Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynai III

Tesiame temukę ...


user posted image

user posted image

Tai pirma ir pradėsiu,spėju kerštaudami už tai,kad mes neleidžiam baliavoti,kaimynai pradėjo plėšti mūsų pašto dėžutę,nuo rugsėjo mėnesio negaunu nei vieno žurnalo,kurį esu užsisakius,aišku ,pirma kaltinau,leidėjus,jie paštą,galiausiai su pašto direktore,susitarėm,kad man atneš,tik pranešimus,o viską atsiimsiu pašte,deja net pranešimai manes nepasiekia,pašto dėžutė būna pilna reklamų,bet laiškai,pranešimai dingsta,stengiamės eiti iš pat ryto,kad spėtume gauti,bent sąskaitas už butą,nes kitaip,daug lakstymo po įstaigas ir lakstom,o ką daryti.
Paskutinis atvejis,tai buvo toks,kad mama pareina namo,sako žiuriu guli vokas ant laiptų,ne adreso puse,sako,galvoju iškrito kam iš pašto dėžutės,paima ji jį,žiūri praplėštas per vidurį,na ir aišku ant jo mano duomenys,oi kaip man graudu buvo,aš pirkau iš ebay,antgaliuką,tortams puošti ir še tau,lėkiau ,dar laiptinėje ieškoti,sakau ,nu kam jiems jo reikia,juk net nežino kam skirtas,bet deja,radau,tik suplėšytą maišelį nuo jo įpakavimo.Taip buvo kraujas užvires,norėjau ir per kaimynus eiti aiškintis,bet ką tu žmogau laimėsi...
Tai va,dabar eisiu į paštą tartis,kad man nieko neneštų į namus,net laiškų,nebent paštininkė sutiktų vienu aukštu palipti ir man asmeniškai paduoti.
Atsakyti
sveika, Vaidosee 4u.gif Tik pasidziaugiau "sutvarkius" savo kaimyne nuomininke su pilicijos pagalba, pasirodo...tik mėnesiui. Savo iprocio gyventi naktini gyvenima nekeicia. Kai pradeda, tai po kelias naktis is eiles-nesvarbu, ar savaitgalis, ar paprastos dienos. Sveciai pas ja ir sveciai, iki 2-3val. nakties, treciadieni buvo ir iki ryto, ejau i darba nė gramo nemiegojus...rasiau laiska-nepadejo, eiti i nuovada nesinorejo, pagailo seimininkes, nors, kaip sake, antras kartas ir bauda. Ėjau naktį skambinti į duris-neatidarė. Šeimininkė buvo palikus tel., tai paskambinom, sake-perspes. Dieną mačiau visai kita pora po jos buta vaiksto, raktus turi, iseina, pareina su buteliais alaus...Zodziu, kazkokie uzeigos namai. Laukiu vakaro su baime, net eiti miegoti nemiela. Bet as tai jau nepasiduosiu, eisiu iki galo, naktinio gyvenimo jinai man pasonej negyvens. Bet tos sienos daugiabuciu rimtai popierines, nakti, kai mirtina tyla, sitaip viskas girdisi, ko visai nesijaucia diena verysad.gif Durys bilda, kranai cypia, dar tas juokas ir garsios kalbos...rodos, viskas vyksta pas mane pacia kambary doh.gif
Atsakyti
QUOTE(***akire*** @ 2011 02 19, 23:55)
Šeimininkė buvo palikus tel., tai paskambinom, sake-perspes. Dieną mačiau visai kita pora po


o jūs trečią valandą nakties paskambinkit šeimininkams kai nuomininkė baliavos, manau po kelių naktinių skambučių šeimininkė pradės naujos nuomininkės ieškot arba jau nekamuos moralinės kančios, kai policiją kviesit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(***akire*** @ 2011 02 19, 21:55)
Tik pasidziaugiau "sutvarkius" savo kaimyne

4u.gif kadangi visa tai pati praėjau,labai tave užjaučiu ir linkiu daug kantrybės ir stiprybės,aš štai jau ilgas laikas gyvenu ramybėje,bet ,tokią baimę turiu įsivarius,kad 19 val,isgirstu muziką ir pradedu visa drebėti,jau matyt ir nervai sugadinti,per tuos du metus kariavimo.


QUOTE(bugagašenka @ 2011 02 19, 22:41)
o jūs trečią valandą nakties paskambinkit šeimininkams kai nuomininkė baliavos, manau po kelių naktinių skambučių šeimininkė pradės naujos nuomininkės ieškot arba jau nekamuos moralinės kančios, kai policiją kviesit  rolleyes.gif

Va va,labai teisingai pastebėta,aš taip irgi dariau,vienam teko pora kartų skambinti,vidurį savaitės,o tam žmogeliui į darbą reikia iš pat ryto,bet supratingas pasitaikė,atlėkė pats įsitikinti,kad neina miegoti ir žinokit tikrai padėjo,po antro skambučio 4 ryto,neužilgo ir iškraustė thumbup.gif
Čia geriausiais būdas iš mano išbandytų ir svarbu,kaip sako bugagašenka skambinti tada,kai vyksta bardakas,o ne kitą dieną ,tegu atvažiuoja ir patys įsitikina,nes bus kaip mes čia vieno tėvams pasiskundėm,tai lyg ir pasišaipė,atrodo nepatikėjo,kad taip jau garsiai girdėtis,na tai mes vieną naktį jai ir paskambinom,atlėkė ji greitai,pirma ne pas sūnų nuėjo,o pas mus užėjo,akis išvertė,puolė atsiprašinėti,sako negalvojau,kad mano sūnus,taip gali elgtis,o ten muzika plyšta,rėkimai,juokai ir štai jau ilgas laiko tarpas,baliavoja labai saikingai ir muzikas išjungia iki 21 val. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2011 02 20, 12:34)
4u.gif  kadangi visa tai pati praėjau,labai tave užjaučiu ir linkiu daug kantrybės ir stiprybės,aš štai jau ilgas laikas gyvenu ramybėje,bet ,tokią baimę turiu įsivarius,kad 19 val,isgirstu muziką ir pradedu visa drebėti,jau matyt ir nervai sugadinti,per tuos du metus kariavimo.


man irgi tas pats, kazkoks stresas is vis eit namo, toks jausmas, kad ju nebeturiu, isgirstu zvengiant is uz sienos, tai sirdis drebeti pradeda, tuoj isivaizduoju nakti be miego verysad.gif
Atsakyti
bet bliam moteros doh.gif jus pacios kaltos doh.gif kviesciau mentus iki pazaliavimo- kasnakt, 2 kartus per nakti, tiek, kiek reiktu. ir po kiekvieno iskvietimo buciau paruosusi skunda/pareiskima bigsmile.gif kai gautu bauda, tai ilgam praeitu noras trukdyt kitiems. menkiausias cyptelejimas ir vel is naujo blink.gif ir neskambinciau nei seimininkams, nei kam kitam, tik policijai- tyliai ramiai, ju darbas lai tvarkosi bigsmile.gif
jums gi pacioms tuoj psichologo reiks, jei baimes, ar nenorai eiti i namucius kamuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2011 02 20, 10:56)
bet bliam moteros doh.gif jus pacios kaltos doh.gif

Aha,taip atrodo,kad imčiau ir kvieščiau,bet kažkaip pradžioje buvo gėda skambinti blush2.gif ,man reikėjo beveik dviejų metų,kad suprasčiau,jog man tikrai jau su galva negerai,dabar jau neturiu,tokių problemų,reikia skambinu,o tėvams skambinau,todėl,kad po pirmos baudos,labai labai prašė,kad kitą kartą pirma jiems skambintumėm.
Man labai pasisekė su mūsų rajonine,ji pati ateina į namus pakalbėti,kaip sekasi ar tvarka,gatvėje sutikus,visada užklausia ar ramu naktimis,bet va kad būčiau tai žinojus ankščiau,tikrai sakau,pradžioje buvo ,toks keistas jausmas,kad aš skundikė ir t.t.,bet protas ateina su amžium smile.gif ,tiesa ,dar nenorėjau su policija pradėti,todėl,kad žinojau,jog po to,būna keršto atvejų,bijojau,dėl mašinų,dėl langų ir t.t., ir buvau teisi,buvo skambinėjimo į duris naktimis,buvo puodų daužymo 3 val.nakties,va ir korespondenciją visą kažkas kitas skaito verysad.gif ,bet reziume,buvo verta,nes savijauta pagerėjo 100 %,
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2011 02 20, 12:26)
Aha,taip atrodo,kad imčiau ir kvieščiau,bet kažkaip pradžioje buvo gėda skambinti  blush2.gif ,man reikėjo beveik dviejų metų,kad suprasčiau,jog man tikrai jau su galva negerai,dabar jau neturiu,tokių problemų,reikia skambinu,o tėvams skambinau,todėl,kad po pirmos baudos,labai labai prašė,kad kitą kartą pirma jiems skambintumėm.
Man labai pasisekė su mūsų rajonine,ji pati ateina į namus pakalbėti,kaip sekasi ar tvarka,gatvėje sutikus,visada užklausia ar ramu naktimis,bet va kad būčiau tai žinojus ankščiau,tikrai sakau,pradžioje buvo ,toks keistas jausmas,kad aš skundikė ir t.t.,bet protas ateina su amžium  smile.gif ,tiesa ,dar nenorėjau su policija pradėti,todėl,kad žinojau,jog po to,būna keršto atvejų,bijojau,dėl mašinų,dėl langų ir t.t., ir buvau teisi,buvo skambinėjimo į duris naktimis,buvo puodų daužymo 3 val.nakties,va ir korespondenciją visą kažkas kitas skaito  verysad.gif ,bet reziume,buvo verta,nes savijauta pagerėjo 100 %,


o vat as daryciau priesingai bigsmile.gif jus matote, sutaupote ju baudos pinigelius, nes jiems pigiau patiems atvaziuoti ir apraminti, nei bauda susimoketi doh.gif taip sakant jus ziurit ju interesu, o ne savo bigsmile.gif doh.gif o tai neprotinga 4u.gif juk jie neziuri jusu ramybes, jei triuksmai kartojasi doh.gif jei kviestumet ir rasytumet, o jie moketu baudas, beveik neabejoju, kad triuksmai liautusi 4u.gif o dabar... doh.gif

del korespondencijos g.gif ar esat tikra? neimanoma pakeisti spyneles? kaip jie ja issitraukia?
na jei sveciu nelaukiat, gal galima nakciai skambuti atsijungti? mes pusmeti gyvenom be skambucio ir visai jo nepasigedom, nereikalingas daiktas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2011 02 20, 11:49)
taip sakant jus ziurit ju interesu, o ne savo bigsmile.gif  doh.gif o tai neprotinga 4u.gif

del korespondencijos g.gif ar esat tikra? neimanoma pakeisti spyneles? kaip jie ja issitraukia?
na jei sveciu nelaukiat, gal galima nakciai skambuti atsijungti? mes pusmeti gyvenom be skambucio ir visai jo nepasigedom, nereikalingas daiktas schmoll.gif

Sutinku pilnai,va kaip sakoma,man š... į kišenę,o vis dar bandau gražiuoju susitarti doh.gif ,na jo tėvai labai faini,bet daugiau jau taip nežaisim,skambinsiu tiesiai į policiją 4u.gif
Dėl pašto dėžutės,esu garantuota,nes jau aiškinausi su žurnalų redakcijom,su pašto direktore,sakė paštininkė tikrai tikrai atsimena,kaip tuos žurnalus man įmesdavo į dėžutę( net pavadinimą pasakė žurnalų),dėžutė rakinama,bet labai pasistengus,eina atplėšti,o kai prideda reklamų iki viršaus,tai ir per viršų nėra sunku išimti viską doh.gif ,o paskutinį kartą,kaip man adresuotą ,išluptą voką rado ant laiptų,jau minėjau ankščiau.
Skambutį nelabai galiu atjungti,nes dabar viską siunčiamės registruotai,tai apie 6-7 ryto,ateina paštininkė,o keltis anksti,kad jį ijungti,neatsiras norinčių smile.gif ,beje tų skambinėjimų jau nėra,čia buvo,tik pora naktų po pareiškimo.
Atsakyti
teisingai, milaaa, tu sakai, taip ir reikia daryti-skambinti policijai be jokiu cia seimininku ar dar ko, tik vis norisi, atrodo, kad geruoju suprastu, nes jie tai laiko mus, norincius ramiai miegoti, savo priesais, neva mes cia issigalvojam-jie nei garsiai triuksmauja nei ka ir jie pagaliau yra savo namuose...Šią naktį išmiegojau be triukšmo-tai jau didelis pasiekimas biggrin.gif miegas, pasirodo, yra prabangos dalykas, ne kiekvienam mirtingajam tai galima tureti smile.gif
Papildyta:
o Vaidosee, rimtai pabandyk pasto dezutes uzrakta pakeisti ar spynele arba jei turi galimybei, ssiimk tuoj spauda, kai atnesa, juk vis tiek vienodu laiku panasiai atnesa, o jei nebuni namie, tai gal gerai sutari su kokia kaimyne, esancia namuose-tai ji galetu isimti. Mes taip ilgai kaimynam isiminejom, nes ju pastoviai isplesdavo.....
Atsakyti
jei su kokiais kaimynais gerai sutariate - galite užsisakinėti korespondenciją į jų pašto dėžutę
Atsakyti
QUOTE(***akire*** @ 2011 02 19, 13:55)
sveika, Vaidosee  4u.gif Tik pasidziaugiau "sutvarkius" savo kaimyne nuomininke su pilicijos pagalba, pasirodo...tik mėnesiui. Savo iprocio gyventi naktini gyvenima nekeicia. Kai pradeda, tai po kelias naktis is eiles-nesvarbu, ar savaitgalis, ar paprastos dienos. Sveciai pas ja ir sveciai, iki 2-3val. nakties, treciadieni buvo ir iki ryto, ejau i darba nė gramo nemiegojus...rasiau laiska-nepadejo, eiti i nuovada nesinorejo, pagailo seimininkes, nors, kaip sake, antras kartas ir bauda. Ėjau naktį skambinti į duris-neatidarė. Šeimininkė buvo palikus tel., tai paskambinom, sake-perspes. Dieną mačiau visai kita pora po jos buta vaiksto, raktus turi, iseina, pareina su buteliais alaus...Zodziu, kazkokie uzeigos namai. Laukiu vakaro su baime, net eiti miegoti nemiela. Bet as tai jau nepasiduosiu, eisiu iki galo, naktinio gyvenimo jinai man pasonej negyvens. Bet tos sienos daugiabuciu rimtai popierines, nakti, kai mirtina tyla, sitaip viskas girdisi, ko visai nesijaucia diena verysad.gif Durys bilda, kranai cypia, dar tas juokas ir garsios kalbos...rodos, viskas vyksta pas mane pacia kambary doh.gif


Nesuprantu kam taip kentet ir vargt, viso labo cia tik nuomininkai doh.gif Mes kai gyvenom bute turejom kaimynus nuomininkus, megejus pabaliavot, viena nakti toki festivali padare, su mustinem ir pan. Tai pasakem seimininkei, po savaites ju jau nebeliko, atsikrauste normali seima. Nuomininkai ir liks nuomininkais, nepatinka vieni, atsikraustys kiti biggrin.gif
Atsakyti