Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Nutariau pradėt rūpintis savo plaukais, nes iki šiol visa, ką naudojau tebuvo šampūnas, o balzamas ir tai ne visada blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Šiandien nusipirkau kaukę plaukams "KEUNE" ir ant priklijuoto informacinio lapelio radau tik labai lakonišką nurodymą - kaip užtepti ir kiek laikyti. O neturiu jokio supratimo apie tokį dalyką - kiek dažnai galima ją tepti, ar tiek pat kartų, kiek plauni galvą (kasdien), ar rečiau? Patarkit, nes man tai naujiena, užtat nieko ir nežinau...
Atsakyti
as taip pat tik neseniai pradejau naudot kaukes plaukams, dabar bandau AVON, taigi ant informacinio lapelio uzrasyta, kad reikia kauke det tada kai galva plauni (as ja pvz plaunu tris kartus per savaite), o taip pat parasyta kad jei nori tinka ir kasdieniam vartojimui thumbup.gif
Atsakyti
Na, kiek man teko susidurti su kaukemis plaukams (turejeu gal tris skirtingas, viena tebeturiu rene furterer, ta man LABAI patinka. ishvisrene furterer produktai super, tik ju kaina ojoj unsure.gif ), tai dazniausiai karta i savaite. Bet shiaip zinoma ant pakuotes turetu buti. Tu paziurek ne lietuviskam vertime, o originale gal tiksliau rasho. Dazniausiai gi ta lietuviska nulupi ir apacioj originalo kalba buna ishsami instrukcija
Atsakyti
Manau koki karta i savaite uztektu. Nebent yra kokios nors ypatingos problemos.
Atsakyti
Aš taip pat už kartą per savaitę smile.gif
Atsakyti
Aureja labai gerai, kad uzvedei sita tema. Tai pasidalinsiu as savo patirtimi. wink.gif
Turejau as plonus, slidzius, labai greitai besiriebaluojancius plaukus. Nusprendziau juos del to siek tiek chemiskai pagarbanoti. wink.gif Patiko. Po to prisireike sviesiu sruogeliu.. O kai jau pradedi dazyti plaukus, tai zinot kaip buna. O ir cheminiu susukavimu ne viena istvere. Plaukai buvo ir taip ne per stipriausi, tai aisku mano bandymai jiems nepatiko smile.gif . Tada man laabai padejo kaukes ir ypac- serumas plauku galiukams. Juos naudoju kiekvieno plovimo metu ir po jo.
Dabar turiu tokius plaukus, kokiu visada norejau. Purus, zvilga, nesivelia, galiukai neskilineja. Gal skamba kaip is kokios reklamos, bet taip tikrai yra. Patariu visoms myleti savo plaukus! wub.gif
Atsakyti
man ir reiktu apsiimti plaukais, nes pradejo skilinet ir luzinet... bet situose reikaluose apie kaukes mazai ka nusimanau unsure.gif tai gal mamytes ir patars kokios is ju geresnes g.gif
Atsakyti
Siuo metu naudoju Nivejos kauke ir Kadus seruma plauku galiukams. Man tinka. wink.gif
Atsakyti
Kiek tekę naudoti kaukių plaukams, ant daugumos pakuočių rašo 1-2 kartus per savaitę....
Atsakyti
Ačiū už patarimus thumbup.gif Manau naudosiu 1-2 kartus per savaitę. Kaukė pobrangė 30 lt. - pataupysiu ją wink.gif Mano plaukai nėr sugadinti, bet jie ką tik padažyti ir po plovimo jaučiasi kad išdžiūva migam - posausiai kažkokie, tai ir kaukę nusipirkau - atstatančią plauko drėgmės balansą. Na, einu plaut galvos ir procedūrų atlikinėt wink.gif smile.gif
Atsakyti
kauke naudok kas trecia - ketvirta plovima

sampunas + balzamas turetu but naudojami kiekviena plovima, tos pacios linijos ir rusies.

kauke slabai geros yra gliss kur - mes su mama naudojam jas.
Atsakyti
QUOTE (ruta_vyshnia @ 2004 06 15, 09:27)


kauke slabai geros yra gliss kur - mes su mama naudojam jas.

super geros gliss kur thumbup.gif
tik kur jos dingo blink.gif jau kokius 2 men ieskau visose parduotuvese - nera mad.gif , o tikrai buvo, anksciau naudojau. dabar is gliss kuru serijoje sampunas, balzamas po plovimo ir regis nenusiplaunanti kauke. bet ta nenusiplaunanti man nepatinka, vaikstai po to riebaluota galva, nerimtas reikalas. anksciau buvo tokia maitinanti kauke, kuria uztepi, palaikai , isplauni ir plaukai thumbup.gif , tik nebera jos, tokiam kvadratiniam indely buvo, nu gal kas zino, gal dar kur parduoda unsure.gif
Atsakyti