Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(MildukasK @ 2011 01 26, 12:59)
...
siuvineju dabar busima dekliuka telefonui
...

kai susiusit parasykit kaip gavosi ir kaip siuvot, nes ir aš po visų dovanų turiu planuose dėkliuką ax.gif tik iš manęs siuvėja labai prasta tai pati idėjų nekursiu, būtų geriau pasiskolinti pačią idėją kaip susiut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(brendule @ 2011 01 26, 13:31)
Labai grazu ir kruopstu  wub.gif

4u.gif

QUOTE(mylittleprincess @ 2011 01 26, 13:34)
...norejau paprasyt-nebeatmenu,kuri is jusu buvot ant marbled aida-rusvu atspalviu,siuvinejus geles-....

Gal saulegrazos?

QUOTE(B_March @ 2011 01 26, 13:53)
... labai labai graži knygelė adatoms ir žirklėms....

4u.gif

QUOTE(MildukasK @ 2011 01 26, 13:59)
as irgi brandinu minti tokiam irankiu dekliukui-knygutei smile.gif Man labai patiko tos siulu "spulytes"  thumbup.gif Cia jas pati sugalvojai ar kazkur schemute uzmatei? smile.gif
....
galiu sugalvoti, issiuvineti, bet kai reikalas ateis iki susiuvimo ir jau vaizdo suteikimo, tai jauciu daug jegu ir kantrybes reiks sunaudoti  doh.gif

Tai Sweat heart tree dizainiukas, jei tiksliau tai tik viena detale - nuotraukoj kur ideta virsutinis trecias paveiksliukas (pagal schema), o daugiau pati improvizavau

As irgi zinok siuvinejau ir nezinojau kaip sekanti detale atrodys blush2.gif kazkaip savaime gavos ax.gif
Atsakyti
Aš kiek matau, tai siūta biskorno susiuvimo būdu
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 01 26, 15:47)
Aš kiek matau, tai siūta biskorno susiuvimo būdu

taip
Atsakyti
Labutis. Noreciau paklausti ar galima su viena spalva siuvineti trimis gijomis, o su kitomis spalvomis tik dviem gijomis . Ir dar vienas klausimelis, kodel kai as siuvineju ir baigiasi siulas man viena gija lieka daug trumpesne uz kita? Gal mano klausimeliai ir kvailoki, bet as dar tik naujoke blush2.gif
Atsakyti
Vitalija13x, nemoku gerai paaiskinti, nes man jau taip savaieme gaunais, bet manau, kad jei kas kokiu5 ar daugiau kryziuku perbraukau siulukus nuo pradziu iki galo tarp pirstuku, kad jie vel susilygintu. O su laiku ismoksi taip laikyti, kad jie ir liktu lygus iki galo.
3 gijom galima, tik skirsis storis ziurint i paveiksliuka , bet kartais to ir pati schema reikalauja. Va kur ruosiuosi siuvineti DMC gelytes, ten fonui kryziukus reikes siuvineti viena gija...o visa kita dviem.
Atsakyti
Aciu dome, nepasiklaususi patarimo bijojau eksperimentuoti smile.gif , kad netycia nesugadinciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 01 26, 12:28)
4u.gif
Gal saulegrazos?

neatsimenu,gal g.gif
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2011 01 15, 12:39)
Katu puikios atvirytės  wub.gif

Įrėminta orchidėja
user posted image

va,apie ka kalbejau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 26 sausio 2011 - 18:14
QUOTE(Domė @ 2011 01 26, 11:50)
Dra klausimelis, o kaip apskaiciuoti kiek medziageles  reikia, nes  pas mane tokiu nesunaudotu atraizu kruva. Aisku su laiku ji mazeja darant visokias sirdutes ir panasiai, bet reikia kazkada ismokti pasiskaiciuoti kiek man reikia medziagos.

http://round-robin.ru/calc.html sitam puslapyje tik suvedi kryziuku skaiciu ir tau paraso kiek medziagos reiks. Nereikes paciai skaiciuotis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ką tik pabaigiau magnolijas. Išskalbiau, ryt pasirodysiu mirksiukas.gif Jau žvalgausi kito paveikslo siuvinėjimui rolleyes.gif
Atsakyti
Dina, tavo povas fantastiškas thumbup.gif , seniai jis mano planuose, bet prieš tai reikia pabaigti kelis pradėtus darbelius ax.gif
QUOTE(Višniukė @ 2011 01 26, 00:43)
Pagaliau ir as galiu jums parodyt, sausio vakaru darbeli pagal Sweat heart tree b

Vyšniuke, jau rašiau galery.ru, kad tavo darbelis nuostabus 4u.gif , tik aš ko gero būčiau kišenėlę žirklėm dariusi, nes kiekvieną kartą raišioti kaspinėlius man nusibostų ax.gif
QUOTE(MildukasK @ 2011 01 26, 13:59)
galiu sugalvoti, issiuvineti, bet kai reikalas ateis iki susiuvimo ir jau vaizdo suteikimo, tai jauciu daug jegu ir kantrybes reiks sunaudoti  doh.gif

drinks_cheers.gif ir kai pagalvoju, kad kadaise visus rūbus sau pasisiūdavau, tai dabar net pagalvėlę pasiūti buvo problema doh.gif
QUOTE(zuzanele @ 2011 01 26, 22:22)
Ką tik pabaigiau magnolijas. Išskalbiau, ryt pasirodysiu mirksiukas.gif Jau žvalgausi kito paveikslo siuvinėjimui rolleyes.gif

Na ir tempai bigsmile.gif tu gal šeimai nei valgyti gamini, nei miegoti neini? lotuliukas.gif
Atsakyti
Grįžtu prie siuvinėjimo blush2.gif Dukra paaugo tai turiu laisvo laiko daugiau smile.gif

Noriu paklausti, kaip jūs išsirenkate ką siuvinėti? Nes aš nelabai turiu kam dovanoti ax.gif namuose irgi neapsikrausiu hihihi.gif bet siuvinėti noriu rolleyes.gif
Atsakyti