Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus gimdykla

Alytaus apskrities S.Kudirkos ligonines gimdymo skyrius :

antra tema jau uzdaryta, taigi- turbut laikas kitai! Kiekvienos moters patirtis naujai busimai mamytei gali buti naudinga, palaikanti, padrasinanti, todel - bukite aktyvios, dalinkites ja!
Atsakyti
sena tema
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif
negaliu kaip pyktis ima paziurejus vakar paskutine instancija! net tyleti negaliu! as pati gimdziau prie gydytojos Maciulevicienes. geresnes gydytojos reiketu paieskoti! vargse moteri tampo... rupestis buvo nerealus! ir per gimdyma ir po jo. visas tris dienas kas ryta ateidavo paklausdavo kaip jauciuosi ar viskas gerai, apziurejo kaip susiuta! ir nieko nedaviau! jokiu vokeliu! net per visus dziaugsmus ir rupescius pamirsau kaip padeka saldainiu dezute smile.gif ir tikrai buvau labai priziureta! nors ir sunkiai man sekesi gimdyti, bet per visa gimdyma Maciuleviciene ir uz rankos laike, ir drasino, ir bare kai nestumdavau... kaip tikra mama! ko paskutine instancija nepakalbino mamu kurios gali tik gerus zodzius apie ja pasakyti? parode tik bloga puse! o gerosios kuri yra zymiai didesne uz blogaja neparode! kiek moteru yra jai dekingos! ir apskritai apie Alytaus gimdykla tik graziausius zodzius galiu pasakyti! visas personalas su kuriuo man teko susidurti buvo superinis! aciu moterys uz Jusu darba! Jus saunuoles!
Atsakyti
juk visiem pasitaiko ir blogų dienų ir nesekmių, alytaus gimdykloje tikrai personalas puikus ir išmanantis savo darbą.o tom kur nepasisekė nesaldu ir ieško teisybės, bet keista ,kad taip ilgai tylėjo. g.gif
Atsakyti
netylejo... si kova jau gan ilgai vyksta... as tikiu kad vakumu trauke tik esant butinybei... as pvz labai "nemokejau" gimdyti. man sako stumk o as rekiu man skauda nestumsiu smile.gif ir jau kai sunelis uzstrigo gimdos kaklelyje ir pradejo silpt sirdies tonusai man Maciuleviciene graziai pasake kad privalau per sita saremi isstumti nes kitaip reikes vaikuti istraukti nes jau kilo pavojus jo gyvybei. bet as pasistengiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robuzele @ 2011 05 06, 12:14)
netylejo... si kova jau gan ilgai vyksta... as tikiu kad vakumu trauke tik esant butinybei... as pvz labai "nemokejau" gimdyti. man sako stumk o as rekiu man skauda nestumsiu smile.gif ir jau kai sunelis uzstrigo gimdos kaklelyje ir pradejo silpt sirdies tonusai man Maciuleviciene graziai pasake kad privalau per sita saremi isstumti nes kitaip reikes vaikuti istraukti nes jau kilo pavojus jo gyvybei. bet as pasistengiau smile.gif

na kiekvienai skirtingos aplinkybės, juk nėra taip, kad specialiai jo nenešė i renimaciją.
Atsakyti
na man ir atrodo kad visada buna visko esm zmones, o mano seimoj ir mediku kruva (as ir pati metus studijavau, na tik pamaciau kad ne man ir pabegau) tai zinau kad visko gyvenime pasitaiko. manes tokios laidos kazkaip dabar negazdina nes ju paprasciausiai neziuriu. zinau kad as cia alytuje gimdysiu ir man viskas bus ok.
Atsakyti
[quote=pjurgitukas,2011 05 06, 15:38]
na man ir atrodo kad visada buna visko esam zmones
Pritariu visu 100%! Visiems visko pasitaiko
Atsakyti
Ji nuostabi gydytoja, pirmaji vaikiuka prie jos gimdziau viskas labai sklandziai praejo, pastojus su antruoju, kadangi praeityje buvo siokiu tokiu problemu, labai greitai reagavo, dare echo per savaite tris kartus, kraujo tyrimus paeme, buvo labai ankstyvas nestumas ir reikejo surasti ji ar jis tikrai gimdoje isitvirtino. ir radome mes ji ten kur ir priklauso, daktare labai rupestinga, be jos pasitikiu dar salikliu, jis taip pat auksto skategorijos ginekologas ir gerai ismanantis savo darba. visi kiti neminint nieko bloga tiesiog nepateisino mano lukesciu.
Atsakyti
merginos kurios isbandete akupunktura? kaip ji jum????
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2011 05 09, 06:05)
merginos kurios isbandete akupunktura? kaip ji jum????

kai guli alytaus gimdykloje kvaila jos neišbandyti, nes ta akimirka nori bet ko,kad tik kas padėtų.manau yra poveikis.aišku priklauso kiek adatėlių ir į kokius taškus duria.išbandyk juk nieko nekainuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lincikasster @ 2011 05 09, 08:31)
kai guli alytaus gimdykloje kvaila jos neišbandyti, nes ta akimirka nori bet ko,kad tik kas padėtų.manau yra poveikis.aišku priklauso kiek adatėlių ir į kokius taškus duria.išbandyk juk nieko nekainuoja 4u.gif



tai jo as bandysiu jei teks paciai gimdyt o ne cp darys. tik siaip idomu kaip kiekvienai ten su jom sekesi. gal nereikejo nuskausminamuju?
Atsakyti