Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

Ačiukas 4u.gif

Dauguma filmuotojų ir iš supermamų, ir iš internete rastų bendravo tikrai korektiškai, nebuvo tokių, pasiekiančių kraštutines ribas ar įkyriai besisiūlančių. Blogiausia, ką teko patirti - neatsakymai į laiškus ir į skambučius, neatsakydavo savaitėmis. Tai irgi vadinu ne kokiu bendravimu. Nepamenu tiksliai, kas taip elgėsi, net neturiu tikslo kažko girti ar smerkti, bet tikrai buvo keletas variantų verysad.gif Mielosios, patikimas filmuotojas visada perskambina vėliau, jei negali kalbėti ar filmuoja, tuo įsitikinau pati !

Su filmuotoju Paulium susitariau už 1500 Lt., panašiai kaip siūlė ir kiti filmuotojai. O sutarėme filmuoti visą dieną, o iš vakaro dalies filmuoti tik pagrindines akimirkas. Be valandos trukmės filmuko iš visos šventės bus padarytas trumpas meninis filmukas, atspindintis mūsų šventę taip, kurio labiausiai ir norėjau (minėjau anksčiau) biggrin.gif

Turėjome gyvą susitikimą Kaune, kuriame ir derėjomės. Paulius rodė dar ir kitus filmus, ne viską turėjo internete sudėjęs. Niekada neužsakyčiau paslaugų nepabendravusi su žmogumi gyvai.

QUOTE(VipVideo @ 2013 05 03, 09:20)
Jadvyga, sveikinu kad jau pasirinkai filmuotoja, labai butu idomu suzinoti, kurie filmuotojai neatitiko pagal "B" kriteriju? wink.gif
Jeigu nepaslaptys, uz kiek susitarei ir kokia vestuviu data?
Filmuotoja renkaisi pagal klipus youtube ar susitikinejai ir ziurejai pilnus filmus?

Atsakyti
Jadvyga33, visada geriau skambinti o ne rasyti emailus wink.gif 1500Lt jeigu cia sezono metu, tikrai labai nedidele kaina, jeigu gausite uz ta kaina ir gera kokybe, bus labai saunu wink.gif
Atsakyti
Man labai patiko pažystamų filmukas
Atsakyti
Mus filmano Pro studija filmuotojas. Jau toks smagus, nuotaikingas, kupinas ideju. Kiek rode pafilmuotu epizodu, jauciu kad viskas bus super! Visur suspejo, niekur nevelavo, taip atsakingai ziurejo i savo darba, kad kitiem tik pasimokinti. 4u.gif Jetau kaip laukiu filmuko wub.gif
Atsakyti
Gla zinote kokiu neblogu operatoriu is Panevezio?
Atsakyti
QUOTE(Jini @ 2013 06 18, 17:36)
Mus filmano Pro studija filmuotojas. Jau toks smagus, nuotaikingas, kupinas ideju. Kiek rode pafilmuotu epizodu, jauciu kad viskas bus super! Visur suspejo, niekur nevelavo, taip atsakingai ziurejo i savo darba, kad kitiem tik pasimokinti.  4u.gif  Jetau kaip laukiu filmuko  wub.gif

Mus irgi filmavo Prostudija.lt .Tikrai labai atsakingai dirbo ir pats labai linksmas.Gavom jau ir traileri 3 min, nerealus thumbup.gif ir filma jau gavom thumbup.gif tikrai rekomenduoju jei norit kokybisko filmo!
o jus jau gavot filmuka?
Atsakyti
Fainai dirba prostudija, gražios spalvos smile.gif

Aš tikiuos irgi panašios kokybės pas savo filmuotoją smile.gif

QUOTE(dovilee.s @ 2013 06 28, 16:54)
Mus irgi filmavo Prostudija.lt .Tikrai labai atsakingai dirbo ir pats labai linksmas.Gavom jau ir traileri 3 min, nerealus thumbup.gif  ir filma jau gavom thumbup.gif tikrai rekomenduoju jei norit kokybisko filmo!
o jus jau gavot filmuka?

Atsakyti
QUOTE(dovilee.s @ 2013 06 28, 17:54)
Mus irgi filmavo Prostudija.lt .Tikrai labai atsakingai dirbo ir pats labai linksmas.Gavom jau ir traileri 3 min, nerealus thumbup.gif  ir filma jau gavom thumbup.gif tikrai rekomenduoju jei norit kokybisko filmo!
o jus jau gavot filmuka?


o sakykite, jei ne paslaptis daugmaž kokia kaina? aš išsirinkau www.filmugamyba.lt, bet maniškis užprotestavo, sakė per brangu biggrin.gif galit pagalvot biggrin.gif man jų kūryba lb patinka, ieškau kažko panašaus... prostudija.lt visai patiko, bet jaučiu kaina irgi bus panaši doh.gif
Atsakyti
Mūsų šventę (vestuves) birželio mėnesį filmavo Operatorius Aurastudio, tik geriausi atsiliepimai thumbup.gif Rekomenduoju, kas ieškote sau filmuotojų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnioshka @ 2013 07 12, 12:48)
o sakykite, jei ne paslaptis daugmaž kokia kaina? aš išsirinkau www.filmugamyba.lt, bet maniškis užprotestavo, sakė per brangu  biggrin.gif galit pagalvot  biggrin.gif man jų kūryba lb patinka, ieškau kažko panašaus... prostudija.lt visai patiko, bet jaučiu kaina irgi bus panaši  doh.gif

mes mokejom 2500, buvo nuo nuotakos pasiruosimo salone iki 12 nakties.man atrodo jis ten turi ir pigesni ir brangesni varianta, priklausomai kiek valandu dirba.
Atsakyti
Sveikos, aš taip pat planuoju į savo vestuves kviestis filmuotoją. Mačiau kalbant apie ZZET pictures, gal kas žinote jų kainas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona90 @ 2013 07 24, 18:01)
Sveikos, aš taip pat planuoju į savo vestuves kviestis filmuotoją. Mačiau kalbant apie ZZET pictures, gal kas žinote jų kainas?  smile.gif

Didelės ax.gif Labai didelės mirksiukas.gif Ir jei šiems metams vestuves planuojate, daug vilčių nedėčiau, kad bus laisvi, nebent švęstumėt antradienį-ketvirtadienį.
Atsakyti