Įkraunama...
Įkraunama...

"Antakalnio terasos"

QUOTE(nestas @ 2012 10 10, 10:25)
Noriu savo nuomonę pareikšti apie šiuos butus. Vaikščiojom per atvirų durų dieną.
Vieta, kurioje yra pastatyta terasos, mūsų mėgstamiausia (matyt, nuo studijų laikų, kai teko gyventi Saulėtekyje). Bet...
Pirma, kas užkliuvo - išorinė apdaila. Kol nemačiau gyvai, galvojau, kad namai apmūryti dekoratyvinėmis plytelėmis, pasirodo - gipskartonio plokštelėm, vietomis jau nuskilinėjusiais kampais.
Žiūrim toliau... Kaip kažkas rašė, kiemo ir terasų mediena užkliuvo. Ir iš tikrūjų, mum pasirodė, kad ji jau pradeda pūti.
Na, pirmas įspūdis buvo toks, kad nesinorėjo ir knibždančių vadybininkų klausti. Bet paklausėm, apsimetėm labai susidomėję, paprašėm pasižiūrėti į viską iš vidaus. Tai taip ir aprodė. Mums pasakė, kad viskas parduota, yra tik keli likę butai. Iš kart pagalvojom, kad galėtų išpirkti, jei nebent internetu pirko. Dabar apsilankius jų saite, matau, kad tų laisvų butų daug. Na, užėjom į vidų ir nemažų (50-70kv.m.) kelių butų, bet pasirodė maži, išplanavimas tragiškas, sienos plonos (15cm plyta, 19cm apšiltinimas=tik 34cm!!! - skamba daugiau nei juokingai). Paklausiam vadybininko, o kokios tikėtinos šildymo kainos, tai įsivaizduojat - nežinojo, o ilgiau pagalvojęs, atsakė gal 3lt/kv.m. Pagal sienų storį, tai šildymas tikėtinas brangus. Padarinėjom langus - atidarius, vos uždariau, mums prisistatė, kad dar nesureguliuotas. Esant tyliai bute kuo puikiausiai girdimas antakalnio ir nemenčinės gatvių gaudesys, tai toks ten gyvenimas gamtos apsupty.
Tai vat tiek tų įspūdžių, apie kitką net nesinorėjo prisiversti domėtis smile.gif



QUOTE(JonVytė @ 2012 10 10, 15:12)
gaila. kad ne is pirmu zmoniu atsiliepimai prasti apie kokybe sad.gif vyro bendradarbis norejo ten pirkti, bet irgi susilaike del kokybes doh.gif
bambukai*, pagal visus namo parametrus turi buti atlikti preliminarus skaiciavimai kiek kainuos sildymas, jei jau tas projektas toks girtinas, jie turi visus aspektus but apsiskaiciave  4u.gif

visiems, kam uzkliuvo fasadas - jei nesugebate atskirti kur gipskartonis, o kur ne, tai nereikia tokias propagandas skleisti. del sildymo, jei pastatams suteikta B energetinio naudingumo klase, tai reiskia, kad siaip sau tokiu dalyku nedalina ir namai tikrai bus silti ir taupantys energija. bepigu kalbet kai nesuvokiat kas kaip yra is tikruju, pati studijavau statybos inzinerija ir pakankamai daug ismanau apie kokybe, namus ir tt ir tikrai nebuciau pirkusi cia ganetinai brangaus buto.
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 10 10, 20:47)
visiems, kam uzkliuvo fasadas - jei nesugebate atskirti kur gipskartonis, o kur ne, tai nereikia tokias propagandas skleisti. del sildymo, jei pastatams suteikta B energetinio naudingumo klase, tai reiskia, kad siaip sau tokiu dalyku nedalina ir namai tikrai bus silti ir taupantys energija. bepigu kalbet kai nesuvokiat kas kaip yra is tikruju, pati studijavau statybos inzinerija ir pakankamai daug ismanau apie kokybe, namus ir tt ir tikrai nebuciau pirkusi cia ganetinai brangaus buto.


o ko jus cia taip pykstat, kad zmones savo neigiama nuomone pasako? nu jums patiko, kitiems nepatiko, tai ko taip skauda? cia juk forumas, visi diskutuoja, taip kad relax, juk nepradesim dabar dar girtis kas cia ka baige wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JonVytė @ 2012 10 10, 21:20)
o ko jus cia taip pykstat, kad zmones savo neigiama nuomone pasako? nu jums patiko, kitiems nepatiko, tai ko taip skauda? cia juk forumas, visi diskutuoja, taip kad relax, juk nepradesim dabar dar girtis kas cia ka baige wink.gif

as suprantu, jeigu zmones sako, kad va, negrazu ir pan smile.gif bet jei teigiat, kad gipsu apdailinta, tai jau klaidinat kitus smile.gif ta tenorejau pasakyt. kas liecia siaip pvz tas plokstes, pripazinsiu, kad mums visas keite butent del to, kad buvo beveik kiekvienos kampai nuskelti.
Atsakyti
Buvome ir mes su vyru nuvyke apziureti terasu. Na grazu ten tikrai, tik kainytes tai jau tikrai uzlauztos..., bet vat beapziurint terasas uzmaciau visai salia terasu dar statoma nauja projekta www.valakampiuvingis.lt. ka manot apie ji, ar buvot kas nuvyke pasiziureti?
Atsakyti
Kad fasadai butu is gipskartonio, tai tikra nesamone.
Ir kazkas rase, kad kieme per daug medinio grindinio, atrodo kaip apipuves. Na tokio dalyko tikrai nepastebejau, kaip gali sviezias produktas atrodyti supuvusiu.

O del to projekto kur salia ,tai jums reikia patiems spresti. Nieko nezinau apie statybos kokybe, betkad namas yra apsuptas eismo, tai man tikrai nepatinka.

Galite laukti dar 2ir trecio terasu etapo. Gal kazkas patiks ir tiks.

Man dar idomu, kas tas yra nelabai namo kokybe. Tiesiog butu idomu suzinoti, kuris nauju gyvenamuju namu projektas (imant per paskutinius 5metus) galetu konkuruoti su terasu projekto kokybe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 13 lapkričio 2012 - 13:44
Buvome nuvyke apziureti to Valakampio vingio projekto, na kokybiskai padaryta, bet zinoma su terasom nepakonkuruos, nes terasose kokybe tikrai aukstesnio lygio, plius dar ir savo kiema normalu turi, o ten man kas nepatiko, vaiku zaidimo aikstele minimali ir plius dar prie pat gatves...na aisku kaina ten mazesne, bet manau vis vien per didele...
Atsakyti
QUOTE(Dipsiuke2 @ 2012 11 12, 15:45)
Buvome ir mes su vyru nuvyke apziureti terasu. Na grazu ten tikrai, tik kainytes tai jau tikrai uzlauztos..., bet vat beapziurint terasas uzmaciau visai salia terasu dar statoma nauja projekta www.valakampiuvingis.lt. ka manot apie ji, ar buvot kas nuvyke pasiziureti?

Buvau nuvykusi, projektas mano manymu taip pat geras, kokybe irgi gera, tikrai neprastesne negu terasu, tik Jums reiketu pasirinkti kur labiausiai Jums patinka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 11 13, 14:38)


Man dar idomu, kas tas yra nelabai namo kokybe. Tiesiog butu idomu suzinoti, kuris nauju gyvenamuju namu projektas (imant per paskutinius 5metus) galetu konkuruoti su terasu projekto kokybe.



Ogi pasirodo yra, pvz. Arkada
tikrai labai geros kokybės namai.

(dabar kaip tik pradėjo statyti naują namą šalia.)
Atsakyti
QUOTE(Giedrius_ @ 2012 11 20, 11:41)
Ogi pasirodo yra, pvz. Arkada
tikrai labai geros kokybės namai.

(dabar kaip tik pradėjo statyti naują namą šalia.)

čia labai diskutuotinas projektas. vieniems tai bus kaip sakot labai geros kokybes namai, o kitiems - ne tai ko jie nori. nes paskaicius apie visa pilna apdaila, tai daug minusu atsiranda...
Atsakyti
o mes irgi buvome apziureti terasu, na tikrai grazu, bet mums toks apgaulingas tas grazumas pasirode, kol nauja ir sviezia, tai taip, bet veliau... smagu, kad isirengineja zmones smile.gif labiausiai prajuokino apsauginis, pamates mane moteriske su kablais ir mano vyra nesanti vaikiuka sekiojo visa laika is paskos, toks vaizdas, kad apvogt atejom doh.gif biggrin.gif taciau apsisprendem ieskoti kitos vietos gyvenimui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JonVytė @ 2012 11 20, 23:28)
o mes irgi buvome apziureti terasu, na tikrai grazu, bet mums toks apgaulingas tas grazumas pasirode, kol nauja ir sviezia, tai taip, bet veliau... smagu, kad isirengineja zmones smile.gif labiausiai prajuokino apsauginis, pamates mane moteriske su kablais ir mano vyra nesanti vaikiuka sekiojo visa laika is paskos, toks vaizdas, kad apvogt atejom doh.gif biggrin.gif taciau apsisprendem ieskoti kitos vietos gyvenimui  4u.gif



Mes ir apziureje nuodugniau si projekta apsisprendem ieskoti kitur butuko unsure.gif labiausiau kas uzkliuvo vaikstant ir apziurinejant butus, kad ne visuose butuose langai darinejasi...ir cia kalbama apie kokybe...uzsieny tokie langai "vitrininiais" vadinasi, kadangi nesidarineja ir yra patys pigiausi...ir dar tokia kaina lauzia g.gif
cia zinoma mano asmenine nuomone, kam viskas tinka tai tikrai yra super ax.gif
Atsakyti
Ar domejotes del elekros paskirstymo pastotes. Ten visiskai salia namu stovi, ar saugus atstumas? Kokio ten galingumo?



QUOTE(Dipsiuke2 @ 2012 11 24, 13:57)
Mes ir apziureje nuodugniau si projekta apsisprendem ieskoti kitur butuko  unsure.gif  labiausiau kas uzkliuvo vaikstant ir apziurinejant butus, kad ne visuose butuose langai darinejasi...ir cia kalbama apie kokybe...uzsieny tokie langai "vitrininiais" vadinasi, kadangi nesidarineja ir yra patys pigiausi...ir dar tokia kaina lauzia  g.gif
cia zinoma mano asmenine nuomone, kam viskas tinka tai tikrai yra super  ax.gif

Atsakyti