Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterinės apskaitos kursai 2

4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

planuoju lankyti pradedantiems buhalterinius kursus individualiai. Gal kazkas esate lankiusi tokius kursus VEV Alytuje?
Ar verta eiti individualiai ar geriau rinktis Paciolio kursu ir lankyti su grupe?
Ar nera grupeje lankant sunku prisitaikyti, nes visgi susirenka zmones su skirtinga patirtimi (vieni visiskai nesusidure su buhalterija, kiti bent kazkiek zino) ax.gif
Atsakyti
Laba,norejau atsiliepimu Siauliuose apie buchalteriu kursus,kuriuos organizuoja"Globalios idejos"
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas lankėt Kaune buhalterinės apskaitos kursus? Ketinu nuo kito mėnesio pradėti mokintis, bet labai daug kas juos organizuoja ir kainos labai skirtingos. Girdėjau, kad Pačiolio kursai neblogi, bet labai jau brangūs. Būtų šaunu jei kas pagelbėtų smile.gif
Atsakyti
Laba,

gal kuri turit Rivile Gama metodine medziaga? nupirkciau, lauksiu az
Atsakyti
http://paciolis.lt/l...ents_item_id=44

gal kas zino ar bus organizuojami kaune 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Visai atsitiktinai internete aptikau buhalterines apskaitos kursus (ir nemazai kitu). Situacija yra tokia, kad negaliu rasti darbo pagal specialybe del tam tikru problemu. Dabar kilo mintis vel mokintis. Aisku, dar studijuoti noreciau , bet pinigu tikrai tiek neturiu. Norejau jusu paklausti, kiek kursu reikia praeiti (gal neuztenka tik pagrindu?), kad jau galetum ieskotis darbo? Ar verta? Ar kursai tikrai kazko ismoko, nera tai laiko ir pinigu svaistymas? Sesuo vis bando atkalbeti, kad nesamone, pasimesi tarp istatymu, buhalteres plaukus raunasi kasdien, neva ziauriai sunku dirbti. Man tai atrodo patrauklus darbas, galima dirbti namie (kas labiausiai man tiktu), gali dirbti kai vaikas uzmiega ir pan.
Ka jus patarsite? Nes dabar labai gaika laiko, metai ieskausi darbo, snipstas kazkoks. Gal tikrai verta ta laika ir pinigus panaudoti jei tai prasminga?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rupuziokas: 18 liepos 2011 - 16:46
Sveikos smile.gif Gal yra norinčių eiti kartu į buhalterinės apskaitos pagal "Rivilės" programą kursus Šiauliuose, "Darbinetroje"? Kursai bus planuojami rudenįsmile.gif O susiradus draugą, kursams taikoma 70Lt nuolaida. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupuziokas @ 2011 07 18, 17:43)
Sveiki. Visai atsitiktinai internete aptikau buhalterines apskaitos kursus (ir nemazai kitu). Situacija yra tokia, kad negaliu rasti darbo pagal specialybe del tam tikru problemu. Dabar kilo mintis vel mokintis. Aisku,  dar studijuoti noreciau , bet pinigu tikrai tiek neturiu. Norejau jusu paklausti, kiek kursu reikia praeiti (gal neuztenka tik pagrindu?), kad jau galetum ieskotis darbo? Ar verta? Ar kursai tikrai kazko ismoko, nera tai laiko ir pinigu svaistymas? Sesuo vis bando atkalbeti, kad nesamone, pasimesi tarp istatymu, buhalteres plaukus raunasi kasdien, neva ziauriai sunku dirbti. Man tai atrodo patrauklus darbas, galima dirbti namie (kas labiausiai man tiktu), gali dirbti kai vaikas uzmiega ir pan.
Ka jus patarsite? Nes dabar labai gaika laiko, metai ieskausi darbo, snipstas kazkoks. Gal tikrai verta ta laika ir  pinigus panaudoti jei tai prasminga?

Sveiki, esu lankiusi buhalterines apskaitos kursus ir kursus dirbti su buhalterine programa. Deja, siu kursu tikrai per mazai, norint dirbti buhaltere savarankiskai, bet apskaitininke gal ir pakaktu, nes tai daugiau buhalterio darbo pagrindai, ivadas... Deja, jie man nepadaejo susirasti darbo Kaune, ieskojau metus laiko verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas lankėte kursus Klaipėdoje Heurekoj? Kaip atsiliepimai, ar padėjo susirasti darbą? g.gif Gal kas ruošiatės eiti? Dabar rugsėjo mėn. organizuojami.
Atsakyti
Sveiki,
pries metus lankiau kursus Heurekoje (Klaipedos apskaitos mokykloje). Labai patiko thumbup.gif : patogus laikas (lankiau vakarinius kursus, tad galejau i juos nulekti po darbo), labai issamiai ir suprantamai viska isdesto, ismoko dirbti net su keliomis buhalterines apskaitos programomis. As pati dirbu banke ir kursus lankiau, kad pagilinciau savo buhalterines zinias, tad esu labai jais patenkinta.
Atsakyti
O kaip Pačiolis?
Nors pas Heureka ir val. daugiau, ir kaina mažesnė. O laikas be abejo, patrauklus tiek ryte, tiek vakare.
Atsakyti