Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

Laba diena 4u.gif

gal kas zinot, kokio dydzio suknele imti, jei siaip nesioju 38 dydi g.gif ?
Krutine 92, liemuo 65, klubai 100 smile.gif
http://www.victorias...name=vsdWrapper
Atsakyti
Ir gal kuri turejot tokias kelnias http://www.victorias...name=vsdWrapper ? ax.gif
kaip su dydziais?
per klubus 100 cm, liemuo 65.
Kitu kelniu ( klasikiniu ) emiau 6 dydi.
Kaip manot, tiks 6 ir situ g.gif ?
Atsakyti
niekas neturejot nei tokios suknutes, nei kelniu g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 03 15, 15:50)
niekas neturejot nei tokios suknutes, nei kelniu  g.gif ?

Kazkada kazkas uzsisakinejo pas mane tokias kelnes, nepasirode labai jau mazos, taip, kad turetu tikti 6 dydis, nes linas pasiduoda 4u.gif
Atsakyti
Suknia S, kelnes 4 dydi imciau.
Atsakyti
QUOTE(Minna @ 2012 03 15, 20:26)
Kazkada kazkas uzsisakinejo pas mane tokias kelnes, nepasirode labai jau mazos, taip, kad turetu tikti 6 dydis, nes linas pasiduoda 4u.gif


dekui labai 4u.gif nes klasikines VS kelnes 6 dydis man kaip nulietos bigsmile.gif tai gal ir linines tiks smile.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2012 03 15, 20:40)
Suknia S, kelnes 4 dydi imciau.


dekui bigsmile.gif praeita karta pataret man del klasikiniu VS kelniu , tai emiau Jusu rekomenduota 6 dydi thumbup.gif tiko idealiai thumbup.gif jei sakot, kad linines imt 4, tai imsiu 4, dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minna @ 2012 03 15, 20:26)
Kazkada kazkas uzsisakinejo pas mane tokias kelnes, nepasirode labai jau mazos, taip, kad turetu tikti 6 dydis, nes linas pasiduoda 4u.gif

gal zinote ar jos labai glamzosi? kazin koks dydis tiktu su 103 klubais ir 78 liemeniu?
Atsakyti
Gal kas turi tokia suknele,idomu kaip audinys jos.Ir mano ugiui 171cm ar ji bus iki keliu?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2012 03 15, 23:40)
gal zinote ar jos labai glamzosi?  kazin koks dydis tiktu su 103 klubais ir 78 liemeniu?


del dydzio as nelabai padesiu, bet man su 100 per uzpakali rekomendavo 4 dydi smile.gif
o del glamzymosi - manau, kad glamzosi, linas juk smile.gif
Atsakyti
Del lino kelniu - turiu, glamzosi saikingai, ant juodu nelabai ir krenta i akis.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti