Įkraunama...
Įkraunama...

Indija ir Nepalas

Mano mamyte sugalvojo skristi i Indija. Ti va, baisiai dvejoja ar verta isleisti jai tokia kruva pinigeliu. blink.gif
Gal kas gali ka nors papasakoti apie sia kelione?
Atsakyti
Noriu paklausti mamyciu, ar jums teko keliauti po Indija, o gal turit tokiu pazistamu, kurie ten lankosi kasmet?
Mano uosviene jau 8 metai kaip skrenda i ta pasaulio krasta, kazkoki maza miesteli, kuriame gyvena izymusis Sai Baba, kur suvaziuoja piligrimai is viso pasaulio, vyksta stebuklai ir pan. As labai skeptiskai ziuriu i sias keliones, nes moteriske visai pasikeite, atitruko nuo realybes sakyciau, visus namus to Indijos dievo nuotraukomis apstate. Siulo vis ir man su vyru vaziuoti, bet mes abu pries, o dabar kai turime dukryte, tai is viso apie tai ne kalbos buti negali.
Man tiesiog idomu, kas ten vyksta, kad taip zmogus pasikeicia? g.gif
Atsakyti
As manau, kad nebutinai reikia vaziuoti i Indija, kad taip pasikeisti. Jei zmogui kazko truksta, jis randa priemoniu pasikeisti ir bunant savo kraste.
Mano vieni pazistami buvo Indijoj, bet jie nevaziavo pas ta Sai Baba, o tik lanke zymesnes vietoves. Tokiu atveju zmogus nesikeicia, ne nebent tik praplecia savo akirati.
O siaip tai idomu butu daugiau apie ta fenomena suzinoti, nes pati esu kazkada apie ji skaiciusi.
Atsakyti
visokios Sai Babos ir pan yra sektos...dal tu visu ale stebuklu zmones isleidzia daug pinigu,o karais ir visus...vieno mano pazystamo mama su Indija ir jos Sai Babomis susidraugavo kai tam vaikinui buvo 13 ir nuo 16 vaikinukas dirba, o nuo 18 pilnai islaiko save(dabar jam 21),nes seimoj yra dar 3 vaikai (17-9 metu amziaus) ir tevas jais rupinasi,o mama kartais grizta is Indijos...
Atsakyti
QUOTE (Ramunita @ 2004 08 14, 21:17)
visokios Sai Babos ir pan yra sektos...dal tu visu ale stebuklu zmones isleidzia daug pinigu,o karais ir visus...vieno mano pazystamo mama su Indija ir jos Sai Babomis susidraugavo kai tam vaikinui buvo 13 ir nuo 16 vaikinukas dirba, o nuo 18 pilnai islaiko save(dabar jam 21),nes seimoj yra dar 3 vaikai (17-9 metu amziaus) ir tevas jais rupinasi,o mama kartais grizta is Indijos...

Va ir mano vyro seimoje panasiai. Uosvis visus 4 namu kampus laiko, o uosviene tik apie Indija ir tekalba, zemiski dalykai, problemos jos nebedomina, tarsi uzhipnotizuota blink.gif
Atsakyti
o mes su vyru kaip tik ketiname ten vaziuoti.. labai traukia fta egzotika, kultura, .. norisi ne tik isgirsti, bet ir pamatyti, kaip ten zmones antisanitarinem salygom gyvena...

nors mane tai is tiesu visi krastai, kur saulute sildo traukia:) Vyras gi apie Tailanda ir Kinija tiek grozybiu pripasakojo... noriu ir ten rolleyes.gif rolleyes.gif

gal kas geru ispudziu apie Indija turite?
Atsakyti
jau pradedu isivaizduoti, kaip as, Smurka, kuri labai megsta rukyt ir maukt alu kibirais, po viesnages Indijoje isproteju. Apsivynioju sariu, isikalu kaktoj karves meslo rutuliuka ir pradedu kreizet apie visokias Rytu filosofijas. Vaiskat sau po vilniu kalbedama apie lietuvaiciu dvasios tustybe. pasidarau visiskai a la Ezopas, isidarbinu Vilniaus savivaldybes svietimo skyriuj ir rytais uz babkes (!) rengiu meditacijos kursus.

Vaizduote dar ne tokius vaizdelius piesia, bet jau realiai tai neimanoma
Atsakyti
Niekuomet nebuvau labai didele Rytu gerbeja, bet praejusi rudeni nuvykome i Indija ir...Nuostabus krastas, visiskai kitas pasaulis, kuriame budamas sveiko proto pritapti vargiai ar galetum. Nebandeme medituoti, nors viename jogu centre buvome. Ten net ausyse spenge nuo ramybes po pastovaus didmiesciu triuksmo. Ispudziu (ir geru) turiu daug, kazkada tikiuosi vel ten nuvaziuoti, kas gali sau tai leisti - tikrai verta. Jei kam bus idomu, pasidalinsiu patirtimi wink_3.gif
Atsakyti
verta verta thumbup.gif Indija arba patinka, arba atstumia. kai kam - baisus kultūrinis šokas (to žmogaus žodžiais). jei negali dalinai atsiribot ar lyg praleist pro akis skurdą, luošius, t.t. - bus sunku.
Nepalas - Himalajai, patys nuostabiausi kalnai. po Indijos atrodė labai labai švaru ir tvarkinga biggrin.gif po kalnų, tiesą sakant, Katmandu irgi atrodė šiukšlynas biggrin.gif
ir klausiat, ar verta? tikrai mirksiukas.gif
po pirmos kelionės į rytus tapau rytų gerbėja thumbup.gif


Atsakyti
Mes su vyru siemet planuojam nuvaziuoti i Indija.Dar nesusidarem grafiko kur tiksliai vaziuosim.
Gal kas turi kokiu ideju.Ka galima pamatyti per menesi?
Buciau dekinga
Atsakyti
4u.gif Labai noriu aplankyti Indiją doh.gif Šiek tiek informacijos turiu susirinkusi, nes ten ilgoką laiką gyveno mano pusbrolis, tačiau labai įdomu ir kitokia patirtis. Papasakokite daugiau apie savo kelionių įspūdžius doh.gif Kas labiausiai patiko ir kas nepatiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indeja @ 2005 11 28, 00:00)
Mes su vyru siemet planuojam nuvaziuoti i Indija.Dar nesusidarem grafiko kur tiksliai vaziuosim.
Gal kas turi kokiu ideju.Ka galima pamatyti per menesi?
Buciau dekinga

Siek tiek informacijos apie Indija, is joje gyvenanciu ir ten apsilankiusiu, galite rasti cia cool.gif :
http://savokampas.nu...p?t=375&start=0

Atsakyti