Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kt. konstruktoriai. TEMA NR.4

Tęskime savo pokalbius apie lego
Atsakyti
senoj temoj mano postas liko paskutinis tai pasikartosiu blush2.gif

gal kas zino iki kada limpopo ta 30% nuolaidele bus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2011 01 16, 21:21)
senoj temoj mano postas liko paskutinis tai pasikartosiu  blush2.gif

gal kas zino iki kada limpopo ta 30% nuolaidele bus?  ax.gif

As penktadieni buvau vienoje Vilniaus Limpopo pard. , ir klausiau iki kada bus nuolaidos, bet pardaveja sake, kad nezino is anksto jom nepasako blink.gif Bet manau kad dar bus, nes tos nuolaidos prasidejo nuo treciadienio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2011 01 17, 01:01)
As penktadieni buvau vienoje Vilniaus Limpopo pard. , ir klausiau iki kada bus nuolaidos, bet pardaveja sake, kad nezino is anksto jom nepasako blink.gif  Bet manau kad dar bus, nes tos nuolaidos prasidejo nuo treciadienio 4u.gif

Pas mus irgi nezinojo, tik sake, kad lyg nuo pirmadienio prasidejo g.gif .
Atsiradus jau nauja zmogiuku serija sv. zaliuose maiseliuose - Limpopo kaip ir pigiau truputi nei kitur - 7,90 (cia kaina be nuolaidos).
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 01 17, 07:51)
Atsiradus jau nauja zmogiuku serija sv. zaliuose maiseliuose - Limpopo kaip ir pigiau truputi nei kitur - 7,90 (cia kaina be nuolaidos).

Jau greit ir 4serija iseis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristin @ 2011 01 17, 17:54)
Jau greit ir 4serija iseis thumbup.gif

Nuo balandzio lygtai raso kataloge.
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 01 17, 20:36)
Nuo balandzio lygtai raso kataloge.

taip 4u.gif pora menesiuku ir balandis thumbup.gif
Atsakyti
4serija: user posted image

Man ji iš visų serijų atrodo geriausiai biggrin.gif

Minėjote katalogą, tai čia jau Lietuvoje naujas išleistas?
Atsakyti
neperkam tų žmogeliukų, namie jau ir taip visa armija jų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Smile... @ 2011 01 17, 23:25)

Minėjote katalogą, tai čia jau Lietuvoje naujas išleistas?

Lego katalogiukai 2011m. yra jau Zaislu planetoj, Limpopo - kitose neziurejau. Tie iprasti, nedidukai (nebent kazka kita turejot mintyse). smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 18 sausio 2011 - 12:45
Gerb. Lego statybininkai biggrin.gif Prasau jusu pagalbos, gal galite patarti kur pasisemti ideju kaip statyti is paprastu Lego kaladeliu pvz.: namukai, medziai, gyvuneliai, baldai ir t.t. Suprantu, kad tai fantazijos vaisius, bet jei dievas jos nedave doh.gif tai gal galeciau kur zvilgtelet blush2.gif Zinau, kad buna ant lego kaladeliu dezuciu piesinukai, bet galvoju gal yra kokia knygute su idejom ar www puslapiukas ax.gif Sirdingai is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Totore @ 2011 01 18, 15:07)
Gerb. Lego statybininkai  biggrin.gif  Prasau jusu pagalbos, gal galite patarti kur pasisemti ideju kaip statyti is paprastu Lego kaladeliu pvz.: namukai, medziai, gyvuneliai, baldai ir t.t. Suprantu, kad tai fantazijos vaisius, bet jei dievas jos nedave  doh.gif  tai gal galeciau kur zvilgtelet  blush2.gif  Zinau, kad buna ant lego kaladeliu dezuciu piesinukai, bet galvoju gal yra kokia knygute su idejom ar www puslapiukas  ax.gif  Sirdingai is anksto dekoju  4u.gif

Na, cia angliskas yra. gal rasit ka naudingo. Arba pagal rinkinio nr., arba zodi, arba rusi...
http://us.service.le...ns/default.aspx
Papildyta:
Cia dar gal
http://www.brickfactory.info/
Atsakyti