Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vyras - tolimųjų reisų vairuotojas

Pasidalinkikime patirtim
Papildyta:
QUOTE(jutela @ 2011 03 27, 14:40)
Pasidalinkikime patirtim

Sveikos, likimo drauges.Mano vyras dar nelabai senai isidarbino tolimuju reisu vairuotoju.Kolkas man sis isbandymas labai sunkus, o kai pasiklausai, kad nemazai furistu seimu skiriasi, visai nemalonu pasidaro.Kaip sekasi jums?
Atsakyti
Sveikute! Na mano vyras ne tolimu reisu vairuotojas,bet padetis panasi.Jau sesti metai bus kai gyvenam panasiu ritmu, dvi savaites namie - trys menesius isvykes. Neseniai gime antra dukryte biggrin.gif Be proto sunku ,bet aplinkybes(cia reikia padekoti musu vyriausybei verysad.gif siais laikais LT sunku gaut normaliai apmokama darba.na patys suprantat kokia situacija LT.) vercia vyra dirbti svetur.Buvo visko ,bet dabar apsipratau ir gyvenu su ta mintim... NES TAIP REIKIA...
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Mano vyras toki darba dirba jau ne vieni metai. Pirmus metus budavo labai sunku ji isleisti i reisa, bet ipratau.
Kaip bebutu, tai nera tas darbas, kuri noreciau,kad jis dirbtu. Esam puse metu vede, norisi seimos, bet kai pagalvoji,kad didziaja dali laiko tenka praleisti vienai, tai siek tiek pristabdo. Dabar grizo po 7 savaiciu nebuvimo, o valdzia praejus kelioms dienoms, jau vel veja vaziuoti. Tas mane nervina labiausiai. Gerai,kai namie pabuna koki menesiuka, nes kitu atveju, tai negali nieko planuot, niekur isvaziuot.
Vienintelis dalykas, kuris leidzia su tuo taikstytis, tai geras atlyginimas. Ir kaip as sakau, geriau taip negu,kad puse metu namie nebutu ir atvaziuotu tik keletui savaiciu blush2.gif
Atsakyti
Mano tėtis tolimųjų reisų vairuotojas.. Pati pradžia buvo sunki tiek mamai, tiek pačiam tėčiui, tiek man.. Praėjus laiko tarpui viskas tapo įprasta, ir tarkim dabar matant tėtį namuose, pasidaro labai keista biggrin.gif ir maždaug: " kada išvažiuoji? " Susigyvenom su ta mintim ir dabar neįsivaizduoju jo dirbančio kitokiį darbą ax.gif Reikia pratintis ir laukti 4u.gif
Atsakyti
mes tai jau beveik 5metai vede, auginam 3 metu sunu. Tai va dviem linksmiau nei vienai nuolatos namuose sedeti. As ir kartais keikiu ta musu valstybe, nes cia tupedamas zmogus nieko negali uzdirbti, o seimai reikia juk nemazai. Va pati turiu aukstaji issilavinima, dirbu valstybineje istaigoje ir gaunu juokinga atlyginima.O vyras uzdirba nemazai, tik va namuose retas svecias.

Atsakyti
Mano vyras irgi "furistas", tik nezinau ar ilgareisininkas skaitosi? 4u.gif nes jo reisas neilgi, trunka savaite...tada, jei valdzia gerai nusiteikusi gali 1 diena pabut namie, jei ne - tada 2-3 val ir vel isvyksta... bet ...taip vazineja 2 savaites, o 1 namie, ir vel 2 vaziuoja, 1 - namie smile.gif
Atsakyti
Maniskis isvaziuoja mazdaug 2savaitems, grizes kelias dienas pabuna ir vel atgal.Po dvieju tokiu suvazinejimu pabuna kokias 5 dienas.Niekas savaites namuose neleidzia buti, varo kuo greiciau atgal verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jutela: 30 kovo 2011 - 13:11
Mano vyras kažkada dirbo furistu, tiesa, gal tik kokį pusmetį, nes man to pakako, kad paskelbčiau ultimatumą: šis darbas ar šeima. Ir nieko blogo tame darbe nemačiau, tiesiog tokie išsiskirimai ne mano charakteriui.

Atsakyti
MB anksciau dirbo darba, kuris daznai pareikalaudavo savaitems isvaziuoti komandiruotems i kita miesta. Is pradziu buvo sunku, laukdamasi vaikiuko, grizusi po darbo pasijusdavau labai vienisa. Jis grizes is komandiruotes vis stebedavosi, kaip paaugo pilvukas ax.gif Bijojau, kad atejus gimdymo terminui, nebutu kur nors isvykes. Bet prie to pripranti. MB pakeite darba, dabar visa laika buna namuose, o kartais taip noretusi, kad vel nors trumpam kur nors isvyktu biggrin.gif
Pati dirbau tarptautinio transporto imoneje, teko tiesiogiai dirbti su tolimuju reisu vairuotojais. Girdedavau ju tarpusavio kalbas grizus is reisu, juokelius... Taigi galiu pasakyti, kad viskas labai priklauso nuo paties zmogaus. Nes tikrai teko girdeti, kad keletas ju isvyke turedavo visai kitus gyvenimus. Ypac tie, kurie vaziuodavo i Rytus ir vadinami "senais vilkais" toje prifesijoje. Skusdavosi, jeigu ilgesni laika neatsirasdavo kokio ilgesni laika trunkancio reiso. Bet tikrai budavo ir tokiu (ypatingai neseniai pradejusiu dirbti tokio pobudzio darba ir jaunu, neseniai sukurusiu seimas), kurie budavo issiilge savo seimu, zmonu, namu. Taigi viskas labai priklauso nuo paties zmogaus, jo vertybiu, kodel jis dirba toki darba ir, zinoma, nuo santykiu seimoje smile.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Mano vyras isidarbino vadinamuoju furistu g.gif dabar kolkas po lietuva dirbs, paskui laukia tikri tolimieji reisai verysad.gif Nezinau, kaip reiks but vienai su dukryte verysad.gif Kaip reiks susitaikyt su tuo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sepallaa @ 2011 04 06, 15:25)
Labas 4u.gif  Mano vyras isidarbino  vadinamuoju furistu g.gif  dabar kolkas po lietuva dirbs, paskui laukia tikri tolimieji reisai verysad.gif  Nezinau, kaip reiks but vienai su dukryte verysad.gif Kaip reiks susitaikyt su tuo verysad.gif

Kaip sako, kad ir suo kariamas pripranta.Va mes su suneliu jau pripratom, nera lengva, bet uztat kaip gera buna, kai po ilgo laukimo tetis grizta biggrin.gif
Atsakyti
na nzn, as nenoreciau kad maniskis butu tolimu reisu vairuotoju. maniskis buvo karta komandiruoteje, vaziavo su lengva masina i belgija. tai papasakojo kas darosi lenkijoje...... vaziuoji per miskeli ir kas keli kilometrai stovi pagundos "zvaigzdutes". na nzn kai papasakojo tai jauciu geriau kad nedirbtu visai negu dirbtu vairuotoju...
Atsakyti