Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių neLIGONIUKŲ pavėsinė - 4

QUOTE(Patriccija @ 2011 05 20, 12:49)
Pirmadienį dar NEOPERUOS. Laukimas ikyrokas! Tik nieko negali čia pakeisti.  biggrin.gif


Na su lovomis tai tikrai kažkokie juokingi atsitiktinumai.Laukti nesmagu, bet ką padarysi.Savaitgalį jei išleis išeiginių, tai ir dienos greit praeis.Gerai , kad tiria, tada operuojant mažiau netikėtumų bus.
Kai prisimenu savo 6-ias, nelabai norisi pakartoti.
Pailsėk per savaitgalį. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 05 20, 17:25)
Na su lovomis tai tikrai kažkokie juokingi atsitiktinumai.Laukti nesmagu, bet ką padarysi.Savaitgalį jei išleis išeiginių, tai ir dienos greit praeis.Gerai , kad tiria, tada operuojant mažiau netikėtumų bus.
Kai prisimenu savo 6-ias, nelabai norisi pakartoti.
Pailsėk per savaitgalį. 4u.gif

Taip ir darau,.GABIJA., grįžau namo ir dabar sėdžiu savo lovoj ant naujojo Dormeo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 05 20, 20:48)
Taip ir darau,.GABIJA., grįžau namo ir dabar sėdžiu savo lovoj ant naujojo Dormeo  tongue.gif


Labas
Kaip gerai , kad savaitgalis namuose 4u.gif
Šaunuolė tu mūsų 4u.gif Koja šen, koja ten. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 05 21, 09:56)
Labas
Kaip gerai , kad savaitgalis namuose  4u.gif
Šaunuolė tu mūsų  4u.gif Koja šen, koja ten. 4u.gif

Labutis,
tik atsikėliau, avižinius dribsnius užsipyliau pienu ir valgau lovoj. Man ligoninėje režimas visai netinka prie mano ritmo, tokiu laiku ten reikia pietų jau laukti mirksiukas.gif

P.S. gal kažką ne taip parašiau "Onkologinės ligos" temoje, kad niekas nedrįsta rašyti. Gal per daug kategoriškai dėl slaugytojų ir lankytojų ligoninėje? Kartais kai paskaitau slaugančiųjų pamastymus man juokinga.
Tiesa, dar vienas, kažin ar reikia (čia tik mane kartais tokios mintys aplanko) laikyti temą apie a.a. Ugninę ir ją vis "tampyti", tiesiog neduodama gal jos sielelei ramybė, kaip, kad ir ligoniukams...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 21 gegužės 2011 - 11:14
QUOTE(Patriccija @ 2011 05 21, 13:09)
P.S. gal kažką ne taip parašiau "Onkologinės ligos" temoje, kad niekas nedrįsta rašyti. Gal per daug kategoriškai dėl slaugytojų ir lankytojų ligoninėje?

Kvakvakvakva...kvailiuke tu hihihi.gif Ir ką jau tu ten tokio parašei, neprisigalvok nebūtų dalykų - gal visi savitgalį leidžia, o vakar taip pat savaitgalio pabaiga, gal nėra blogų naujienų ir išsigandusių klausimukų - tai ir nerašo. Juk tu tik savo nuomone pasakei, o vieniems slaugymas tinka, kitiems ne - čia reikia mokytis vieniems kitus išgirsti, kaip sakoma - skaityti tarp eilučių...
Eisiu parašysiu savo nuomonę mirksiukas.gif
Šaunuole mūsų - gerai , kad nameliuose gali leisti savaitgalį. Ilsėkis. Ar tinka tau naujas čiužinukas, ar gerai išsimiegi ant jo?
Papildyta:
QUOTE(Patriccija @ 2011 05 21, 13:09)
Tiesa, dar vienas, kažin ar reikia (čia tik mane kartais tokios mintys aplanko) laikyti temą apie a.a. Ugninę ir ją vis "tampyti", tiesiog neduodama gal jos sielelei ramybė, kaip, kad ir ligoniukams...

Mane irgi taip kartais tokios mintys aplanko. Gal tik vieną temutę palikti, kur jos puslapis būtų įrašytas. Bet tai tikriausiai turėtų sutvarkyti draugė Kavytė? Ar dar kas iš artimų? g.gif O gal ir gerai taip, kaip yra ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 05 21, 12:09)
Labutis,
tik atsikėliau, avižinius dribsnius užsipyliau pienu ir valgau lovoj. Man ligoninėje režimas visai netinka prie mano ritmo, tokiu laiku ten reikia pietų jau laukti  mirksiukas.gif

P.S. gal kažką ne taip parašiau "Onkologinės ligos" temoje, kad niekas nedrįsta rašyti. Gal per daug kategoriškai dėl slaugytojų ir lankytojų ligoninėje? Kartais kai paskaitau slaugančiųjų pamastymus man juokinga.
Tiesa, dar vienas, kažin ar reikia (čia tik mane kartais tokios mintys aplanko) laikyti temą apie a.a. Ugninę ir ją vis "tampyti", tiesiog neduodama gal jos sielelei ramybė, kaip, kad ir ligoniukams...


Labas
labai teisingai tu viską parašei, o kad kiekvienas žmogus viską priima situaciją ir žodžius skirtingai , tai čia nieko nepadarysi.Man po vienos operacijos, taip išpuolė, kad arba aplankysi savaitgalyje arba visai ne ,nes paskui darbo dienos ir mane išrašys.Taigi vakare liežuvis pridžiuvo nuo kalbų ir pakilo temperatūra.Reikia padėti, kada žmogus negali fiziškai judėti, o sėdėti ištisai kai galiu apsitarnauti , to niekada negalėčiau reikalauti.Ir koks ten bendravimas, kada kiekvieną pokalbį girdi visa palata, o dar kai sėdi vyras tarp moterų , tai toms tikrai nesukelia komforto.
Žmogus jaučiantis išėjimą, tikrai norės , kad kažkas palaikytų nors ranką ir tikrai labai gerai, jei yra kas tai padaro.
Oi kaip sutapo mintys apie Ugninę.Norėjau parašyti jų forume, bet nedrįsau pilti alyvą į ugnį.Kiek girdėjau kunigų pasisakymų, skaičiau o dar žiūriu "Ekstrasensų mūšį" visi vienu balsu sako, kad negalima taip trugdyti išėjusio ramybės.O dabar eina į forumą visai jos nepažinę žmonės, aišku jų ketinimai geri, bet ar tai etiška kasdien trigdyti mirusios ramybę? Jei turi tam teisę , tai jos artimieji, bet ir jie po gedėjimo laikotarpio turi ją paleisti.
Vakar Vilniuje buvau jumoristų koncerte.Vėl dukra gavo kvietimus, tai vykome su sūnumi dviese.Keturi rusai vyrukai dvi valandas improvizavo skaitydami Lietuvos , Baltarusijos ir šeip įdomesnes naujas žinias.Na talentai, taip nebuvau mačiusi.Iš kiekvieno žodžio sukuria jumorinę situaciją.Grįžau su gera nuotaika.
Mano Rokio jau nebėra.Išeinu į lauką, automatiškai pažiūriu į tuščią jo vietelę...Dar liko vilkė Džina, bet rotveileris buvo šuo intelektualas.
Gerai visos pailsėkite, tokia graži diena. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 05 22, 08:19)
Mano Rokio jau nebėra.Išeinu į lauką, automatiškai  pažiūriu į tuščią jo vietelę...

console.gif

***

Kaip gera - pabundi ryte, prisėdi prie kompo, o ten jau Gabija savo minteles išdėsčiusi. wub.gif taip dažnai būna ...Ir šiandien tokia ankstyva. Galėjai ilgiau pagulinėti po koncerto. mirksiukas.gif

***

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 22 gegužės 2011 - 06:49
Gaila GABIJA Tavo Rokio verysad.gif ,matyt visi rotikai intelektualai ,tokia buvo ir manoji,tik kalbet ir bereikejo moketi....

As vel darbelyje siandien diena praleidau,pavargau,norisi jau atostogu ,o iki ju dar geras menesiukas.Orai pas mus slogus ,tad ir dienos sunkios ir slenka letai.
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif Linkiu ir tikiuosi, kad visoms jis labas...


Patricija wub.gif - laikom už tave kumštelius.

QUOTE(carvel @ 2011 05 22, 22:21)
As vel darbelyje siandien diena praleidau,pavargau,norisi jau atostogu ,o iki ju dar geras menesiukas.Orai pas mus slogus ,tad ir dienos sunkios ir slenka letai.

g.gif Ar tu ir selkmadienius darbelyje praleidi ?
Atsakyti
Mielosios,
.GABIJA., gaila šunelio, bet visu gyvenimai viena karta baigias, tiek ir gyvūnėlių.
Rasu lankele, nelaikyk šiandieną kumštuko, ryt iš ryto operuos pirmu numeriu, apie 8 val ryto veža į operacinę.
Carvel, koks tavo sprendimas dėl operacijos?
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 05 23, 09:59)
Mielosios,
.Rasu lankele, nelaikyk šiandieną kumštuko, ryt iš ryto operuos pirmu numeriu, apie 8 val ryto veža į operacinę.
Carvel, koks tavo sprendimas dėl operacijos?


Labas Patricija.Linkiu tau dideliu žingsniu sėkmingai prašokti rytdieną.Labai gerai žinau tavo nuotaiką.Šiandien jau nevalgiadienis.Kaip pas jus valo su Fortrans ar klizma? Nemėgstu Fortrans !
Na rytdienos kaip ir nematysi.Kol išsimiegosi po narkozės, ateis ir kitas rytas.Gerai , kad anksti daro, mažiau nerimo.
Dar šiandien manau parašysi.
user posted image
Tikiuosi , kad šis raudonas kaktusas suteiks energijos, žinai kokie jie ištvermingi.
Iki
Atsakyti
P A T R I C I J A, laikom kumščius heart.gif

user posted image
Atsakyti