Įkraunama...
Įkraunama...

Maskuojamosios priemonės

man labai rekomendavo PUPOS zalia koncileri
http://www.ebay.com....l-/250926978149

ir toki pat(arba su teptuku) paakiu korektoriu.

zalia esu isbandzius ant veido - kadangi neturejau tokio tipo anksciau ,tai patiko . neutralizuoja raudoni, prislopina spuogelio spalva,su sviesa atspindinciom dalelem.

paakiu bandziau tik ant rankos-irgi turi to svytejimo.
galvoju isigyti
Atsakyti
Laba,
labai noreciau isgirsti patarima ka man naudoti, kai veido oda po vaikuciu visa nelygi pasidare, pigmentines demeles ant skruostikauliu ir ypatingai bjauriai "usiuku" zonoje doh.gif oda sausa.
Aciu ax.gif
Atsakyti
paakiams patinka garnier rolls on su kofeinu, natūraliai atrodo, o ir atspalvis puikus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pomidorusultys @ 2013 02 27, 16:11)
paakiams patinka garnier rolls on su kofeinu, natūraliai atrodo,  o ir atspalvis puikus. smile.gif



alkoholis irgi puikiai dziovina plona paakiu oda...
Atsakyti
Gal kuri bandete YSL maskuoklius?
Mane labai domintu nuomones,ar tinka sausiems paakiams?
(Norejau douglase meginuku paprasyt,bet sake,kad tik pudros meginukus duoda pabandymui,o maskuokliu ne,galima tik vietoj bandyti verysad.gif )
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Gal kas zino ar sie produktai vienodi ar ne.
sio virsutine dalis:

user posted image

ir sis

user posted image

Atsakyti
Ar NARS radiant creamy concealer yra tas pats produktas kaip ir NARS creamy concealer?
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2014 01 15, 08:11)
Gal kas zino ar sie produktai vienodi ar ne.
sio virsutine dalis:

user posted image

ir sis

user posted image


Manyciau vienodi, turiu antraji, bet kai rinkaus tai žiūrinėjau pamenu abu 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(Panda @ 2014 01 15, 13:51)
Manyciau vienodi, turiu antraji, bet kai rinkaus tai žiūrinėjau pamenu abu 4u.gif


As link pirmo linkstu del kiekio, nes nereikes man kasdienai, nes antrajame manau didesnis kiekis yra. Koki numeriuka turit, esu sviesiaode, galvoju apie 1 arba 2 numeriukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g-a-b-r-i-e-l-e: 15 sausio 2014 - 14:36
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2014 01 15, 14:35)
As link pirmo linkstu del kiekio, nes nereikes man kasdienai, nes antrajame manau didesnis kiekis yra. Koki numeriuka turit, esu sviesiaode, galvoju apie 1 arba 2 numeriukus.


Aš šviesiaodė visiška, man idealus pirmas numeriukas 4u.gif
O dėl kiekio, tai tikrai labai lėtai naudojasi man, metus laiko turiu, naudoju kasdien vienam kitam spuogeliui ir nedaug matosi kad būtų kas naudota. Ir dar, manau, kad ta pudrytė pirmam variante praverstų, kad užfiksuoti maskuotą vietą stipriau. Nes pas mane nedaug spuogelių, bet jei iškyla kartais, tai tokie dideli raudoni, norisi fiksuoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Panda: 16 sausio 2014 - 14:00
QUOTE(Panda @ 2014 01 16, 14:56)
Aš šviesiaodė visiška, man idealus pirmas numeriukas 4u.gif
O dėl kiekio, tai tikrai labai lėtai naudojasi man, metus laiko turiu, naudoju kasdien vienam kitam spuogeliui ir nedaug matosi kad būtų kas naudota. Ir dar, manau, kad ta pudrytė pirmam variante praverstų, kad užfiksuoti maskuotą vietą stipriau. Nes pas mane nedaug spuogelių, bet jei iškyla kartais, tai tokie dideli raudoni, norisi fiksuoti 4u.gif


Aciu 4u.gif , imsiu ta kur kartu su pudyte.
Atsakyti
ar bandete Sleek Luminaire Highlighting Concealer ?
ar gerai, maskuoja, nesubega i rauksleles ?
user posted image


Atsakyti