Įkraunama...
Įkraunama...

Reumatoidinis artritas II tema

NAUJA TEMA
user posted image
Papildyta:
Tęsiam pliotkus lotuliukas.gif
Rimule,aš irgi norėčiau į pliažą,bet čia miestukas mažas,tai po jį autikai nevažinėja,tik tarp miestelių.O iki pliažo eit toli,plius pradžiai nuo kalno,o grįžt į kalną reik doh.gif
Atsakyti
ačiū Magnifique, už naują temą 4u.gif

o man šiandien jau skauda kojas ir lankstumas sąnarių suprastėjo. Matyt bus taip, kaip rimulėėė sakė - artėja šeštadienis, kai pagaliau galėsiu vėl įkalti dozę Metotreksato, kad pagerėtų.. Ryt skambinsiu reumatologei susižinoti kraujo tyrimų rezultatų, įdomu labai ką pasakys smile.gif
Atsakyti
O man nuo metotrexato tokio jauciamo poveikio nera ax.gif , bet jaigu pabandau nebevartoti is karto -bogyn ir blogyn doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2011 03 24, 21:21)
O man nuo metotrexato tokio jauciamo poveikio nera ax.gif , bet jaigu pabandau nebevartoti is karto -bogyn ir blogyn

O kokius vaistus šiuo metu vartojat? 4u.gif

Atsakyti
na ka merginos pavasaris , manau visoms bus lengviau. Aš tikiuosi per šilta sezona sulaukt pagaliau remisijos, ir kad būtų galima medroli mest šalin ir nuskausminamųjų nereiktų. Tikiuosi išsipildys mano svajonė.
Tikėsimės ir visoms sveiakta pagerės. O tam kam remisija, - nesuges.
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2011 03 24, 23:01)
na ka merginos pavasaris , manau visoms bus lengviau. Aš tikiuosi per šilta sezona sulaukt pagaliau remisijos, ir kad būtų galima medroli mest šalin ir nuskausminamųjų nereiktų. Tikiuosi išsipildys mano svajonė.
Tikėsimės ir visoms sveiakta pagerės. O tam kam remisija, - nesuges.


Na man preitais metais kaip tik paumejimas buvo geguzes pabaigoje ir visa vasara prakankinaus .. Tai turbut nevisoms buna geriau kai silti orai buna. Bet tikiuosi ir man ir visoms bus kaip imanoma geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2011 03 24, 23:50)
O kokius vaistus šiuo metu vartojat? 4u.gif

metotrexatas, medrolis ir movalis smile.gif
Atsakyti
aga tikėkimės geriau bus.
Man tai nežinau ,tie pirm metai tai sunkūs. Žiema sunku žiauriai buvo vien todėl, kad per šalčius išeit negalėjau niekur, nors savijauta ir pusėtina buvo. O dabar šilta , tai jau nors nereiks anmie tupėt,...vis pasiganyt išlėksiu.
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2011 03 24, 23:21)
O man nuo metotrexato tokio jauciamo poveikio nera ax.gif , bet jaigu pabandau nebevartoti is karto -bogyn ir blogyn doh.gif


na taip atrodo ,kad jokio poveikio, o kai pabandai nutraukt ar paprasčiausiai pamiršti išgert iškart pasijunta blogumai.
man taip su savo arava ir medroliu buvo. Viena deina nuo pietų kažko visur skaudėt pardėjo, kojos irgi skauda, nesilanksto...mislyju šaėks man.Paskui atrinkau kad per skubėjima ryte veistu neišėgriau.Čia reik suprast i medroli taip straigiai sureaguoja.
Atsakyti
Jo...tie vaistai tokie ir yra...rodos,kad nieko nepadeda,bet kai mažini dozę ar nutrauki doh.gif doh.gif Man čia buvo su tokiu gabapentinu (ne dėl artrito).Va,sakau gydytojai,gal pamažinam dozęPažiūrim kas bus?
Nu pamažinau 1 tabletę nuėmiau.Tai pradžiai savaitę viskas buvo taip pat,kaip geriant 3,o tada prasidėjo linksmybės.Ryškiai per savaitę visą išplovė didesnę dozę.Toks skausmas!Taip žiauru!
Ir iki tol sakiau,kad nelabai man jie padeda,bet ryškiai aišku,kad labai.Nes realiai net neįsivaizduoju kas dėtųsi,jei visiškai jį nuimčiau doh.gif Nu jis tipo šiaip yra priešepilepsinis vaistas,bet taip pat mažina neuropatinį skausmą,kuris mano atveju yra šlaunyje,dėl užspausto nervo... doh.gif
Aš tai vėl kaifuoju lotuliukas.gif Vėl laisva didžioji dienos dalis.Miegojau 12 valandų tongue.gif Tai jaučiuos lyg ir neblogai,tik vat man lova šita nors tu užmušk nepatogi unsure.gif doh.gif
Atsakyti
kada gryši Magnifique..... nes uždubasins ten tave.

klausyk o kaip klimatas , tau įtakos turi ar ne, juk išvažiavai čia šalta buvo.
Nes mes dažnai juokaijam,kad su tuo artritu gerai būt i ispanija ar dar kur .
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2011 03 26, 15:59)
kada gryši  Magnifique..... nes uždubasins ten tave.

klausyk o kaip klimatas , tau įtakos turi ar ne, juk išvažiavai čia šalta buvo.
Nes mes dažnai juokaijam,kad su tuo artritu gerai būt i ispanija ar dar kur .

Klimatas-super!Tinka labai,apart to laiko,kai lietūs užeina,bet tai būna ne kiekvieną mėn ir max.3-4dienas.Tai supratau,kad įtakos klimatas tikrai turi,nors šiaip nelabai per vasarą tai pajausdavau,bet dabar kaip yra,tai nepalyginti,kaip būna žiemą ir pavasarį.Ispanija artritui dar nelabai,nes pvz.prieš porą sav.pas juos tik keli laipsniai buvo,nu žodžiu ir pas juos žiema šalta gan,o čia žemiausia temperatūra,kokia kaip sakė per kokius 30 metų buvo,tai va,buvo 14 laipsnių 2 dienas.Tai visi vietiniai mirė.Šiaip net ir žiemą žemiau 18 nenukrenta.O va,dabar jau atėji tipo pavasaris,tai dieną apie 24-26laipsnius.
Grįšiu dėja jau greitai sad.gif Po 19 dienų unsure.gif Nu,pagal prognozes Lietuvoj turėtų tada apie 15 laipsnių būti,tai tikiuosi,kad taip ir bus..
Atsakyti