistinė pardavinėtų padielkas  biggrin.gif


Aha, pirkau geozio salone is kosmetologes. Ten 25ml buteliukas man rodos to skyscio. Kainavo 46lt. ***** buciau zinojus, kad yra daug pigiau pilstomo tai buciau nepirkus taip barngiai biggrin.gif na nieko uztat kita karta zinosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babause @ 2011 01 23, 14:33)
Aha, pirkau geozio salone is kosmetologes. Ten 25ml buteliukas man rodos to skyscio. Kainavo 46lt. ***** buciau zinojus, kad yra daug pigiau pilstomo tai buciau nepirkus taip barngiai biggrin.gif  na nieko uztat kita karta zinosiu smile.gif

oho kainytė blink.gif aš vaistinėj už 30ml 8.52lt sumokėjau ax.gif
Atsakyti
bet man vis tiek kyla klausimas, ar taip jau gerai tose vaistinese pilstomus pirkti. indeliai persvieciami, geri ingredientai zuna turbut, nors siaip lyg ir panasus man kremas ir pilstomas, ir originalus. idomu, ar ne viena neturejo problemu, nusipirkus is vaistines? smile.gif as nelabai suprantu to pardavimo principo. tipo anna lotan duoda vaistinem savo sudetis ir leidima gaminti, ar jos tai daro nelegaliai? g.gif
Atsakyti
Jau kiek bandžiau iš vaistinės - viskas labai gerai.
Įpakavimas/dėžutė neperšviečiama ir dar su apsaugėle... Prieš naudojant reikia nuplėšti ir tik tada įmanoma atidaryti....
Vaistinės negamina, o išpilsto iš didelių kiekių į mažus, todėl tokia ir kaina....
4u.gif
Atsakyti
Kosmetologijoje yra normalu, kad profesionalams skirti produktai didesniais kiekiais yra pigesni, negu produktai skirti vartotojams. Labai svarbus pakuotės dizainas galutiniam vartotojui, kas ir įtakoja mažo kiekio produkto kainą, o dirbančiajam kosmetologui pakuotė neįdomi, svarbi daugiau kiekybė ir kaina. Galiu pasakyt, kad vaistinėj išpilstytų produktų kainos yra irgi didelės, žinant tai, kad jos buvo išpilstytos iš didelių pakuočių, skirtų profesionalams. smile.gif Vistiek geriau ieškotis kosmetologės, kuri parinktų produktus pagal odą ir parduotų juos už mažesnę kainą. ax.gif
Atsakyti