Įkraunama...
Įkraunama...

Sukčiai ir apgavikai

QUOTE(Lukauzd @ 2013 10 07, 09:09)
Nieks nevercia.tik idomu pasidare ,kaip zmones uz brokuota suniuka moka didziulius pinigus.reiskes melyniem buldogam paklausa yra.aciu uz atsakymus.


Jeigu čia tas pats Tomukas, tai šuniukai broko neturi - jie tiesiog neveisliniai. mirksiukas.gif Žmonės perka, nes yra kvaili ir nori ko nors "majednesnio". Ir gauna labai originalų variantą - mišrūniuką su krūva problemų, nes viena ar kita spalva veislėje (aš ne konkrečiai apie prancūziukus, bo čia tai nesigaudau) yra neleidžiama ne šiaip sau - ji neša tam tikras problemas - alergijas, susilpnėjusį imunitetą, kurtumą, aklumą, etc...
Papildyta:
QUOTE(wolfin @ 2013 10 07, 10:25)
nes zmones... tupas sutverimas smile.gif paprastas elementarus atsakymas


drinks_cheers.gif biggrin.gif
Aš bandžiau kažkaip švelniau susakyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Va pamatot tokį skelbimą:
http://www.skelbiu.l...pleaseCommentMe

Šuniukas su dokais, viskas gerai. Garantuojama, kad užaugs parodų superžvaigždė... doh.gif
O ji nei graži, nei turi galimybių tokia būti- nuo genetikos nepabėgsi... Tai kaip tokius veisėjus vadinti? Ar apgavikais, ar naivuoliais, kurie nesupranta, ką daro???

Blin, aš sukergusi kalę, kelių šalių čempionę, su World Winner-iu patinu- parodų nugalėtojų nežadu, o čia...Kartais pagalvoju, ot kad va tokie garantuojantys "užsirautų" ant kokio nepėsčio naujojo lietuvio, kuris nuėjęs į parodą išgirstų ne tai, ką nori girdėti...ir kad tas naujasis lietuvis paskui paaiškintų iš kur kojos dygsta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 10 spalio 2013 - 21:43
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2013 10 10, 22:05)
Tai kaip tokius veisėjus vadinti? Ar apgavikais, ar naivuoliais, kurie nesupranta, ką daro???

Na, nepavadinčiau nei sukčiais, nei apgavikais, gal ir ne šioje temoje tokiam skelbimui yra vieta ax.gif
Žmonės suinteresuoti kuo gražiau aprašyti skelbimą, kad kas nors greičiau susigundytų. Reklama ne visuomet būna teisinga (ar XXX milteliai ar YYY valiklis tikrai valo taip stebuklingai, kaip reklamoje? Tikrai ne.) 4u.gif
Atsakyti