Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių miesto mokyklos.

QUOTE(Raganaa999 @ 2013 05 30, 18:58)
Prisiregistruot nera sunku jei yra noro smile.gif Pati bent keleta atveju tokiu zinau, kai prisiregistravo vienas is tevu su vaiku kad pakliuti i tam tikra mokykla, anokia cia paslaptis smile.gif Mokesciai tai kokie, siuksles, kurias bet kur prisiregistraves mokesi smile.gif Na gal dar uz laiptines elektra pora lt priklausomai nuo namo. Viskas.


as ne apie tai. noro gali buti daug. bet dar reiktu surasti kas priregistruotu. teoriskai svarstat kiek galetu buti pretenduojanciu ir turinciu atitinkamuose priklausanciose rajonose seneliu, giminaiciu ir pan... , kuriems tarkim registruojant "nuplaukia" ivairios kompensacijos g.gif , kad mokykloje pritruktu vietu. aisku neturiu omeny vieno ar dvieju vaiku virs saraso. bet kad va taip kokiu 15 ar 20-mt g.gif

Atsakyti
Neperseniausiai diskutuota tema, zinute delfyje: http://www.delfi.lt/...m_source=feedly

Kaip ir pradzia yra g.gif Kurios sekancios?
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2013 06 03, 12:38)
Neperseniausiai diskutuota tema, zinute delfyje: http://www.delfi.lt/...m_source=feedly

Kaip ir pradzia yra  g.gif  Kurios sekancios?

Tuščios kalbos. Nieko jie nedarys schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, kaip sekasi jusu vaikiukams anglu kalba? Gal kas mokinates kur papildomai ir turite rekomendaciju... Noreciau nuo rudens ir savo leliu leisti pasimokint papildomai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dairina @ 2013 06 05, 19:14)
Sveikos merginos, kaip sekasi jusu vaikiukams anglu kalba? Gal kas mokinates kur papildomai ir turite rekomendaciju... Noreciau nuo rudens ir savo leliu leisti pasimokint papildomai  mirksiukas.gif


Kol kas nesiskundziam biggrin.gif (tfu-tfu-tfu). Patenkintos visos puses biggrin.gif Ciauskam neuzsiciaupdamos. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2013 06 06, 12:42)
Kol kas nesiskundziam  biggrin.gif  (tfu-tfu-tfu). Patenkintos visos puses biggrin.gif Ciauskam neuzsiciaupdamos.  rolleyes.gif

Tai smagumelis, o mano visai nenori blush2.gif
Atsakyti
Maniske nemazai pramoko angliskai ziuredama angliskus filmukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MANGO* @ 2013 06 07, 09:03)
Maniske nemazai pramoko angliskai ziuredama angliskus filmukus smile.gif

kad nepadeda, ziuri bet neisimena blush2.gif
Atsakyti
Laba mamytės,

Prašau Jūsų komentarų, į mūsų situaciją. Gal jie padės apsispręsti blush2.gif .

Dukrytė, būsimoji pirmokė. Gyvenam centre, tai beveik vienodai nutolusios dvi progimnazijos: Juv enta ir Sald uve.
Parašiau prašymus į abi. Panelės mokykliniai sugebėjimai, vidutiniai, bet muzikinėje dalyje, turi talentą.
Patekom į abi mokyklas. Ju ventoje į muzikinę, Sal duveje į paprastą. Ir esu pasimetusi, nes nežinau ką pasirinkti. Gali būti, kad persikelsim gyventi kitur, tada arčiau bus Sal duve. Nerimauju, kad Sal duveje, perejo daug vaikų iš Du bijos. O ten kontingentas- nekoks. Dar visai nauja mokytoja, dirbusi kitoje mokykloje, bet ne Du bijos.
Buvau Ju ven toje, ten chaosas sistemoje ir vaikus priima jau visus, tik dėl skaičiaus. Muzikinės veiklos mokytojai, pabaigę pedagoginį su muzika, žodžiu, ne profesionalai...
Bet mokykline pedagogika, tėvai patenkinti ir vertina gerai būsimas pirmokų mokytojas.
Patarkit prašau, nes galvos skausmas nr. 1 dabar pas mane blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(gajane @ 2013 06 10, 12:29)
Laba mamytės,

Prašau Jūsų komentarų, į mūsų situaciją. Gal jie padės apsispręsti  blush2.gif .

Dukrytė, būsimoji pirmokė. Gyvenam centre, tai beveik vienodai nutolusios dvi progimnazijos: Juv enta ir Sald uve.
Parašiau prašymus į abi. Panelės mokykliniai sugebėjimai, vidutiniai, bet muzikinėje dalyje, turi talentą.
Patekom į abi mokyklas. Ju ventoje į muzikinę, Sal duveje į paprastą. Ir esu pasimetusi, nes nežinau ką pasirinkti. Gali būti, kad persikelsim gyventi kitur, tada arčiau bus Sal duve. Nerimauju, kad Sal duveje, perejo daug vaikų iš Du bijos. O ten kontingentas- nekoks. Dar visai nauja mokytoja, dirbusi kitoje mokykloje, bet ne Du bijos.
Buvau Ju ven toje, ten chaosas sistemoje ir vaikus priima jau visus, tik dėl skaičiaus. Muzikinės veiklos mokytojai, pabaigę pedagoginį su muzika, žodžiu, ne profesionalai...
Bet mokykline pedagogika, tėvai patenkinti ir vertina gerai būsimas pirmokų mokytojas.
Patarkit prašau, nes galvos skausmas nr. 1 dabar pas mane  blush2.gif .


Jei vaikas turi muzikinį talentą, geriau leisti į muzikos mokyklą, bent jau mano tokia nuomonė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gajane @ 2013 06 10, 12:29)
Laba mamytės,

Prašau Jūsų komentarų, į mūsų situaciją. Gal jie padės apsispręsti  blush2.gif .

Dukrytė, būsimoji pirmokė. Gyvenam centre, tai beveik vienodai nutolusios dvi progimnazijos: Juv enta ir Sald uve.
Parašiau prašymus į abi. Panelės mokykliniai sugebėjimai, vidutiniai, bet muzikinėje dalyje, turi talentą.
Patekom į abi mokyklas. Ju ventoje į muzikinę, Sal duveje į paprastą. Ir esu pasimetusi, nes nežinau ką pasirinkti. Gali būti, kad persikelsim gyventi kitur, tada arčiau bus Sal duve. Nerimauju, kad Sal duveje, perejo daug vaikų iš Du bijos. O ten kontingentas- nekoks. Dar visai nauja mokytoja, dirbusi kitoje mokykloje, bet ne Du bijos.
Buvau Ju ven toje, ten chaosas sistemoje ir vaikus priima jau visus, tik dėl skaičiaus. Muzikinės veiklos mokytojai, pabaigę pedagoginį su muzika, žodžiu, ne profesionalai...
Bet mokykline pedagogika, tėvai patenkinti ir vertina gerai būsimas pirmokų mokytojas.
Patarkit prašau, nes galvos skausmas nr. 1 dabar pas mane  blush2.gif .



Nesvarstet Sondeckio mokyklos varianto? Dar pernai metais jie rinko vaikucius i pirmaja klase. Gal vertetu pasiklausinet mirksiukas.gif . Joje ne tik su vaiku dirbtu muzikai profesionalai, bet ir jam butu suteiktas pradinis, o veliau ir pagrindinis issilavinimas, kaip ir bet kurioje progimnazijoje.
Atsakyti
Gajane-o jus tikri,kad vaikas sies savo gyvenima su profesionalia muzika?..Seimoje,gimineje is to "duona valgot" gal..del to taip svarbu? g.gif Jei vaikas nerealiai gabus muzikai,tada gal jo..krypti ten vesti.. bet jei tik seip muzikuoti.. Ir nezinau..sakyti,kad Juventoje nera geru muziku..Visa Lietuva pazysta Juventa del muzikos,kas domisi ja(muzika) smile.gif smile.gif Kai manoji rinkosi Juventa ir kitas pagrindines..tai muzikos mokyklos muzikologai-visokio brudo prikalbejo ant Juventiskiu..Naturalu,konkurencija smile.gif Kad tik atsisakytumem...Ir eitume pas juos.
Ar buvote Juventos mokykloje muzikiniame koncerte kokiame?Matete rezultatus?Nepatiko?..Tada jo,bandykit kur geriau bye1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gina: 10 birželio 2013 - 19:44