Įkraunama...
Įkraunama...

Essence kosmetika

Essence kosmetika daugelio mūsų pamėgta todėl, kad ji jaunatviška, nebrangi, daug siūlanti ir gan kokybiška. Taip pat Essence neseniai išleido visą krūvą naujų produktų, kurie pavieniui jau atsiranda pas mus parduotuvėse:
Jie štai čia
Essence taip pat garsėja trend editions, kuriomis pasigėrėti galima čia
Taip pat nevenkime pasinaudoti essence sukurtais make up tips'ais, kurie slepiasi štai čia
Gražios Jums vasaros su Essence
user posted image
Sena tema
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 05 18, 15:44)
O paciu blakstienu nesuprastino? Del byrejimo tai dar surizikuociau bent pabandyti,kaip uz tokia kaina,bet svarbiau,kad nesausintu, kas nuo MF,panasu,darosi.


nieko blogo nepadarė, naudoju jau kokius 3-4 metus vieną po kito, tik pakeičiu kartais tai rožinį tai žalią, kartais (kaip ir šiuo metu) abu turiu ir jokių problemų thumbup.gif
Atsakyti
Rozinio siandien nebeturejo,apskritai sake ,kad ji isperka taip greit,kad net vezti nespeja. Pasiemiau zalia,ryt isbandysiu. Sepetelis gan didelis,bet manau gerai dazys.
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 05 19, 12:00)
Rozinio siandien nebeturejo,apskritai sake ,kad ji isperka taip greit,kad net vezti nespeja. Pasiemiau zalia,ryt isbandysiu. Sepetelis gan didelis,bet manau gerai dazys.

Žalias mane nuvylė sad.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 05 19, 12:50)
Žalias mane nuvylė  sad.gif

Kuo?smile.gif
Praeitoj temoj skaiciau,kad kazkam netiko,trupejo,bet matyt sena pataike isigyti,nes kitoms nieko.
Atsakyti
Aš žalią nusipirkau, tai man irgi trupa, bet buvo užklijuotas, tai nemanau, kad galėjo būti prasuktas g.gif visgi turbūt liksiu ištikima guminiams šepetėliams, beje Essence guminių turi ar tik paprasti?

Dar pirkau blizgį, mėginėlių nebuvo, sakė dar neturi nes naujas, ir spalvos tik kelios tai rizikavau smile.gif user posted image
paėmiau trečią spalvytę nuo kairės, tai smagi spalva, labai vasariška, ypač nustebino teptukas, nes tokio ankščiau nebuvau mačius, bet šiek tiek man subėga ant lūpų, tačiau dėl spavos tai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(blaze @ 2011 05 19, 14:32)
Dar pirkau blizgį, mėginėlių nebuvo, sakė dar neturi nes naujas...


Lipnus? Skonis neįkyrus? smile.gif labiau suteikia šlapių lūpų efektą ar įprastas? 4u.gif mane irgi ši spalva labai vilioja, įdomu pamatyt būtų kaip ant lūpų atrodo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 19 gegužės 2011 - 13:44
QUOTE(Maserati. @ 2011 05 19, 12:00)
Rozinio siandien nebeturejo,apskritai sake ,kad ji isperka taip greit,kad net vezti nespeja. Pasiemiau zalia,ryt isbandysiu. Sepetelis gan didelis,bet manau gerai dazys.


siuo metu jiems abiems akcija, kiek maciau. kainuoja 6Lt su kapeikom. jie abu tankina ir ilgina, tik raudonas dar ir uzriecia, jei nemaisau g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif o gal kuri jau išbandėt oranžinį multiaction tušą? ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inspiratative @ 2011 05 19, 16:29)
Sveikos smile.gif  o gal kuri jau išbandėt oranžinį multiaction tušą? ax.gif


visur ieškau jo šiuo metu biggrin.gif
jo trūksta visai mano multi action kolekcijai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 05 19, 12:00)
Rozinio siandien nebeturejo,apskritai sake ,kad ji isperka taip greit,kad net vezti nespeja. Pasiemiau zalia,ryt isbandysiu. Sepetelis gan didelis,bet manau gerai dazys.

man tai labai šepetukas patiko, labai gerai tankina. smile.gif seip kokybe nekokia, trupėdavo man, bet padažo tai gražiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vestu_: 19 gegužės 2011 - 15:57
QUOTE(-Jzh- @ 2011 05 19, 14:43)
Lipnus? Skonis neįkyrus? smile.gif labiau suteikia šlapių lūpų efektą ar įprastas?  4u.gif mane irgi ši spalva labai vilioja,  įdomu pamatyt būtų kaip ant lūpų atrodo  4u.gif

Vėliau nufotkinsiu ir įmesiu kaip ant lūpų atrodo smile.gif lipnokas jis, bet kaip man aiškino konsultantė visi kurie ale longlasting yra lipnūs, bet nepasakyčiau kad man jis ilgai laiko smile.gif

Oranžino to aš irgi ieškojau, bet nemačiau, man rodos gal dar neatvežė, nes sakė turi būti nauja kolekcija Eurokose smile.gif
Atsakyti