Įkraunama...
Įkraunama...

Kontūrinis makiažas

QUOTE(liepsnelee @ 2012 07 21, 13:12)
Na jei kontūrinis yra labai mažai skausmingas, tai permanento skausmo nepakelčiau.. Nes kontūrinis žiauriai skaudėjo..  verysad.gif
Todėl apie permanentą net nemąstau.  schmoll.gif

Negaliu skaityti. Kaip gi meistre linergistes mulkina kliente. Kiek turejau klienciu kurios anksciau daresi konturini, o dabar nutare permanentini, tai tikrai sake, kad visai neskaudejo. Nieko net nelygino.
Merginos, jau nekarta rasiau, kad pvz. darant antakius klientes uzmiega. Akius srity ir lupu aisku taip nebuna, bet tikrai nera skaudziau negu konturini. Dar aisku priklauso ir nuo meistres. Galima palyginti, kai viena kosmetologe skaudziau piesioja antakius negu kita. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 21 liepos 2012 - 23:42
QUOTE(/ Lisa / @ 2012 07 21, 23:41)
Negaliu skaityti. Kaip gi meistre linergistes mulkina kliente.  Kiek turejau klienciu kurios anksciau daresi konturini, o dabar nutare permanentini, tai tikrai sake, kad visai neskaudejo. Nieko net nelygino.
Merginos, jau nekarta rasiau, kad pvz. darant antakius klientes uzmiega. Akius srity ir lupu aisku taip nebuna, bet tikrai nera skaudziau negu konturini. Dar aisku priklauso ir nuo meistres. Galima palyginti, kai viena kosmetologe skaudziau piesioja antakius negu kita.  smile.gif

Ar aš kur minėjau, kad linergistė man taip sakė? g.gif
Atsakyti
Laba diena, gal kas darėtės mikropigmentaciją pas Iloną Matjošaitienę? Viai nerandu atsiliepimų apie šią meistrę
Atsakyti
Laba diena, gal kas darėtės antakių kontūrinį pas Astą iš Hermio (Kaunas). Dabar yra akcija... bet be atsiliepimų kažkaip nedrąsu.
Atsakyti
QUOTE(Nivea @ 2012 08 27, 14:28)
Laba diena, gal kas darėtės mikropigmentaciją pas Iloną Matjošaitienę? Viai nerandu atsiliepimų apie šią meistrę

labas, gal radai kazka? nes as irgi noriu pas ja..bet nieko nerandu..
arba tarkim bandei daryt?
Atsakyti
Gal kas pas Aistę Klaipėdoje darėtės kontūrinį? g.gif
Atsakyti
Kokie būtų atsiliepimai apie Rasą dirbančią Long-taim liner salone Kaune,Kęstučio g. Esu užsirašius viršutinių vokų pravedimams.
Prisiskaičiau jūsų atsiliepimų kad skausminga, ir dabar bijau blush2.gif .
Po procedūros praėjus dienai ar galima tušu dažyti blakstienas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sssaule: 08 lapkričio 2012 - 19:40
Sveikos kuri daretes akiu voka virsutini ir paaiskintumete kiek mazdaug viskas kainuoja kiek proceduru reikia ir panasiai smile.gif Ir dar labai idomu kiek laiko ir kaip atliekama 4u.gif 4u.gif 4u.gif
esu visai zalia tik pradejau dometis, labai aciu
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2012 11 18, 15:13)
Sveikos  kuri daretes akiu voka virsutini ir paaiskintumete kiek mazdaug viskas kainuoja kiek proceduru reikia ir panasiai smile.gif Ir dar labai idomu kiek laiko ir kaip atliekama  4u.gif  4u.gif  4u.gif
esu visai zalia tik pradejau dometis, labai aciu


kainuoja 500-600 Lt. Paprasati visur buna dvi korekcijos. O kiek laiko užtrunka negaliu pasakyti, pati esu užsirašius šiai procedūrai gruodžio mėn.
Atsakyti
Mergaitės, kartais Šiauliuose niekas nesidarė antakių mikropigmentacijos? gal kokių patarimų būtų kur natūraliausiai padaro? ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Sakykite, gal kas buvo pas Svetlana Liudskaja? Kokie atsiliepimai?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2012 05 04, 23:04)
Neatidaro skelbimo.
Stebina mane tokia pasisakymai... smile.gif Nera svarbu kaip jis pavadintas konturinis, ar permanentinis. Esme ta pati pigmentas ivedamas i oda ir gaunate piesini.  Skirtumas kaip dirba meistre. Galima tureti tatuiruote antakiu sriti, o galima naturaliai atrodancius antkius.
Tikrai  turejau klienciu ateijusiu po kiek laiko i spalvos atnaujinima po konturinio makiazo.  Nieko naujo nemaciau.  Buvo ir persikiniai antakiai ir darbai, kurios reiketu naikintnti i lazeriu . Priklauso nuo meistres, kur pateksit .

Taip išeina, kontūrinis ir permanentinis visiškai tas pats g.gif Kažkur skaičiau, kad skiriasi patys dažai- permanento cheminiai, kontūrinio augaliniai. Ar tiesa verysad.gif
Atsakyti