Įkraunama...
Įkraunama...

Vienas didelis sapnas

Sveiki keliautojai,
pagaliau pribrendo laikas aprašyti ir mūsų pačią nuostabiausią kelionę. Už šią kelionę labiausiai dėkinga esu SM mamytei Aidlukai, tik jos fotoreportažų dėka supratau, kad kelionė automobiliu yra geriausias būdas kaip pamatyti daug. Tuo pačiu ir nedidelėmis išlaidomis, kas man buvo aktualu blush2.gif Taigi visus skaitytojus iškarto įspėju,kad kelionė bus kitokia, su minimaliomis išlaidomis ir miegojimu mašinoje, todėl jeigu jums tai nėra priimtina - nekelkite diskusijų šia tema 4u.gif Kam nepatiks mano nuomonė ar rašymo stilius, galioja tas pats, už tai būsiu labai dėkinga 4u.gif
Taigi pradžių pradžia ir buvo kaip minėjau beskaitant Aidlukos temą, trečią, o gal ir šeštą kartą blush2.gif pagalvojau kodėl aš turiu maudytis mūsų purvinoje jūroje, jeigu aš galiu panardyti žydrame ežere? O gal ir Adrijos jūroje? g.gif Pašnekėjome, apgalvojome ir nusprendėme: Mes galim!!! Tai įvyko maždaug du mėnesiai prieš kelionę. Prasidėjo ruošimasis, bemiegės naktys prie kompiuterio, galvoje skambėjo vien: Adršpach...Zalcburgas, Praha, Wolfgangsee...Zell am see... doh.gif
user posted image
Likus kelioms dienoms iki išvykimo sužinojau negerų naujienų,kad nebus darbo užsienyje verysad.gif bet....galėsime skirti daugiau laiko mūsų atostogoms yahoo.gif Taigi pradėjome intensyviai ruošti krepšius, žemėlapius, pirkomės maistą, turistinę dujinę viryklę ir visa kita ko mums prireiks tourist5.gif
Atsakyti
valio, dar vieni namukai, oi, kiek įkurtuviu užderėjo, sveiiiiiiiiiiiikinu 4u.gif 4u.gif ir su nekantrumu laukiu tolimesniu įvykių.Oi, kaip man patiiiiiiinka skaityti mirksiukas.gif blush2.gif
šaunuoliai thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Liepos 1 d., penktadienis
Nuo pat ankstaus ryto ruošiuosi, kepu kepsniukus, sumuštinukus kelionei, kraunu daiktus. Grįžus MB važiuojame drausti mašiną, ten kyla šiokių tokių problemų,bet viskas sutvarkoma. Toliau lekiam darytis isic pažymėjimą ir šturmuojame bankus ieškodami Čekijos kronų doh.gif o to daryti nereikėjo, nes laiko nemažai sugaišome, o pusė apvažiuoto Kauno jų neturi doh.gif Galų gale likusius pinigėlius keičiam į eurus ir 16val. išvažiuojame lithuania.gif
Šios dienos tikslas - saugiai ir greitai pervažiuoti Lenkiją doh.gif Aišku nenuostabu, kad nuo Waršuvos prasideda linksmybės. Pradžiai paklaidina GPS, o pasukus keliu link Wroclavo prasideda ir garsieji kelių remontai doh.gif Nepasakysiu tiksliai kokio tai ilgio buvo atkarpa, bet tikrai nenormaliai ilga blink.gif važiuojame apie 23val.,tačiau dėl kamščių ir šviesoforų judame apie 30km/h greičiu, dėl ko mūsų kelionė pailgėja dviem valandom doh.gif
Pravažiavus remontus pradedame dairytis aikštelės kurioje galėtume numigti. Kaip pirmą sykį tai labai nedrąsu, viena per atvira, kita per tuščia, kita dar kažkokia lotuliukas.gif šitokiu būdu nuvažiavę dar 150km griežtai nusprendžiame,kad senačioj stosim,kad ir kokia bebūtų. Kaip sakom, taip ir padarom, mūsų pirmoji miegojimo vieta buvo kažkas panašaus apie visą parą dirbantį Mcdonaldą ir degalinę g.gif taigi susikrauname daiktus į priekį, uždengiame langus ir miegame 4u.gif

Nuvažiavome 667km.

Liepos 2 d.
Atsikėlėme puikiai išsimiegoję, žvalūs ir iškarto iškeliaujame link mūsų pirmo tikslo - Wroclavo. Įvažiavus į miestą daug laiko jam neskiriame, daugiau apvažiuojame automobiliu,kažkiek ir apeiname, nes skubame į taip lauktą Adršpachų parką blush2.gif Nuotraukėlių taip pat nedaug,bet kelias rodau 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(vidal @ 2011 07 26, 21:15)
valio, dar vieni namukai, oi, kiek įkurtuviu užderėjo, sveiiiiiiiiiiiikinu 4u.gif  4u.gif ir su  nekantrumu laukiu tolimesniu įvykių.Oi, kaip man patiiiiiiinka skaityti mirksiukas.gif  blush2.gif
šaunuoliai thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Ačiū labai blush2.gif sunkiai čia man sekasi kurpti savo pirmą blyną doh.gif

Gal kas padės ir pasakys kaip padidinti photobucket nuotraukų dydį išsaugojant jų kokybę? unsure.gif niekur nerodo,o sukėlė labai mažulytes cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 07 26, 21:25)

Gal kas padės ir pasakys kaip padidinti photobucket nuotraukų dydį išsaugojant jų kokybę? unsure.gif  niekur nerodo,o sukėlė labai mažulytes cray.gif


Thea, džiugu, kad pasipildė mūsų "rašytojų" gretos biggrin.gif , tik nereikia cray.gif . Pabandysiu padėti (taip dariau savo fotoreportaže, nuotraukų kokybė lyg ir nebloga):
įsikeliat nuotrauką (tai kaip suprantu, padarėte), spaudžiate ant jos, tada kursorių nuvedate į nuotraukos viršų, atsiranda meniu, pasirenkate Resize, ten 640 X 480, spaudžiate "Gerai", o po to jau aišku:kopijuoti IMG code ir įklijuoti į fotoreportažą.

Tad laukiame tolimesnių įspūdžių su nuotraukomis.
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2011 07 26, 22:09)
Thea, džiugu, kad pasipildė mūsų "rašytojų" gretos  biggrin.gif , tik nereikia cray.gif . Pabandysiu padėti (taip dariau savo fotoreportaže, nuotraukų kokybė lyg ir nebloga):
įsikeliat nuotrauką (tai kaip suprantu, padarėte), spaudžiate ant jos, tada kursorių nuvedate į nuotraukos viršų, atsiranda meniu, pasirenkate Resize, ten 640 X 480, spaudžiate "Gerai", o po to jau aišku:kopijuoti IMG code ir įklijuoti į fotoreportažą.

Tad laukiame tolimesnių įspūdžių su nuotraukomis.

o jūs irgi taip darėte? nes padarau taip ir nuotraukos gaunasi labai prastos verysad.gif o pas jus kaip tik labai geros ir gražios g.gif neįmanoma iškarto iš kompiuterio kelti kad būtų didelės?
Papildyta:
Kol išsiaiškinsiu, dedu žadėtas nuotraukas paprastu būdu blush2.gif
taigi keletas akimirkų iš Wroclavo 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 26 liepos 2011 - 21:30
QUOTE(Thea! @ 2011 07 26, 22:14)
o jūs irgi taip darėte?  nes padarau taip ir nuotraukos gaunasi labai prastos verysad.gif  o pas jus kaip tik labai geros ir gražios g.gif  neįmanoma iškarto iš kompiuterio kelti kad būtų didelės?


Tikrai taip dariau. Kokybė gali pablogėti tik didinant (tai bandžiau daryti, kai perdaug sumažinau - bet apie tai mano fotoreportaže). Kažkur kažką ne taip darote g.gif . Iš kompiuterio gal ir galima - nebandžiau. Tik pagal SM forumo taisykles yra ribojamas nuotraukų dydis. g.gif

Pirmą kartą keldamas nuotraukas "pažaidžiau" SM pagrindiniame puslapyje -Dažniausiai užduodami klausimai - Paveiksliuko įkėlimas į žinutę.

Tokie tad patarimai. Linkiu sėkmės thumbup.gif ir laukiu fotoreportažo tęsinio thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2011 07 26, 22:33)
Tikrai taip dariau. Kokybė gali pablogėti tik didinant

vat būtent aš ir didinu verysad.gif nes įkelia labai labai mažytes g.gif


Širdingai atsiprašau už techninius nesklandumus, tęsinys kai išspręsiu problemas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 26 liepos 2011 - 21:42
QUOTE(Thea! @ 2011 07 26, 21:34)
vat būtent aš ir didinu verysad.gif  nes įkelia labai labai mažytes g.gif
Širdingai atsiprašau už techninius nesklandumus, tęsinys kai išspręsiu problemas biggrin.gif



Labai laukiame tęsinio smile.gif šiemet musu kelionių galimybės ribotos, palėksime tik iki Lenkijos, tai nors pakaifuoju skaitydama fotoreportažus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
nuotraukas kelt iš kompo ši programa, nurodant norimą įkeliamos dydį (geriausiai atrodo puslapyje 600 - 800 dydis):
http://www.radikal.ru/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jūra*: 27 liepos 2011 - 07:24
Kur tęsinys? blush2.gif Labai domina mane jūsų nakvynės automobilyje, nes tikriausiai patiems taip teks praleisti keletą naktų. Labai domina jūsų patirtis. Po 3 sav turėtume leistis į kelią, tai labai labai tikiuosi, jog iki tol pajudės temelė iš pradžios taško blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vidiga @ 2011 07 26, 22:54)
Labai laukiame tęsinio smile.gif šiemet musu kelionių galimybės ribotos, palėksime tik iki Lenkijos, tai nors pakaifuoju skaitydama fotoreportažus thumbup.gif  thumbup.gif

bet juk vis kazka pamatysit,siemet nedaug,o kitamet gal puse Europos apkeliausit thumbup.gif

QUOTE(*Jūra* @ 2011 07 27, 08:21)
nuotraukas kelt iš kompo ši programa, nurodant norimą įkeliamos dydį (geriausiai atrodo puslapyje 600 - 800 dydis):
http://www.radikal.ru/


aciu,reiks bandyti si varianta jei su photobucket nepavyks g.gif
QUOTE(akcent @ 2011 07 29, 21:02)
Kur tęsinys? blush2.gif Labai domina mane jūsų nakvynės automobilyje, nes tikriausiai patiems taip teks praleisti keletą naktų. Labai domina jūsų patirtis. Po 3 sav turėtume leistis į kelią, tai labai labai tikiuosi, jog iki tol pajudės temelė iš pradžios taško blush2.gif

jetau,zinokit kiek problemu supuole doh.gif o dar kompiuteri su visomis nuotraukomis isvezem i garantini,jau antra syki per savaite doh.gif tai net nezinau kada grazins ir ar viskas tvarkoje bus blink.gif o kas jus butent domina? galit i az rasyt,jei kas skubiai,o miegojom zinokit kur papuole,tiesiog ieskojom aiksteles kur aplinkui kazkoks veiksmas vyktu ir butu apsviesta. Priekines dureles apipynem dirzais ir beabejones turejom duju balioneli thumbup.gif viskas buvo gerai,niekas nesikabinejo 4u.gif
Atsakyti
Pirma karta karta visada baisu - saunuoliai, kad pasiryzot.
Idomu, tas baltas pukuotas draugelis padejo nors kiek planuojant ar ne? biggrin.gif

Kita karta, jei ieskosit valiutos galima pasiskambinti i banka ir paklausti ar turi reikiamos valiutos ir kurima skyriuj, jeigu yra laiko, tiesiog paprasyti kad pakauptu.\

Tikiuosi, kad viskas bus gerai su jusu kompiuteiu ir galesim pasimegauti jusu matytais vaizdais ir nuotykiais.
Atsakyti