IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

50 Puslapiai: < 1 2 3 4 5 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Ieškoma ne super bet GERA kirpėja KAUNE

Rasuole
post 2004 09 07, 12:46
Paskelbta: #25

Ištikimas dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 247
Prisijungė: 2004 01 20

Pirmas vaikas:sūnus 1990 12 02
Antras vaikas:sūnus 2002 05 28

Apdovanojimų: 0

Aha man irgi idomu ar patiko kuri is tu.Nes as irgi po lengvo soko po vakar.Mano kirpeja isvaziavo i Londona ir as ieskojau kitos.Vakar nuejau tai nudaze gal ir nieko bet jau APKIRPO tai dabar kaip baravykas. Geda buvo i darba eit.Sedziu ir galvoju gal kas pataisytu.Bet kad vel neuzsirauciau :hm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bea
post 2004 09 07, 12:55
Paskelbta: #26

Super senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 3450
Prisijungė: 2003 02 21
Vieta: Kaunas

Pirmas vaikas: Julius 2000.06.28
Antras vaikas: Elzė 2003.05.07
Trečias vaikas: galbūt kada nors...

saviske tikrai ramia sazine galiu rekomenduot ;) (pirmam puslapi shitos temos yra koordinates)
+Quote Post
Pukė
post 2004 09 08, 08:36
Paskelbta: #27

Super senbuvis

Žinutės: 10180
Prisijungė: 2004 08 17
Vieta: Vilnius

Pirmas vaikas:

sveikos, kurios norit stambiu garbanu :) pati apie tokias svajoju, bet vis dvejoju ar apsimoka... nes plaukai sako kai ataugineja, labai negraziai atrodo, sauseja ir t.t. bet drauge pasake, kad yra toks kirpejas Andrius is Kauno, jis garbanas padaro kazkokiais naturaliais metodais, su zolelem ar panasiai, plaukai nenukencia labai ir vienai drauges pazistamai "sudejo" taip, kad pora metu atrodo puikiai, tik tas kainuoja apie 200lt. :blink: ir eile - apie menesi. pati nebandziau, nes vis atliekamu 200 nerandu, bet...
Tai galima bent pabandyt pasiskambint... Andriaus tel.868565194
+Quote Post
mjk
post 2004 09 17, 16:16
Paskelbta: #28

Super senbuvis

Žinutės: 6705
Prisijungė: 2004 07 08
Vieta: tikrai vietoje:))

QUOTE (Puke @ 2004 09 08, 08:37)
sveikos, kurios norit stambiu garbanu :) pati apie tokias svajoju, bet vis dvejoju ar apsimoka... nes plaukai sako kai ataugineja, labai negraziai atrodo, sauseja ir t.t. bet drauge pasake, kad yra toks kirpejas Andrius is Kauno, jis garbanas padaro kazkokiais naturaliais metodais, su zolelem ar panasiai, plaukai nenukencia labai ir vienai drauges pazistamai "sudejo" taip, kad pora metu atrodo puikiai, tik tas kainuoja apie 200lt. :blink: ir eile - apie menesi. pati nebandziau, nes vis atliekamu 200 nerandu, bet...
Tai galima bent pabandyt pasiskambint... Andriaus tel.868565194

klausyk kartais jis netoli stoties kazkokioje kirpykloje dirba??? :hm
jei ne, tai kurioje vietoje butu cia ji galima surasti:)?
o siaip ar jis pvz, dazo plaukus, na as noriu sviesiomis sruogelemis kartu su stambiu garbanu cheminiu pasidaryti.... :rolleyes:
+Quote Post
Vilma J.
post 2004 09 17, 21:11
Paskelbta: #29

Super senbuvis

Žinutės: 7550
Prisijungė: 2004 08 10

Pirmas vaikas:Akvilytė 12/07/2007

Apdovanojimų: 1

QUOTE (Horn @ 2004 08 27, 17:10)
... galiu parekomenduoti kirpeja Kestuti is Femina BOnos Kaune. Vyras, bet nuostabiai pataria, parenka kirpima ir kerpa nepriekaistingai.

Tikrai taip :super kirpėjas. Pas jį lankausi ir aš , ir mano vyras jau daugiau nei trys metai ir keist nežadame :lol:
+Quote Post
ewa
post 2004 09 18, 11:07
Paskelbta: #30

Super senbuvis

Žinutės: 5375
Prisijungė: 2004 02 03
Vieta: Vilnius

Apdovanojimų: 2

QUOTE (Noa @ 2004 08 28, 13:48)
Vilniuje nezinau... O kaune zinau, bet niekam nesakysiu. Tiek kad nekurie pas ja is Vilniaus vaziuoja :) Ale vis tiek nesakysiu :) Figushki! Ir taip uzsirasyt pries menesi reikia. O dar reklama padarysiu, tada pati visai nebepateksiu :D :D :D

Cia mano tikrasis veidas pasimate :lol: :lol: :lol:

Tie ne kurie, tai as :rolleyes: Bet ne tik as ir daugiau ten is Vilniaus atlekia :) Mane jau ten lazdavoja, mol negi Vilniuj ner kirpyklu, sakau, nevarykit jus manes is cia niekur, vaziavau ir vaziuosiu tik pas jus :super Nu superiskesnes kirpejos gyvenime neesu sutikus :super . Nors siaip nemazai ju esu aplankius.
+Quote Post
Smilte
post 2004 10 04, 09:56
Paskelbta: #31

Super senbuvis

Žinutės: 3358
Prisijungė: 2003 12 12

Pirmas vaikas:2003 rugsejis
Antras vaikas:2009 spalis
Trečias vaikas:2015 lapkritis :)

QUOTE (Vilmikė @ 2004 09 21, 22:45)
Na šiaip tai tikrai nėra labai pigu, bet įkandama.
O kaina dar priklauso, nuo kirpėjo jie ten kiekvienas turi savo įkainius (bent jau taip girdėjau), kuo geresnis, garsesnis kirpėjas tuo brangiau.
Pas jau minėtą Kęstutį dažymas, kirpimas, šukavimas apie 125 Lt., tik kirpimas ir šukavimas iki 50 Lt.

Femionoj bonoj as anksciau lankydavausi kol drauge dirbo,va ir vestuvine sukuosena man dare tai :super :super labai viskas,bet tada man ji nuolaidele padarydavo,o siaip tai meistrai geria bet kaineles :o kazkaip neleidziu dau :( tai dabar pas viena kirpeja kuri dirba netoli pilies kerpuos ir dazausi ji is feminos isejusi ir savo atsidariusi,tai kanuoja 50lt man :) o dirba puikiai :super
+Quote Post
Sigitano
post 2004 11 04, 16:06
Paskelbta: #32

Super senbuvis

Žinutės: 2189
Prisijungė: 2004 09 12

Pirmas vaikas:Dičkė 2004 08 12
Antras vaikas:Mažė 2007 10 08

As tai jau kelinti metai grazinuosi pas kirpeja Roberta. Irgi ramia sazine galiu rekomenduoti. Jam niekada nieko nereikia aiskinti, jis pats l. gerai mato, kas kam tinka. Fainai tai kad jis nuolat tobuleja, vazineja po visa pasauli i stazuotes, laimi daug konkursu ir kaina pas ji yra visiskai priimtina.
Jei ka jis dirba Vilijampole.
Jei kas noretu parasykit man i az as duosiu koordinates.
+Quote Post
klajune
post 2004 11 04, 22:42
Paskelbta: #33

Unregistered

Jei dar kas ieško, galiu pasiūlyt nueit į Madaam prie Parodos kalno. Auginu ilgus/lygius plaukus, todėl kirpimo rekomenduot negaliu, bet dažo ten puikiai :super Ir labai atsižvelgia į klientą.
+Quote Post
aidaja
post 2004 11 05, 13:10
Paskelbta: #34

Ištikimas dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 221
Prisijungė: 2004 07 28

Pirmas vaikas:Gabija 2003 01 18

Galiu ramia sąžine rekomenduot labai gerą kirpėją Iną, dirbančią salone "Baidis", Gedimino gatvėje. Ji laaabai gerai "jaučia plauką", pati pasiūlo, koks kirpimas tokiam plaukui, prie veido tiks, pataria, kokias priemones naudoti, kaip pačiai formuoti šukuoseną, naudoja geras priemones ("Keune") ir šiaip labai maloni ir simpatiška. Mano draugės, pamačiusios jos darbo rezultatus, visos pradėjo būtent pas ją lankytis ir yra labai labai patenkintos :super
+Quote Post
Nikita
post 2004 11 05, 14:05
Paskelbta: #35

Ekstra senbuvis

Žinutės: 1528
Prisijungė: 2004 01 05

Pirmas vaikas:2004 dukrytė
Antras vaikas:kada nors :) ...

Sveikutės, nieko neradau geriau nei kirpėjas Andrius. Kiek bandžiau, kur nuklysti vis sugrįždavau :rolleyes: Puikiai išmano savo darbą, moka priderinti kas kam tinka :super Beveik visos mano draugės eina pas jį. Jis ir įvairiausiuose konkursuose dalyvauja, db netrukus irgi išvažiuoja į pasaulio čempionatą.
Jei kas norit gražiai atrodyti ir lengvai tvarkytis su plaukais - rekomenduoju :protingas
Vasaros pradžioj jis senamiesty atsidarė savo saloną "Andre". Jei ką numeriukas 324 555 ;)
+Quote Post
Shirshe
post 2004 11 05, 23:35
Paskelbta: #36

Super senbuvis

Žinutės: 2456
Prisijungė: 2003 09 17

Pirmas vaikas:sunus
Antras vaikas:keturios mergynos
Trečias vaikas:kolkas gana;)

kirpeja kaip ir ginekologe, dantista ir manikiuriste kieviena pasirenka pagal skoni ir kitus kievienos ackirj keliamus rejkalavimus ;) taip, kad siulyti savo kaip "pacia geriausia" tikraj yra rizikinga... galiu patart-ieskok ir rasi... as atradau po ilgu metu ieskojimo ;) :P
+Quote Post

50 Puslapiai: < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 10 31, 23:27

Atsakomybės apribojimas