Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškoma ne super bet GERA kirpėja KAUNE

Aha man irgi idomu ar patiko kuri is tu.Nes as irgi po lengvo soko po vakar.Mano kirpeja isvaziavo i Londona ir as ieskojau kitos.Vakar nuejau tai nudaze gal ir nieko bet jau APKIRPO tai dabar kaip baravykas. Geda buvo i darba eit.Sedziu ir galvoju gal kas pataisytu.Bet kad vel neuzsirauciau g.gif
Atsakyti
saviske tikrai ramia sazine galiu rekomenduot wink.gif (pirmam puslapi shitos temos yra koordinates)
Atsakyti
sveikos, kurios norit stambiu garbanu smile.gif pati apie tokias svajoju, bet vis dvejoju ar apsimoka... nes plaukai sako kai ataugineja, labai negraziai atrodo, sauseja ir t.t. bet drauge pasake, kad yra toks kirpejas Andrius is Kauno, jis garbanas padaro kazkokiais naturaliais metodais, su zolelem ar panasiai, plaukai nenukencia labai ir vienai drauges pazistamai "sudejo" taip, kad pora metu atrodo puikiai, tik tas kainuoja apie 200lt. blink.gif ir eile - apie menesi. pati nebandziau, nes vis atliekamu 200 nerandu, bet...
Tai galima bent pabandyt pasiskambint... Andriaus tel.868565194
Atsakyti
QUOTE (Puke @ 2004 09 08, 08:37)
sveikos, kurios norit stambiu garbanu smile.gif pati apie tokias svajoju, bet vis dvejoju ar apsimoka... nes plaukai sako kai ataugineja, labai negraziai atrodo, sauseja ir t.t. bet drauge pasake, kad yra toks kirpejas Andrius is Kauno, jis garbanas padaro kazkokiais naturaliais metodais, su zolelem ar panasiai, plaukai nenukencia labai ir vienai drauges pazistamai "sudejo" taip, kad pora metu atrodo puikiai, tik tas kainuoja apie 200lt. blink.gif ir eile - apie menesi. pati nebandziau, nes vis atliekamu 200 nerandu, bet...
Tai galima bent pabandyt pasiskambint... Andriaus tel.868565194

klausyk kartais jis netoli stoties kazkokioje kirpykloje dirba??? g.gif
jei ne, tai kurioje vietoje butu cia ji galima surasti:)?
o siaip ar jis pvz, dazo plaukus, na as noriu sviesiomis sruogelemis kartu su stambiu garbanu cheminiu pasidaryti.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Horn @ 2004 08 27, 17:10)
... galiu parekomenduoti kirpeja Kestuti is Femina BOnos Kaune. Vyras, bet nuostabiai pataria, parenka kirpima ir kerpa nepriekaistingai.

Tikrai taip thumbup.gif kirpėjas. Pas jį lankausi ir aš , ir mano vyras jau daugiau nei trys metai ir keist nežadame laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 08 28, 13:48)
Vilniuje nezinau... O kaune zinau, bet niekam nesakysiu. Tiek kad nekurie pas ja is Vilniaus vaziuoja smile.gif Ale vis tiek nesakysiu smile.gif Figushki! Ir taip uzsirasyt pries menesi reikia. O dar reklama padarysiu, tada pati visai nebepateksiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Cia mano tikrasis veidas pasimate laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Tie ne kurie, tai as rolleyes.gif Bet ne tik as ir daugiau ten is Vilniaus atlekia smile.gif Mane jau ten lazdavoja, mol negi Vilniuj ner kirpyklu, sakau, nevarykit jus manes is cia niekur, vaziavau ir vaziuosiu tik pas jus thumbup.gif Nu superiskesnes kirpejos gyvenime neesu sutikus thumbup.gif . Nors siaip nemazai ju esu aplankius.
Atsakyti
QUOTE (Vilmikė @ 2004 09 21, 22:45)
Na šiaip tai tikrai nėra labai pigu, bet įkandama.
O kaina dar priklauso, nuo kirpėjo jie ten kiekvienas turi savo įkainius (bent jau taip girdėjau), kuo geresnis, garsesnis kirpėjas tuo brangiau.
Pas jau minėtą Kęstutį dažymas, kirpimas, šukavimas apie 125 Lt., tik kirpimas ir šukavimas iki 50 Lt.

Femionoj bonoj as anksciau lankydavausi kol drauge dirbo,va ir vestuvine sukuosena man dare tai thumbup.gif thumbup.gif labai viskas,bet tada man ji nuolaidele padarydavo,o siaip tai meistrai geria bet kaineles ohmy.gif kazkaip neleidziu dau sad.gif tai dabar pas viena kirpeja kuri dirba netoli pilies kerpuos ir dazausi ji is feminos isejusi ir savo atsidariusi,tai kanuoja 50lt man smile.gif o dirba puikiai thumbup.gif
Atsakyti
As tai jau kelinti metai grazinuosi pas kirpeja Roberta. Irgi ramia sazine galiu rekomenduoti. Jam niekada nieko nereikia aiskinti, jis pats l. gerai mato, kas kam tinka. Fainai tai kad jis nuolat tobuleja, vazineja po visa pasauli i stazuotes, laimi daug konkursu ir kaina pas ji yra visiskai priimtina.
Jei ka jis dirba Vilijampole.
Jei kas noretu parasykit man i az as duosiu koordinates.
Atsakyti
Jei dar kas ieško, galiu pasiūlyt nueit į Madaam prie Parodos kalno. Auginu ilgus/lygius plaukus, todėl kirpimo rekomenduot negaliu, bet dažo ten puikiai thumbup.gif Ir labai atsižvelgia į klientą.
Atsakyti
Galiu ramia sąžine rekomenduot labai gerą kirpėją Iną, dirbančią salone "Baidis", Gedimino gatvėje. Ji laaabai gerai "jaučia plauką", pati pasiūlo, koks kirpimas tokiam plaukui, prie veido tiks, pataria, kokias priemones naudoti, kaip pačiai formuoti šukuoseną, naudoja geras priemones ("Keune") ir šiaip labai maloni ir simpatiška. Mano draugės, pamačiusios jos darbo rezultatus, visos pradėjo būtent pas ją lankytis ir yra labai labai patenkintos thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės, nieko neradau geriau nei kirpėjas Andrius. Kiek bandžiau, kur nuklysti vis sugrįždavau rolleyes.gif Puikiai išmano savo darbą, moka priderinti kas kam tinka thumbup.gif Beveik visos mano draugės eina pas jį. Jis ir įvairiausiuose konkursuose dalyvauja, db netrukus irgi išvažiuoja į pasaulio čempionatą.
Jei kas norit gražiai atrodyti ir lengvai tvarkytis su plaukais - rekomenduoju smartass.gif
Vasaros pradžioj jis senamiesty atsidarė savo saloną "Andre". Jei ką numeriukas 324 555 wink.gif
Atsakyti
kirpeja kaip ir ginekologe, dantista ir manikiuriste kieviena pasirenka pagal skoni ir kitus kievienos ackirj keliamus rejkalavimus wink.gif taip, kad siulyti savo kaip "pacia geriausia" tikraj yra rizikinga... galiu patart-ieskok ir rasi... as atradau po ilgu metu ieskojimo wink.gif tongue.gif
Atsakyti