Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės

Sveikos 4u.gif
pasirodau ir aš su "Jaukumu" user posted image
ir "Pirmuoju sniegu" user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Eglytia, pirmoji tiesiog stebuklinga, užkliuvo tik kai kurie keistoki prikabinimai ir tai, kad vinučių spalva auksinė, o grandinėlė bronzinė, bet karoliukų spalvos - pasaka, visai mielai priglausčiau smile.gif O va antroji net neatrodo, kad to paties žmogaus daryta, kažkaip man ne schmoll.gif makalynė tokia, juodas siūlas irgi keistai, netvarkingai atrodo, bet čia gal tik mano asmeninio skokio neatitinka, nežinau.

Vetute, paprasta, dailu ir miela, gražūs spalvų deriniai, o labiausiai patiko tai, kad išsiskiria iš kitų tavo darbų. Labiausiai apatinioji patiko smile.gif
Atsakyti
Bovyjaus biggrin.gif
user posted image
Šį kartą karoliukai siūti ax.gif
Atsakyti
Žvaigždėta, nebedėk tu gal čia savo menų, nes kiek pažiūri, tiek seilės drimba pastoviai tongue.gif Spalvos kokios skanios šitos apyrankės, mmmmm smile.gif Beje, kokio pločio sutažą naudojai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2012 12 10, 16:43)
Žvaigždėta, nebedėk tu gal čia savo menų, nes kiek pažiūri, tiek seilės drimba pastoviai tongue.gif Spalvos kokios skanios šitos apyrankės, mmmmm smile.gif Beje, kokio pločio sutažą naudojai? g.gif

Gerai, nebedėsiu lotuliukas.gif

O kad aš žinočiau, kokio jis pločio biggrin.gif , nieko dar jame nenusimanau, tuoj pamatuosiu, koks jis ten yra ax.gif
Papildyta:
3 mm juostelės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 12 10, 13:46)
3 mm juostelės 4u.gif

Dėkui smile.gif Galvojau, kad platesnė. Užsisakiau Vilniuj sutažo, nes gi anglai net nežino, kas čia per daiktas doh.gif Išsigandau, kad labai plona 3mm, bet pasirodo, kad viskas, kaip priklauso smile.gif Dar kartą ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2012 12 10, 16:49)
Dėkui smile.gif Galvojau, kad platesnė. Užsisakiau Vilniuj sutažo, nes gi anglai net nežino, kas čia per daiktas doh.gif Išsigandau, kad labai plona 3mm, bet pasirodo, kad viskas, kaip priklauso smile.gif Dar kartą ačiū smile.gif

Pas mane berods yra ir 2 ar 2,5mm g.gif Ne, siauros tikrai nėra, čia kaip pirmas sutažo darbas, tai gal įgūdžių trūko, o dėl pločio jokių problemų nekilo schmoll.gif Viskas turėtų pavykti wub.gif Nėra už ką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 12 10, 13:53)
Pas mane berods yra ir 2 ar 2,5mm g.gif

O tokio siaurumo jos papuošalams tinkamos ar nelabai? Mano sutažas paslėptas giliai, tingiu traukt, bet paminėjai siauresnes juosteles, sakau, gal ir mano siauresnės.
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2012 12 10, 16:58)
O tokio siaurumo jos papuošalams tinkamos ar nelabai? Mano sutažas paslėptas giliai, tingiu traukt, bet paminėjai siauresnes juosteles, sakau, gal ir mano siauresnės.

Nenusimanau visiškai g.gif Mano akimis žiūrint- tinkamas, ypač gal ne masyvaus kažką o smulkesnio darant g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2012 12 10, 14:06)
Nenusimanau visiškai g.gif Mano akimis žiūrint- tinkamas, ypač gal ne masyvaus kažką o smulkesnio darant g.gif

Kai jau prisiruošiu sutažintis, reiks maut į jų temą, užmėtyt moterų klausimais apie juostelės plotį ir jos vartojimo ypatumus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2012 12 10, 15:27)
Vetute, paprasta, dailu ir miela, gražūs spalvų deriniai, o labiausiai patiko tai, kad išsiskiria iš kitų tavo darbų. Labiausiai apatinioji patiko smile.gif

Dekui dekui 4u.gif
Atsakyti