Įkraunama...
Įkraunama...

Hemorojus

Pagal anatomines schema teoriskai gali jaustis....bet cia individualu.
O as pasirinkau II lig. Venskutoni, ir dar vaziavau I Vilniu pas moteri - Zaks I jos private kabineta.

Meginos, ar gyjant po operacijso kazkur etape gal jau baigiant sugyti budavo taip, kad per pati reikala darant gerokai persti isange... as po operacijos jau nebepakraujuoju senokai, skausmai irgi gerokai aprime, tik dabar likes tas perstejimas per pati reikalo daryma. Sakykit, ar tai jau paskutinsi gyjimo etapas, ar buvo kazkam taip...mastau, gal tai randas ar sasiukai kokie taip duoda?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 13 birželio 2014 - 10:38
QUOTE(JOGA @ 2014 06 13, 11:36)
Pagal anatomines schema teoriskai gali jaustis....bet cia individualu.
O as pasirinkau II lig. Venskutoni, ir dar vaziavau I Vilniu pas moteri - Zaks I jos private kabineta.

Meginos, ar gyjant po operacijso kazkur etape gal jau baigiant sugyti budavo taip, kad per pati reikala darant gerokai persti isange... as po operacijos jau nebepakraujuoju senokai, skausmai irgi gerokai aprime, tik dabar likes tas perstejimas per pati reikalo daryma. Sakykit, ar tai jau paskutinsi gyjimo etapas, ar buvo kazkam taip...mastau, gal tai randas ar sasiukai kokie taip duoda?


Taip,perštėjimas išsilaiko ilgiausiai.Tris savaites ir ilgiau.Priklauso nuo pjūvio.
Sekmės gyjant,šis nepatogumas turi praeiti,tik reikia laiko
Atsakyti
QUOTE(uta1 @ 2014 06 16, 06:02)
Taip,perštėjimas išsilaiko ilgiausiai.Tris savaites ir ilgiau.Priklauso nuo pjūvio.
Sekmės gyjant,šis nepatogumas turi praeiti,tik reikia laiko

Ačiū Dievui, paguodėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOGA @ 2014 06 13, 12:36)
Pagal anatomines schema teoriskai gali jaustis....bet cia individualu.
O as pasirinkau II lig. Venskutoni, ir dar vaziavau I Vilniu pas moteri - Zaks I jos private kabineta.

Meginos, ar gyjant po operacijso kazkur etape gal jau baigiant sugyti budavo taip, kad per pati reikala darant gerokai persti isange... as po operacijos jau nebepakraujuoju senokai, skausmai irgi gerokai aprime, tik dabar likes tas perstejimas per pati reikalo daryma. Sakykit, ar tai jau paskutinsi gyjimo etapas, ar buvo kazkam taip...mastau, gal tai randas ar sasiukai kokie taip duoda?


Papasakokit savo istorija trumpai: ar tik finansai leme apsisprendima operuotis chirurginiu budu, o ne lazeriu? Jei finansai neribotu, ar darytumetes chirurginiu ar lazeriu? Gal domejotes apie lazerines operacijas ir pavyko suzinoti, ar turi kuri nors valstbine ligonine tokia iranga? Ar labai sunkus poopercinis laikotarpis po chirurgines operacijos, papasakokit trumpai apie ji? Kiek laiko Jusu atveju jis tesiasi? Kiek laiko po operacijos gulejote ligonineje?
Atsakyti
Sveikos,

Kokia suma atsidekojote operavusiam gydytojui?

Kiek laiko ligonineje po operacijos, ar isleidzia iskart namo?
Atsakyti
QUOTE(Mantė' @ 2014 06 17, 12:50)
Sveikos,
Kokia suma atsidekojote operavusiam gydytojui?
Kiek laiko ligonineje po operacijos, ar isleidzia iskart namo?

As nieko nedaviau. Laike dvi naktis ligoninej, nors buvo planuota tik viena. Pasake, kad nori dar pastebeti savijauta.
Atsakyti
Sveikos merginos, sakykite o maistą kokį valgote po hemorojaus operacijos, ar racionas pasikeitė pas jus?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 06 17, 14:00)
As nieko nedaviau. Laike dvi naktis ligoninej, nors buvo planuota tik viena. Pasake, kad nori dar pastebeti savijauta.

o kur dareisi operacija?
Gal dar patarsit ka veztis i ligonine pooperaciniam periodui? Kazkaip, labai nerimauti pradejau unsure.gif

Ar jums reikejo pasidaryti kokius tyrimus pries operacija? Su gydytoju del operacijos taremes pries pusmeti. Gavau atmintine apie op., bet jokio siuntimo del tyrimu negavau. Gal santariskes vietoj padaro visus reikiamus tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(Mantė' @ 2014 06 17, 16:34)
o kur dareisi operacija?
Gal dar patarsit ka veztis i ligonine pooperaciniam periodui? Kazkaip, labai nerimauti pradejau unsure.gif 
Ar jums reikejo pasidaryti kokius tyrimus pries operacija? Su gydytoju del operacijos taremes pries pusmeti. Gavau atmintine apie op., bet jokio siuntimo del tyrimu negavau. Gal santariskes vietoj padaro visus reikiamus tyrimus?

Man prireike tik zvakuciu. Tyrimus man padare seimos klinikoj, kur esu prisirasiusi.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 06 17, 16:41)
Man prireike tik zvakuciu. Tyrimus man padare seimos klinikoj, kur esu prisirasiusi.

sorry uz kvailus klausimus, bet zvakutes nuo skausmo ar kad i WC butu lengviau eit?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti