Įkraunama...
Įkraunama...

Muitinė, mokesčiai

QUOTE(rudenssniegas @ 2013 05 16, 14:39)
Bet tai cia ne per pusmeti- cia vienos dienos uzsakymas, darytas prie Velykas  doh.gif

Tai ar vis delto yra galimybe kazkaip suzinoti ar yra tavo daiktai muitineje ar ne, jei jie neregistruoti  4u.gif  Ar jau padeti kryzeli ir viskas, nusiraminti  g.gif

Manau deti kryzeli, nes kiek kartu as muitinej ieskojau neregistruotu - tai tipo nera arba neiskom neregistruotu doh.gif Siaip pastebejau tendencija 100% kad neregistruotas dings, man jau pabodo skaiciuot kiek dingo, nors vat paskutiniu metu net viena registruota dingo, maciau kelia is Kinijos iki LT, o paskui sast - ir nebera jokiose paiesku sistemose g.gif doh.gif
Atsakyti
nesutikciau del 100% dingimo, kai neregistruotas...is Kinijos ar JAV daznai uzsisakyneji neregistruotai...tfu tfu tfu kol kas visus siuntinius esu gavusi smile.gif ir dabar dar laukiu..
bandykite skambinti i muitine ir maloniai paprasykite...galite rasyti pretenzija arba skunda pastui (man taip teko daryti, kai muitineje registruotas siuntinys buvo uzlaikytas daugiau nei 20dienu), po pretenzijos issiuntimo - sekancia diena gavau tiesiai namo (arba sutapimas, arba operatyvumas)..
bet keista, kad net visi 7 tos pacios dienos siuntiniai dingo..tuo labiau, jeigu minejote su minimaliu apmokejimu uz kiekviena..



QUOTE(Stichija @ 2013 05 16, 18:42)
Manau deti kryzeli, nes kiek kartu as muitinej ieskojau neregistruotu - tai tipo nera arba neiskom neregistruotu  doh.gif  Siaip pastebejau tendencija 100% kad neregistruotas dings, man jau pabodo skaiciuot kiek dingo, nors vat paskutiniu metu net viena registruota dingo, maciau kelia is Kinijos iki LT, o paskui sast - ir nebera jokiose paiesku sistemose  g.gif  doh.gif

Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2013 05 17, 09:30)
nesutikciau del 100% dingimo, kai neregistruotas...is Kinijos ar JAV daznai uzsisakyneji neregistruotai...tfu tfu tfu kol kas visus siuntinius esu gavusi smile.gif ir dabar dar laukiu..
bandykite skambinti i muitine ir maloniai paprasykite...galite rasyti pretenzija arba skunda pastui (man taip teko daryti, kai muitineje registruotas siuntinys buvo uzlaikytas daugiau nei 20dienu), po pretenzijos issiuntimo - sekancia diena gavau tiesiai namo (arba sutapimas, arba operatyvumas)..
bet keista, kad net visi 7 tos pacios dienos siuntiniai dingo..tuo labiau, jeigu minejote su minimaliu apmokejimu uz kiekviena..


Aciu 4u.gif
O gal kartais galite imesti nuoroda, kokiu telef. skambinti i muitine, nes pati niekaip nerandu ju psl. ? blush2.gif
Jau dabar 8 byla reikia kelti- nejuokinga visai schmoll.gif
Atsakyti
Jei siuncia fizinis asmuo fiziniam asmeniui is Rusijos i LT, tai galioja ta pati taisykle?:
"Jei siuntinio kaina viršija 75 Lt, bet neviršija 150 Eur, muito nėra, tačiau reikia mokėti importo PVM 21 proc. nuo vertės ir siuntimo išlaidų. "

ar yra kazkas kito? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2013 05 20, 13:10)
Jei siuncia fizinis asmuo fiziniam asmeniui is Rusijos i LT, tai galioja ta pati taisykle?:


O Rusija ES nare ar ne?
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2013 05 20, 13:10)
Jei siuncia fizinis asmuo fiziniam asmeniui is Rusijos i LT, tai galioja ta pati taisykle?:
"Jei siuntinio kaina viršija 75 Lt, bet neviršija 150 Eur, muito nėra, tačiau reikia mokėti importo PVM 21 proc. nuo vertės ir siuntimo išlaidų. "

ar yra kazkas kito? ax.gif


Ta pati taisyklė visoms 3-čiosioms šalims galioja. O 3-sios šalys tai tos, kurios nėra ES 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 05 20, 17:37)
O Rusija ES nare ar ne?

ne
Atsakyti
Noriu parsiųsti iš kiniečių telefono kopiją, pardavėjas mažiausią sumą sutinka užrašyti 50dol, na tiek to, sumokėsiu muitą, bet ar neprisikabins muitinė dėl originalumo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmuutee @ 2013 05 29, 17:44)
Noriu parsiųsti iš kiniečių telefono kopiją, pardavėjas mažiausią sumą sutinka užrašyti 50dol, na tiek to, sumokėsiu muitą, bet ar neprisikabins muitinė dėl originalumo?  g.gif


Koks įdomus pardavėjas... g.gif Tai jau Jums jokio skirtumo kiek jis užrašys siuntinio vertę, nes vistiek reikės pateikti dokumentus su sumokėta suma. O muito nereikės mokėti, nes telefonams ir kompiuteriams jis 0proc, tik pvm. 21proc ir paštui 30lt. Dėl originalumo, tai kiek siunčiausi niekas neprikibo. Nebuvo nė karto muitinėje atidarytas mano siuntinys. Vienus esu gavusi ant pačio dangtelio su įspaustais užrašais, o kitą - su užslėptu lipduku, kurį reikia pačiai užsiklijuoti. (Čia saugumo sumetimais kinietis apsidraudė).
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti