Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

Apklausa: Kas pildo deklaraciją (360 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Praeitą rūgsėjo mėnesį išvažiavau į užsienį, galvojau kad visam laikui, todėl užpildžiau GMP308 formą, kad galutinai išvykstu iš Lietuvos (tam, kad nereikėtų mokėt tuos 72lt kiekvieną mienesį, nes socialiai nebuvau apdrausta). Neseniai grįžau i Lietuvą atostogoms ir aplinkybės susiklostė taip, kad noriu pasilikt čia, ir be to netikėtai radau darbą. Gal kas nors buvo susidūręs su tokia situacija? Ką reikia daryt?




43
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niktė: 07 kovo 2012 - 20:11
QUOTE(chasingcars @ 2010 08 28, 01:16)
Praeitą rūgsėjo mėnesį išvažiavau į užsienį, galvojau kad visam laikui, todėl užpildžiau GMP308 formą, kad galutinai išvykstu iš Lietuvos (tam, kad nereikėtų mokėt tuos 72lt kiekvieną mienesį, nes socialiai nebuvau apdrausta). Neseniai grįžau i Lietuvą atostogoms ir aplinkybės susiklostė taip, kad noriu pasilikt čia, ir be to netikėtai radau darbą. Gal kas nors buvo susidūręs su tokia situacija? Ką reikia daryt?

Mano dedei panasiai buvo,tai reikia kreiptis i migracijos tarnyba.Na jis senokai tvarkesi,gal pries kokius 7metus,tai tik kazkokia forma liepe uzpildyti ir viskas.
Atsakyti
Sveikutes gerbiamos Mamos,
turiu toki klausimeli:
Mes su zmona turime busta, kuris isigytas uz paskola zmonos vardu dar iki musu vestuviu. Siuo metu mokame ta paskola par puse. Imoka nuskaitoma nuo zmonos saskaitos, i kuria dali pinigu pervedu as uz busto paskola. Taciau, zmona jau metai laiko bedarbe, ir uz busta i jos saksaita jau metai visa suma pervedu as vienas. Ar yra sansu atgauti vmi deklaruojant pajamas ta vargana tukstanteli, kuri visada zmonai vmi grazindavo uz busto paskola? Nes dabar ji kai bedarbe, tai ji valstybei nicnieko nesumokejo, tad vmi negali grazinti jai nieko, nors is jos saskaitos (kurua pildydavau as) buvo mokamos imokos bankui uz busta ir toliau. Aisku, idomiai atrodo jos deklaracija, kai pajamu 0, o bankui sumoketa didele suma, bet taip yra del to, kad as ta jos saksiata pildydavau. Na, manau supratote problema smile.gif Kokie pasiulymai? Gal esate susidure su panasia situacija? Dekui.


29
Atsakyti
Senoji tema Nr. 2

Biudžeto pajamų surenkamoji sąskaita

Valstybinės mokesčių inspekcijos renkami mokesčiai, rinkliavos ir įmokos mokami į vieną biudžeto pajamų surenkamąją sąskaitą

Nr. LT24 7300 0101 1239 4300, esančią banke „Swedbank“, AB,

Banko kodas 73000,

SWIFT kodas HABALT22.

Lėšų gavėjas Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR FM, juridinio asmens kodas 188659752.

Jei mokate GPM, įmokos kodas 1441,
jei PSD - 1781
.





Grąžinamos sumos 33 ir 46 langeliuose su "+" ženklu. Su "-" ženklu - sumokėti turite Jūs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovana: 08 balandžio 2011 - 10:22
sveikutes, jau deklaravau, bet vis suku galva ar man pakankamai grazina, kazkaip mazokai atrodo, gal dar per vyra kazka uz mokslus ar pan. grazins ax.gif ....gal pakonsultuosit.

uz vaika (17 langelis) prisitaikiau 1200 (vyras taikesi 0)
20 langely 5163,63
uz mokslus sumoketa 4419
draudimas gyvybes 1320
grazins 899.

jau cia visa imanoma grazinama suma ra dar per vyra kazka imanoma butu gauti?

aciu labai, kas atsakys.

o 2 proc galima irgi skirti uz 5 metus atgal ar tik uz praejusius?
Atsakyti
Susnervinau ir as... Vyras jau gavo $, o man jau ketvirta karta atsiuncia atnaujinta deklaracija gun_bandana.gif ir paklaida 2-4 lt tai i viena puse, tai i kita puse doh.gif (ta prasme, kad man ismoket turi), o pildziau ta pacia diena, kartu su vyro dekl.
Atsakyti
QUOTE(zhydelka @ 2011 04 08, 12:40)
sveikutes, jau deklaravau, bet vis suku galva ar man pakankamai grazina, kazkaip mazokai atrodo, gal dar per vyra kazka uz mokslus ar pan. grazins ax.gif ....gal pakonsultuosit.

uz vaika (17 langelis) prisitaikiau 1200 (vyras taikesi 0)
20 langely 5163,63
uz mokslus sumoketa 4419
draudimas gyvybes 1320
grazins 899.

jau cia visa imanoma grazinama suma ra dar per vyra kazka imanoma butu gauti?

aciu labai, kas atsakys.

o 2 proc galima irgi skirti uz 5 metus atgal ar tik uz praejusius?

20 langelyje easnti suma (siuo atveju 5163,63) turi buti didesne uz L6 langelyje suma (pas jus ten ir mokslai ir gyvybes draudimas 5739lt)
taigi jus turite deklaracijoje L6 langelyje turite irasyti tokia pat suma kaip yra nurodyta 20 (5163,63LT) o likusius pinigelius (575.37lt) permesti vyrui ar tevams i deklaracija (taip pat ziureti, kad ju suma 20 langelyje butu didesne nei L6) ir atgausite papildomus 86 litukus...
aisku tuos skaiciukus pasitikslinkit, nes as cia taip ant greicio surasiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 08 balandžio 2011 - 12:02
Įlindau paskaitinėti, gal jau kas gavo pinigus, o gi žiūriu, kad nemažai jau gaunančių. Ir vėlesnių dienų net. Tai visai smagu. Nors mes su vyru nusiuntėm 11 dieną, bet dar negavome. Bet gal dėl to, kad tikslintos pažymos dar buvo kovo 31 dieną doh.gif Išskaičiuoto pajamų mokesčio suma patikslintoje pažymoje nuo deklaruotos skiriasi 2 litais, tai šiandien parašiau meilą mano deklaraciją tikrinančiai darbuotojai ir netrukus gavau atsakymą, kad deklaracija jau patikrinta ir yra teisinga. Įdomu, kada čia tų litų sulauksiu į sąskaitą g.gif
Atsakyti
QUOTE(zhydelka @ 2011 04 08, 11:34)
o 2 proc galima irgi skirti uz 5 metus atgal ar tik uz praejusius?


tik uz praejusius 4u.gif
Atsakyti
pas mane nebuvo niekas tikslinta, kaip issiuntem 10 diena taip ir laukiam, ir atnaujinimu lyg ir nera... galvoju rasyt i VMI uzklausima, bet tai ka tas macys, ir be manes yra kas raso...
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 04 08, 12:58)
[size=1][/size]
20 langelyje easnti suma (siuo atveju 5163,63) turi buti didesne uz L6 langelyje suma (pas jus ten ir mokslai ir gyvybes draudimas 5739lt)
taigi jus turite deklaracijoje L6 langelyje turite irasyti tokia pat suma kaip yra nurodyta 20 (5163,63LT)  o likusius pinigelius (575.37lt) permesti vyrui ar tevams i deklaracija (taip pat ziureti, kad ju suma 20 langelyje butu didesne nei L6) ir atgausite papildomus 86 litukus...
aisku tuos skaiciukus pasitikslinkit, nes as cia taip ant greicio surasiau doh.gif


o kuriame langelyje vyrui irasyti tuos 575,37. i L6?

aciu labai uz issamu atsakyma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhydelka: 08 balandžio 2011 - 12:34
Pas mane situacija tokia, siandien 5 pinigu dalinimo diena, man pinigeliu neatnese ax.gif Kolege deklaravo 03-15, ji gavo pranesima, kad jos deklaracija klaidinga, mano pildyta 03-10 - tylu, musu tikrintoja ta pati, vienu zodziu nezinau kokiu principu cia tikrina ar mano jau patikrinta nieks neaisku g.gif
Atsakyti