Įkraunama...
Įkraunama...

Kengūra

o kur gauti lietuviu kalbos pirmo lygio,uzsimusk niekur nerandu tam google biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnerici @ 2015 02 04, 21:21)
o kur gauti lietuviu kalbos pirmo lygio,uzsimusk niekur nerandu tam google biggrin.gif

aš rašiau el. paštu http://www.vkif.lt/i...e=kalbu-kengura tai man atsiuntė į paštą (to ko prašiau), nes sakė buvo sukelta viskas tam tinklalapyje, bet matyt prieš artėjant kengūroms išėmė
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Gal kuri turite lietuviu kalbos kenguros I lygio uzduotis?
Bent keliu paskutiniu metu.
Buciau be galo dekinga, jei galetumete pasidalinti ir parasytumete man i AZ 4u.gif

Atsakyti
sveikos, as kazkaip niekaip nerandu tu atsakymu Lietuviu kalbos, turim atspausdinta versija 2012, 2014 metu
Atsakyti
QUOTE(martyna29 @ 2015 02 19, 19:37)
sveikos, as kazkaip niekaip nerandu tu atsakymu Lietuviu kalbos, turim atspausdinta versija 2012, 2014 metu

buvo įkelta, dabar nebėra
Atsakyti
O kur rasti kalbų kengūrų rezultatus? Na vaikų sąrašus, ar jų dar nėra? Atsakymus šiandien paskelbė.
Atsakyti
QUOTE(liepa1 @ 2015 03 16, 15:43)
O kur rasti kalbų kengūrų rezultatus? Na vaikų sąrašus, ar jų dar nėra? Atsakymus šiandien paskelbė.

Dar nėra. Žada dar maždaug po 3 savaičių.
Atsakyti
Sveiki.
Sudalyvavo kenguroj siemet ir pirmokas
Man labai idomu,kodel mokytojai primygtinai liepia spresti visus uzdavinius ir nepalikti tusciu atsakymo eilučių,kai uz neteisinga atsakyma - kazkiek balu ,uz neišspręsta=0 g.gif


Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2015 03 20, 09:19)
Sveiki.
Sudalyvavo kenguroj siemet ir pirmokas
Man labai idomu,kodel mokytojai primygtinai liepia spresti visus uzdavinius ir nepalikti  tusciu atsakymo eilučių,kai uz neteisinga atsakyma - kazkiek balu ,uz neišspręsta=0 g.gif


Aš irgi šito nesuprantu unsure.gif Kodėl mokytojai visada taip liepia g.gif .
Atsakyti
Niekas pas mus neliepė. Vaikinas paliko kelis nepadarytus, sakė, kad tuščius atsakymų langelius paliko.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2015 03 20, 09:54)
Aš irgi šito nesuprantu unsure.gif Kodėl mokytojai visada taip liepia g.gif .

sunku pasakyt.... bet matematikos kenguroj uz neteisingai išsipręsta minusuoja taškus, o ne prideda. Kitose kengurose kiek pamenu net ir neteisingas atsakymas dovanoja dalį taškų + .
Atsakyti
Maniškiui neliepė būtinai išspręsti visų uždavinių.
Gal žinote, kada bus rezultatai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nireglina: 21 kovo 2015 - 17:57