Įkraunama...
Įkraunama...

Į Egiptą su vaiku

labutis smile.gif Noreciau pasiklausti,gal zinote kur vaziuoti su vaikais (ne maziukais)ar Geriau i Sarm el seicha,ar El Gouna.Hurgadoje buvau,todel apie tai nereikia.Vaziuotume tik del juros thumbup.gif Seniau daug informacijos buvo novaturo puslapyje,bet dabar kazkodel nieko ten nebere g.gif Ruosiuosi tik apiekova balandi,bet norisi is anksto kuo daugiau susizinoti ir dar ar ,vaikus nuo hepatito A reikia skiepiti,aciu smile.gif
Atsakyti
Na as buvau pernai gruodi pries kaledas. Tai oras buvo pats tas apie 30. Kuo labiau i vasara, zinok tuo karsciau. Vasaros viduri ten temp siekia apie 50! Su mazais vaikais as i Egipta gyvenime nevaziuociau. Del to kad ten yra kitos bakterijos, kurios sukelia vemimus, viduriavimus. Pas juos ir hugiena yra kitokia. Plius noresite nuvaryt ir prie piramidziu ar dar i kokia pazintine ekskursija, su vaikais tai bus labai sudetinga. Mes vaziavome i Sharm El Sheika. Siaip kurortas skaitomas naujai pastatytas ir modernus. Hurgada tipo yra senas miestas ir sugrustas, purvinas. O ten ne, ten miestelis labai svarus. Padaryta vaikscioti tik piestiesiems, kad nevazinetu masinos. Nu zodziu fainas tikrai. Mes gyvenome viesbutyje Radison SAS, jis 5 zvaigzd. SUPER, tikrai labai labai patarciau ta viesbuti. Mes tada mokejom uz 14 d kiekvienam po 1700 Lt. Tik tiek kad jis buvo isikures toliau nuo kurorto centro Naama bay, ir i miesteli reikdavo vaziuoti arba taksu, arba mikroautobusais. Bet mum tas nepatogumo nesukele. Siaip tai tie viesbuciai kurie yra arciau centro jau zvaigzde gauna uz tai. O tie kurie toliau nuo centro turiu puikius papludimius, kur galima nardyt is kart prie viesbucio, ir visos zvaigzdes yra ispildytos. Dar ten girdejau kad neblogas viesbutis yra Savoya, Hayat (tipo geriausias), Dream Beach.
Is musu lektuvo, kuris skrido i Sharm ...tik viena moteris skrido su metuku ar pusantru metu berniuku. Tai kai grizinejom namo, jis buvo visas isbertas ir ta moteris pasakojo, kad visas atostogas jis veme, viduriavo ir neaisku nuo ko isbere. Tas vaikas griztant namo visa kelia verke. Mes per visa kelione gerdami pries ir po valgio dezinfekcijos po 50 g(snapso) irgi sugebejom apsinuodyt. Tai cia tik mano ispudziai. Egiptas yra afrika, trecioji salis, ten higiena visai kitokia nei turkijoj ar ispanijoj (nes cia europa), kazkaip ten man atrodo siek tiek svariau. Nors nebuvau nezinau. bet su vaikais as ten nevaziuociau (su mazais), jai kas jiem atsitiktu, nezinau ar butu galima pasitiket taip ju daktarais.
Kai grizinejom namo, aerouoste laukem lektuvo 5 val ( neisivaizduoju ka reiktu daryt tokiu atveju su vaikais, ir ka jiems valgyt duot). Nes ten maistas buvo siulomas tik hamburgeriai ir picos. O kai atvyko lektuvas, visi puole prie duru ir viena moteris nualpo. Tai nei vienas darbuotojas nepakviete nei daktaro nei suteike kokios pagalbos. Pats vyras ja atgaivino ir nusinese i lektuva, o tie darbuotojai uzsiruke ir ziurejo.
Tai paskutinis sis ispudis mane nuo ju atgrase.
Papildyta @ [mergetime]1099651025[/mergetime]
Dabar paziurejau, kad tavo vaikai jau ne tokie ir mazi, tai su tokiais gali kad ir i pasaulio krasta varyt thumbup.gif Jiems gali ir tablete duot jai blogai, o su visai maziukais blogiau.
Atsakyti
Dar del Egipto: tarkim lapkriti pas juos karsta, o paskui tipo "atvesta" ir sausi-vasari yra maziausios kainos, nes oras buna kartais TIK 20 laipsniu. Vasario pabaigoj atvaziavom ir buvo 22, paskui kilo iki 30. O isvaziuojant kovo pradzioj jau prasidejo smelio audros, fu... Vaikai mano buvo 1,9 ir 5 metu ir viskas ciki: nei veme, nei viduriavo. Valge viska ir rupesciu nebuvo. Su ekskursijom irgi imanoma: mes dalinomes. Pirma as su vaiku vaziavau, o tete su mazaja liko, kita savaite as likau su maze, o tete vaziavo... Irgi fainai, nes vaikams iki 12 m. ekskursijos nemokamai, taigi vyresnioji piramides aplanke 2 kartus. Ir likus 2 sav. iki isvaziavimo Lietuvoj kilo masine Egipto populiarumo banga, tai neliko jokiu last minute ir teko skubiai ieskoti laisvu vietu. Netgi isvaziavom veliau, nes neliko vietu, o i kita pardave mums paskutines vietas.... Vaziavom su Novaturu. Mums tiesiog pasiseke, kad lektuvai nevelavo, o siaip jie daznai grybauja nuo grafiko, nes skraido ne lietuviai, o egiptieciai... Uztat valgyt lektuve duoda, ne taip kaip lietuviai carteriniuose reisuose:)
Atsakyti
QUOTE (Reklamiste @ 2004 11 08, 15:02)
Vaikai mano buvo 1,9 ir 5 metu ir viskas ciki: nei veme, nei viduriavo. Valge viska ir rupesciu nebuvo.

Jums tiesiog pasiseke. Laimes kudikiai. Kai vaziavom i Kaira, tai visam autobuse tik ir buvo diskusijos kaip visi sirgo viduriavo, keli zmones veme visa kelia. Pamacius lektuve ta vaika, griztant namo, zinojau kad niekada i afrika nesivesiu savo mazo vaiko.
Paskutiniu minuciu pasiulymai yra siulomi pastoviai.
Atsakyti
Noriu pasiteirauti, gal kas vaziavot i Egipta su 1.5 m. vaiku. As pries metus be vaiko buvau Hurgadoje, man patiko, bet vaiko ten nesivezciau. Gal koks kitas kurortas yra tinkamas. Patarkit. Maistas neaktualu, viska imsiu su savim.
Atsakyti
Buvom Sharm el Sheikh'e lapkričio viduryje su 8 mėn. vaiku. Viskas buvo tiesiog nuostabu ir galiu pasakyti, kad vėl važiuočiau nors ir rytoj. Iš šono žmonėms tai gal ir kėlė nuostabą (turiu galvoje lietuviams lėktuve), bet Egipte niekas nesistebėjo, nes tarkim skandinavai labai laisvai keliauja su tokiais ir dar mažesniais. Sakyčiau, kad kuo mažesnis tuo lengiau.

Mes visą maistą vaikui (tyreles, košeles, net obuolius) vežėmės iš namų (taip pat ir el. virdulį biggrin.gif ), o didžiausias palengvinimas buvo tai, kad dar maitinu ir pati. Taigi, maisto ir galimo užsikrėtimo problemos visiškai nebuvo.

O šiaip oras tokiu laiku buvo pats tas, apie 28 laipsnius, vanduo apie 25. Mūsų mažylė prisimaudė iki soties jūroje, pasidegino saulutėj.
Iš tiesų per tas 12 dienų ji smarkiai paprogresavo. Pradėjo puikiai šliaužioti, atsistoti pati, pati statyti kojytes vaikščiojant.
Žinoma ten ji susilaukė begalę dėmesio iš vietinių. Retas kuris vietinis, ir ne tik, praeidavo nenusišypsojes, neužkalbinęs.

Žinoma, į ekskursijas su ja nevykome, nes tai jau būtų praktiškai neįmanoma. Na, jei dar bus klausimų, mielai pasidalinsiu patirtim biggrin.gif
Atsakyti
Norejau pasiteirauti del skiepu. Kai vaziavome mes, suauge, tai nesiskiepijom, o vaikams gal reikia..
Papildyta @ [mergetime]1102064105[/mergetime]
Dar del viesbuciu, kokiame gyvenote, ar prie pat juros, kiek mazdaug kainavo..
Atsakyti
QUOTE (Ilsima @ 2004 12 01, 11:34)
Buvom Sharm el Sheikh'e lapkričio viduryje su 8 mėn. vaiku. Viskas buvo tiesiog nuostabu ir galiu pasakyti, kad vėl važiuočiau nors ir rytoj. Iš šono žmonėms tai gal ir kėlė nuostabą (turiu galvoje lietuviams lėktuve), bet Egipte niekas nesistebėjo, nes tarkim skandinavai labai laisvai keliauja su tokiais ir dar mažesniais. Sakyčiau, kad kuo mažesnis tuo lengiau.

Mes visą maistą vaikui (tyreles, košeles, net obuolius) vežėmės iš namų (taip pat ir el. virdulį biggrin.gif ), o didžiausias palengvinimas buvo tai, kad dar maitinu ir pati. Taigi, maisto ir galimo užsikrėtimo problemos visiškai nebuvo.

O šiaip oras tokiu laiku buvo pats tas, apie 28 laipsnius, vanduo apie 25. Mūsų mažylė prisimaudė iki soties jūroje, pasidegino saulutėj.
Iš tiesų per tas 12 dienų ji smarkiai paprogresavo. Pradėjo puikiai šliaužioti, atsistoti pati, pati statyti kojytes vaikščiojant.
Žinoma ten ji susilaukė begalę dėmesio iš vietinių. Retas kuris vietinis, ir ne tik, praeidavo nenusišypsojes, neužkalbinęs.

Žinoma, į ekskursijas su ja nevykome, nes tai jau būtų praktiškai neįmanoma. Na, jei dar bus klausimų, mielai pasidalinsiu patirtim biggrin.gif

sveiki, perskaiciau pirmus ispudzius apie egipta ir apie vaziavima ten su mazais vaikais ir jau pradejau nerimauti ir galvoti, ar nevertetu apsigalvoti del vaziavimo, nes mes sestadieni su 9 men. ir 5 metu vaikais ruosiames skristi i Hurgarda, planavome gyventi 5 zv. viesbuti ir buvau nusiteikusi, kad tikrai viskas bus gerai ir reikia tik pozityviai galvoti . Jus pirmoji parasete. kad ten jums buvo smagu ir fajna. As vaziuoju i Egipta tik del vaiku, kad pasidziaugtu siluma, saule ir jura. Kazkaip truputi nerimauju, kad kaip ten su gydytoju pagalba, jeigu ne duok dieve kas nors atsitiks, bet gi gali ir neatsitikti. Visa maista paimsime is namu, tyreles, piena, dar maitinu, tai gal viskas ir bus gerai.
Atsakyti
Mes tik vakar parskridome is Egipto, Hurgados.
Vaziavome 8 dienoms su dviem vaikais ( 5 ir 1,4 metu ). Kaip cia jau kazkas minejo, vaziuociau dar nors ir rytoj smile.gif .
Tik atskridus, mus pasitiko 25 laips. siluma ir didziulis vejas ( bet mes juk klaipedieciai - priprate prie veju ). Taip pat laaabai daug smelio ir dulkiu. Bet Supermamoj buvau prisiskaiciusi baisiu atsiliepimu apie Egipta, ypac Hurgada, tai tikejausi kazko labai baisaus, bet realybeje man viskas pasirode net labai pakenciama. Nuvaziavome i viesbuti, kurio aplinka labai labai faina ir sutvarkyta. Visas personalas labai paslaugus ir malonus. Mano vaikai, jauciu, per visa gyvenima negaus daugiau demesio, negu kad gavo ten smile.gif. Padavejai restorane vis kalbindavo, juokindavo ir visaip linksmai uzkabinedavo juos smile.gif. Mieste pardavejai vis noredavo palaikyti ant ranku mano mazaji, kai kurie buciuodavo jam rankytes smile.gif . Oro uoste, griztant, darbuotojai pamate, kad mes su mazu vaiku, visus formalumus tvarke mums be eiles smile.gif .
Skrandzio problemu jokiu neturejom, nors didysis valge visa viesbucio restorano maista. Mazajam veziausi lietuviska maista smile.gif .
Buvau prisidejusi didziausia maisa ivairiausiu vaistu ivairiausioms progoms, bet, aciu dievui, ne vienu neprireike tongue.gif .
Kartu vaziavo ir mano mama, tai nuvaziavom ir i Kaira. Pamatem Nila, piramides ir Sfinksa. Taip pat vaziavome i moto safari. Si isvyka paliko didziausia ispudi mano vyresneliui ( nebutu berniukas smile.gif ). Ten jodinejome kupranugariais, stebejome saulelydi dykumoje, vakarieniavome zvakiu sviesoje...
Laikas praleke labai labai greitai ir isvaziuoti dar visiskai nesinorejo sad.gif
Atsakyti
Pernai sausio mėnesį buvom Sarm El Seiche. Draugė vežėsi savo aštuonerių metų sūnų. Berniukui labai patiko. Ypač kelionė su džipais. Šiaip su mažais vaikais į Egipt aš nevažiuočiau, o su didesniais tikrai neatsisakyčiau. Mes buvome antoje sausio mėnesio pusėje, tai buvo gana šaltoka. Na, oras panaiai toks kaip pas mus vėsi vasara. Jūra ten nuostabi. Kas moka nardyti, tikrai verta pabandyti.
Dėl skiepų, tai mus informavo, kad vykstant į Afriką žiemą skiepytis neveverta.
Iš mūsų kompanijos niekas neviduriavo, ne buvome gido įspėti nevalgyti jokių vietinių padažų. Kas ryžosi jų ne tik paragauti, bet ir kaip reikalas jų prisivalgė, tas tikrai dažnai lakstė į tualetą.
Aš ten važiavau būdama nėščia. Nėščios moterys ten didelėj pagarboj.Labai bijojau, kad kas nenutiktų, bet ačiū dievui medikų pagalbos neprireikė.
tiesa vieną dieną visi vėmėmė - buvom išvykę į Kairą ir ten kažką tokio užvalgėm.
O šiaip įspūdžiai tikrai geri. Tik nuvykę nepamirškit, kad su arabais dėl visko reikia derėtis smile.gif ir vežkitės ne eurus, o dolerius.
Atsakyti
gerai kad suradau si skyreli, cia daug reikalingos informacijos. Mes su seima isskrendam i Hurgada vasario 15diena clap.gif Mano vaikui 13 menesiu ir noreciau paklaust del sketuko (jei kas buvote su vaikuciais) ar ten galima bus kkur nors issinuomot sketuka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murena @ 2005 01 25, 13:42)
Astuliukas, o ar verta imti vezimeli su savimi? net neisivaizduoju ka daryti....


Manau, kad verta imti vezimeli. Maciau daug kas vezesi vezimelius, vieni priduodavo i bagaza, kiti i lektuva su savim pasiimdavo. Ten Hurgadoj niekur nemaciau nei nuomotis, nei pirkti (aisku labai neziurejau) vezimeliu.
Atsakyti