Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew aptariame ir patariame, 4 tema


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
J.Crew albumėlis, norit įkelti realias nuotraukas reikia kreiptis slaptažodžio į Viltulka

J.Crew išparduotuvė

J.Crew puslapis
Ankstesnė tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 29 sausio 2011 - 12:47
http://cgi.ebay.com/...=item35aef742ab

va,ebay radau tokius,tik koki dydi tas 7 atinka? 4u.gif
Papildyta:
Aciu uz nauja tema wub.gif
Atsakyti
Registruojuosi naujoje temoje smile.gif

Eima =))), kiek teko girdeti J.Crew batai atitinka, jei nesiojat 37 imkit 7 ir t.t., bet pati neturejau, tai negaliu garantuoti. Beje, atkreipkit demesi, kad situ batuku viduje ne oda.
Atsakyti
QUOTE(***Natalija*** @ 2011 01 29, 12:59)
Taip aisku, aciu labai mergaites mirksiukas.gif  4u.gif

o tai su 104-106 tu is senos kolekcijos reiketu koki6 dydi, ar ne g.gif


As gaut pirmadieni tureciau 6 dydi.. jeigu bus dideles informuosiu visas norincias biggrin.gif
O ir pirkau jas manu uz labai padoria kaina, net nesiderejau schmoll.gif

QUOTE(Dominyyka @ 2011 01 29, 13:08)
isparduotuvej su daug kuo taip. Kai taip,tai sukaujama,oi nespejau nusipirkt, o isparduotuvej kaina musa ciut ne 30 ar 35 pr. Kartais net nesuvokiama kas per derybos biggrin.gif man paskutinis bajeris buvo,kai atvaziavo, issimatavo ir paklause ar duosiu veztis, o pavedimu perves pinigus kita diena biggrin.gif:D

Eik tu sau doh.gif
Mane irgi nervina SM kai kuriu naglumas.. as daznai vaiskikus nereikalingus daiktus parduodu, tai zaislus tai technika.. doh.gif Musa kaina 50 % stabiliai.. doh.gif Naglos mergos kaip tankai.. as tai kartais po tokiu noru moket puse kainos saku..'o tai nenorit, kad as tiesiog padovanociau jums' bigsmile.gif ir daugiau jokiu zinuciu nebegaunu lotuliukas.gif

QUOTE(KRISTELA @ 2011 01 29, 13:24)
lotuliukas.gif Tai dar gerai, kad dar pati atejo pasimatuoti, as gyvenu uzmiestyje, tai nei viena nevaziuoja, o matuotis visos nori, tad ne karta veziau merginoms i namus pasimatuoti. Paskutini karta kai atveziau issimatavo, viskas idealiai, patinka, bet... pareiske, kad nepirks isvis nes neturi pinigu doh.gif  Po to atvejo daugiau jokiu veziuojimu matuotis schmoll.gif

Nu cia tai be komentaru wacko.gif
Atsakyti
O jusu tuose juodose oda pilnai buvo? 4u.gif labai noriu tokiuuuu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eima =))) @ 2011 01 29, 12:33)
http://cgi.ebay.com/...=item35aef742ab

va,ebay radau tokius,tik koki dydi tas 7 atinka? 4u.gif
Papildyta:
Aciu uz nauja tema wub.gif

Man tai tos Kristelos basutes daug grazesnes nei sitos Jcrew, tik kad ju jau niekur nera, visur vakar perziurejau doh.gif Yra pora ebay, bet ne mano dydis: http://cgi.ebay.com/...973#ht_958wt_69
http://cgi.ebay.com/...4#ht_500wt_1156
Atsakyti
Prisijungiu ir as 4u.gif.
Kas del kelniu - tai as buvau visiskai susimaisiusi ir maniau, kad sios populiariosios blizgios lino - silko City kelnytes per si sale buvo po 29$, tik as ju nepagavau niekaip doh.gif biggrin.gif. Tikrai nesiruosiu musti kaina, tik maniau, kad tu paciu kelniu tuoj bus daug pigiau SM, juk perkanciuju buvo labai daug, o dydi atitaikyti vos ne loterija pas juos ax.gif. Jau tariausi su success (kuri turi parduoti 2 dydi) ir nutariau visgi ieskoti 4 dydzio ir jei netiks, taisyti. Taigi jei kas planuojat perleisti 4 dydzio naujas ar nedaug devetas kelnytes, lauksiu pasiulymo ax.gif 4u.gif.
Atsakyti
QUOTE(Eima =))) @ 2011 01 29, 12:43)
O jusu tuose juodose oda pilnai buvo? 4u.gif labai noriu tokiuuuu wub.gif


Taip, visur oda, ir kaina perpus mirksiukas.gif
Jei reikia 37, tai ebay radau:
Volatile Beverly
Atsakyti
QUOTE(KRISTELA @ 2011 01 29, 13:59)
Taip, visur oda, ir kaina perpus mirksiukas.gif
Jei reikia 37, tai ebay radau:
Volatile Beverly



Cia tokie kaip jusu? Man kulniukas anu grazesnis,bet oda aisku geriau 4u.gif
aciu
Atsakyti
Jcrew Silk-Linen Slouchy kelnes
user posted image
Kiek pamenu, skaičiau, jog būtent šita spalva realiai nėra pilka, o kažkokia žalsva ar į samaninę kažkiek. Jeigu rasite kur nors pirkti, pasidomėkite dėl spalvos, nes ji nelabai atitinka tai, kas čia matosi.

QUOTE(savita1 @ 2011 01 29, 13:00)
nusiunti-o ana puse net nesivargina parasyti, bent jau elementariai: aciu, bet nenoriu, aciu, nepatiko ar panasiai doh.gif

Toks jausmas, kad nusiuntę žinutę iškart lekiam į virtuvę ir pasičiupę keptuvę laukiam kitame laido gale to nelemto "Ačiū, bet man nepatiko" pagatavos duoti per galvą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eima =))) @ 2011 01 29, 13:04)
Cia tokie kaip jusu? Man kulniukas anu grazesnis,bet oda aisku geriau  4u.gif
aciu

Cia kaip Kristelos, man kaip tik kulniukas siu labai idomus bigsmile.gif Va ant kojos, dailiai atrodo: http://www.kaboodle....rap-bootie-heel
Papildyta:
QUOTE(success @ 2011 01 29, 13:06)
Toks jausmas, kad nusiuntę žinutę iškart lekiam į virtuvę ir pasičiupę keptuvę laukiam kitame laido gale to nelemto "Ačiū, bet man nepatiko" pagatavos duoti per galvą  lotuliukas.gif

Joa, labai panasiai, ar keptuve, ar kocela...Na kazka tokio ir tu saltuju ginklu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(success @ 2011 01 29, 12:54)
Kažkoks paršelių kampelis jau ta Skelbimų lenta pasidariusi g.gif


QUOTE(savita1 @ 2011 01 29, 13:00)
drinks_cheers.gif
Mane tai labiausiai uzknisa, kai va taip, zyzia ismatavimu, pamatuok ta ana, ketvirta. Ismatuoji, parasai, tada dar buk gerute foto man realiai, tokiu ir anokiu rakursu, dar butinai foto ant saves. Viska padarai, nufotkini, nusiunti-o ana puse net nesivargina parasyti, bent jau elementariai: aciu, bet nenoriu, aciu, nepatiko ar panasiai doh.gif


drinks_cheers.gif ta pati norejau rasyt. Tiesiog kai kurios pamirsta, kad virtualiame bendravime galioja tos pacios etiketo taiskykles kaip ir bendraujant akis i aki mirksiukas.gif Bet vis del to, ne visoms tai taikoma - yra labai solidariu ir supratingu SM 4u.gif


QUOTE(Eima =))) @ 2011 01 29, 13:04)
Cia tokie kaip jusu? Man kulniukas anu grazesnis,bet oda aisku geriau  4u.gif
aciu


Cia tie patys kur pas mane foto - ant kojos jie zymiai geriau atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti