Įkraunama...
Įkraunama...

Skauda dantį po karūnėle

Daugiau kaip pries metus man buvo uzdetas tiltelis viena ksarunele ant negyvo dantuko, o antra ant sveiko. Ir stai pries keleta dienu ta sveika dantuka eme mausti. Ar tai gali buti der persalimo, ar sis dantukas eme gest? g.gif doh.gif verysad.gif cry.gif
Atsakyti
Negi kitoms nebuna tokiu problemu? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2006 03 06, 13:18)
Negi kitoms nebuna tokiu problemu? g.gif  g.gif  g.gif


Jauciu teks varyt pas savo odontologa.
doctor.gif doctor.gif
Atsakyti
Na stai, soko, kad juolauti reikia moketi. Darbe juokais pasakiau, kad bijau drozti pas odontologa, nors jau buvo numatytas laikas. O dar uzvakar uzmirsau atsijungti nuo sistemos. Siandien rezultatas - naujas logotipas. Na mielosios koleges tikrai nesu tokia. O siaip tai man dantenu uzdegimas.
Atsakyti
man irgi tiltas statytas ir ant vieno gyvo nuo pat pradziu jautesi skausmas ypac po salto ar sokolado. teks viska pertvarkyt, kai bapkiu uzkalsiu doh.gif
Atsakyti
Sveikute,man tas pats verysad.gif Pas mane uzdetas vienas dantukas keramikinis,tai vis pamaudzia.Kartais stipriau.Galvojau,kad genda doh.gif Bet greiciausiai,kad ir pas mane uzdegimas,nes sake,kad dantenos pakeltos.Paveldejau tokius jautrius dantis,kad stomatologas sako pirma karta mato tokiu metu toki jautruma(man 22). unsure.gif
Atsakyti
Pas mame irgi labai jautrus dantukai. Man 28 metai. Man sake gydytojas, kad po karunele esantis gyvas dantis gali buti jautrus, todel reikia saugotis persalimo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2006 04 10, 12:45)
Pas mame irgi labai jautrus dantukai. Man 28 metai. Man sake gydytojas, kad po karunele esantis gyvas dantis gali buti jautrus, todel reikia saugotis persalimo. g.gif

doh.gif O je tau doh.gif Tai geriausia protezus susidet...nei skaudes,nei ges lotuliukas.gif Tik i stiklainiuka nakciai isidedi ir ramu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2006 04 10, 11:45)
Pas mame irgi labai jautrus dantukai. Man 28 metai. Man sake gydytojas, kad po karunele esantis gyvas dantis gali buti jautrus, todel reikia saugotis persalimo. g.gif

mano odontologe nepatare ant gyvo danties detis tiltus , geriausia pries dedant , reiktu tuos dantukus depulpuot,t.y. pasalint nervus, mano teciui taip nepadare, tai reikejo tilta imt lauk ir tvarkyt. as buvau gudresne, ir pasiprasiau, todel iki siol- jokiu problemu.
o danti po tiltu gali skaudet butent del to , kad jam nebuvo isimti nervai, nes kartais danties kanalai nepakankamai izoliuojami.
Papildyta:
QUOTE(Morgan @ 2006 04 08, 18:20)
Paveldejau tokius jautrius dantis,kad stomatologas sako pirma karta mato tokiu metu toki jautruma(man 22). unsure.gif

irnesakyk.gif manes uztai kad nera mates mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=micietta,2006 04 20, 02:04]
mano odontologe nepatare ant gyvo danties detis tiltus , geriausia pries dedant , reiktu tuos dantukus depulpuot,t.y. pasalint nervus, mano teciui taip nepadare, tai reikejo tilta imt lauk ir tvarkyt. as buvau gudresne, ir pasiprasiau, todel iki siol- jokiu problemu.
o danti po tiltu gali skaudet butent del to , kad jam nebuvo isimti nervai, nes kartais danties kanalai nepakankamai izoliuojami.
Papildyta:

As ir pati taip manau. Kai man protezavo as dar klausiau del to, bet mano ankstesne gydytoja pasake, kad jai gaila depulpuoti sveika danti. Kai nuejau pas protezista, jis man pasake, kad nera reikalo, atseit nuslifuota dantuka padengs speciale medziaga ir jis bus saugus. Bet stai mano vienai bendradarbei tiltelis ant gyvo danties islaike apie 10 metu ir sake, kad tas dantukas nebuvo jautrus. Tai cia gal ir nuo organizmo kazkiek priklauso. Pas mane siaip tai labai jautrus dantys. Gali buti vos iziurima skylute (kartais tik rusva pigmentacija), o jau skauda nuo salcio ar saldumo. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
o kas gi čia per mistika?... rolleyes.gif kur tik straipsnelis apie vivadens, taip ir rašo, kad įvyko klaida, nes puslapis ištrintas... kažkas čia neaišku lotuliukas.gif
Atsakyti