Įkraunama...
Įkraunama...

Stalo dekoravimas

Tema pasisemti, draugiškai pasidalinti, idejomis, šventinių- proginių stalų serviravimui, maisto patiekimui 4u.gif
Stenkimes kelti kuo daugiau vaizdu ir naudingos info 4u.gif
Nuotraukų necituoti 4u.gif

Tikiuosi nuo šiol prieš kiekvieną pasisėdėjimą ar šventę nepamiršite nufotografuoti savo stalo smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ule, kokia tu saunuole, superine tema thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti

 ! 
Primenu, kad čia NE patiekalų nuotraukų publikavimo tema , o apskritai stalų serviravimo ( puošimo, detalių, išdėstymo ,  bendro vaizdo ir pan.) , todėl visos nuotraukos , neatitinkančios temos esmės, bus pašalintos.



 i 
Šaltiems / karštiems užkandžiams  yra skirtas visas Kulinarijos skyrelio subforumas "Užkandžiai"
Atsakyti
Sveikos , manau ne aš viena pamišusi ne tik dėl maisto gaminimo, bet ir stalo papuošimo. Man tai labai svarbu, kad butu ir skanu, ir gražu.
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 11 rugpjūčio 2011 - 15:13
Sveikutes,

tikrai taip Ule, labai gera tema wub.gif thumbup.gif 4u.gif labai patinka kai stalas buna grazus, puosnus. Puikiai papuosti ir isdelioti valgiai, servieteles sulankstytos, tik kartais pritruksta tu ideju... Gal kuri turi kokia ideja su plaukiojanciom zvakutem, kad graziai ant stalo atrodytu? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajone_25: 12 rugpjūčio 2011 - 09:50
visos turit namie kokiu senu laiku(tarybiniu) maziu puodeliu servyzu , kuriuos niera kur pritaikyti, nei kavai gerti nei siaip pasideti, tai vaienas is PVZ kaip juos galima panaudoti stalo puosybai , man grazu ax.gif
user posted image
Papildyta:
As visas savo stalo puosybos idejas pritaikau prie metu laiko , vyro gimtadienis rudieni , tai dazniausiai vyrauja rudenines spalvos : ruda , geltona. Dukros vasara tai viskas sauleta , ružava. Sunaus pavasari tai balta , zalia , gelsva, su zydinciu sodu tematika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 13 rugpjūčio 2011 - 18:57
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 08 12, 10:49)
Sveikutes,

tikrai taip Ule, labai gera tema  wub.gif  thumbup.gif  4u.gif  labai patinka kai stalas buna grazus, puosnus. Puikiai papuosti ir isdelioti valgiai, servieteles sulankstytos, tik kartais pritruksta tu ideju... Gal kuri turi kokia ideja su plaukiojanciom zvakutem, kad graziai ant stalo atrodytu?  ax.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Ne mano puosta...bet grazu... is interneto platybiu galima pakopijuot blush2.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Saule_: 23 rugpjūčio 2011 - 11:29
QUOTE(Kristi_25 @ 2011 08 22, 19:01)



kaip skanu ir grazu, jureiviška tema thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti