Įkraunama...
Įkraunama...

Juostelių pynimas iš siūlų

Sveikos mielosios darbstuoles 4u.gif Mane domina juosteliu pynimas is siulu ir tik ranku pagalba. smile.gif Gal kuri nors turite schemuciu? Buciau dekinga, jei pasidalintumete, nes labai reikia wink.gif Aciu ir tikiuosi, kad si tema pades ir kitoms 4u.gif cool.gif P.S. Atleiskit del lietuvisku raidziu nebuvimo. Nera pas mane tokios galimybes wink.gif
Atsakyti
As irgi uzsivedziau sitam reikalui hihihi.gif jau antra isivaziavau,tik pas mane eilutem tiesiog tas rastelis eina,tik kad spalvytes keiciasi,bandziau zigzagais ar dar kitaip nu ir niekaip nesigauna,negrazu doh.gif gal kas geriau moka patartu kaip ten tuos siuliukus kaitaliot,nedaveina man blush2.gif doh.gif
Atsakyti
o kas cia per groziai? bigsmile.gif parodykit paveiksliuku wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 11 vasario 2011 - 14:08
QUOTE(Olaiva @ 2011 02 11, 14:07)
o kas cia per groziai? bigsmile.gif parodykit paveiksliuku wink.gif

Begu pafotkinsiu ir ikelsiu mirksiukas.gif
Papildyta:
Na va pasirodau savo juosteles,atsiprasau uz foto kokybe bet fotikas issikrove tai teko telefonu pafotkint.
user posted image
Atsakyti
Na, tai kad čia ne pynimas ax.gif Čia vadinamosios "draugystės apyrankės", o jos - rištos.
marka100 gal šita nuoroda padės kitokį raštelį pabandyti, ne tik juosteles. O šiaip įrašykit į paiešką Friendship bracelets ir gausit daug nuorodų su shemom ir netgi video..
video
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2011 02 11, 15:33)
Na, tai kad čia ne pynimas  ax.gif  Čia vadinamosios "draugystės apyrankės", o jos - rištos.
marka100 gal šita nuoroda padės kitokį raštelį pabandyti, ne tik juosteles. O šiaip įrašykit į paiešką Friendship bracelets ir gausit daug nuorodų su shemom ir netgi video..
video

aciu puiki nuoroda thumbup.gif ,o pasirodykit savo darbeliu - pynimu,gal bus naujas virusas ir idomu butu ismokt naujo kazka smile.gif
Atsakyti
oij tirai naudinga tema, buvo laikas, kaip buvom dėl šių apyrankių pamišę, tada buau dar tik paauglė, pati nemokėjau jų daryti, teko varvinti seilę į kitų ax.gif
Atsakyti
Dziaugiuosi, kad si tema jums naudinga wink.gif jei kas turite daugiau schemuciu, tai butinai pasidalinkite su mumis wink.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
paziurekit cia -auksarankiu forume

http://www.auksarank...i...0&start=225
Atsakyti
O gal kas zinote, kaip pinti/risti tokias virveles, kaip siuose batukuose?

http://www.facebook.com/home.php#!/pho...mp;id=707203356

Nzn, ar pavyks paziureti, bet lb jau maza nuotrauka issisaugo, nieko nesimato verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilgakojuke: 12 vasario 2011 - 17:44
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 02 12, 16:38)
O gal kas zinote, kaip pinti/risti tokias virveles, kaip siuose batukuose?

http://www.facebook.com/home.php#!/pho...mp;id=707203356

Nzn, ar pavyks paziureti, bet lb jau maza nuotrauka issisaugo, nieko nesimato verysad.gif


jei turi facebooke anketa pabandyk pasidometi nuotraukos autores? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dimeira @ 2011 02 12, 22:27)
jei turi facebooke anketa pabandyk pasidometi nuotraukos autores? wink.gif


Bandziau ir tik db pamaciau, kad beveik gavos lotuliukas.gif Zodziu, kaip zirafai per ilga kakla... doh.gif
Atsakyti