Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

Tęsinys, kurio idėja
QUOTE(Cobre @ 2011 04 20, 21:13)
kazkas kitka, nei dabar iprasta musu lietuviskuose naujuosiuose kiemeliuose.

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 25 rugpjūčio 2011 - 12:54
Aciu Gaudvile uz nauja tema. But gerai nuoroda i senaja.
Ir is karto su klausimu... Kazin ar labai nugrybauciau, jei i toki pusiau pavesinga kampeli salia bobutines hortenzijos, balto bijuno, melsves ir konvaliju pasodinciau maxima alba roze? Tiksliau - uz viso sito. Norisi man ziedeliu i tarpa tarp bijuno ir hortenzijos zydejimu ir kvapo svaigaus salia pavesines norisi.. O balta vijokline tai nesitikiu uzauginti - amziais patingiu su dengimais visokiais.
o gal apskritai jie kvailai salimais atrodys? kaip manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polfast: 25 rugpjūčio 2011 - 13:52
na, jei tik dėl kvapo ir neitin aukšto vijoklio reikia, baltai žydinčio, toleruojančio pavėsį, tai rinkčiausi Sibirkos siūlomą Rose 'White New Down'. Jei tik ji tokia pati kaip ir įprasta New Down, tai turėtų tikti.

Tačiau, jei kvapas nebūtų labai svarbus, tai į tarpą tarp bijūnų ir hortenzijų, rinkčiausi baltagalvę iš Dariaus siūlomų, pirmoji, be tikslaus veislės pavadinimo. Auginu pati, tai žiedų gausa ir beveik 1,5 mėn tiesiog traukia akis wub.gif O vasaros pabaigai, rudens pradžiai, kažkur arčiau regėjimo lauko, tai pasisodinčiau Echinacea purpurea ‘Coconut Lime’.
Atsakyti
Gal kas atsilieps,ką daryti kad nenušaltų dekoratyvinis gluosnis(http://www.augalija.lt/sveikalapis-karklas-hakuro-nishiki-salix-integra),nes po kiekvienos žiemos kokia tai šaka be gyvybės būna.
Atsakyti
Imetu nuoroda i pirmaja tema smile.gif
http://www.supermama...howtopic=728161

Atsakyti
Kaip gerai kad tema tęsiasi, ačiū Gaudvilei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvele33: 25 rugpjūčio 2011 - 18:57
Keliu temutę viršų - labai norisi patyrusių žmonių patarimų išgirsti 4u.gif

Prieš rožes neatsilaikiau, nugalėjo jos mane biggrin.gif Taigi dabar planuoju joms kaiminystę ir labai norėtųsi raganių. Rasos bloge paskaičiau, kad kai kurios smulkios raganės sėkmingai lipa krūminėmis rožėmis. Man toks derinys būtų labai šaunu, nes padėtų sutaupyti vietos. Bent jau viena rožę užsisakiau pakankamai aukštą ir tvirtą, kad raganę atlaikytų. Bet nuomonių apie tokius derinius internete randu labai skirtingų. Vieni pataria sulaukti, kol rožių krūmai suaugs, tik tada raganes sodinti, kiti gąsdina, kad raganės blogina oro cirkuliaciją ir rožės labiau serga. Randu daug pavyzdžių su vijoklinėmis rožėmis ir raganėmis, bet su krūminėmis, nelabai. Nežinau, ar neatrodys, kaip šabakštynas g.gif Taigi būčiau tikrai labai dėkinga už įvairius paprotinimus, pavyzdžius ir nuomones 4u.gif Kol kas tai visiška pasvarstymų stadija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 08 25, 15:01)
na, jei tik dėl kvapo ir neitin aukšto vijoklio reikia, baltai žydinčio, toleruojančio pavėsį, tai rinkčiausi Sibirkos siūlomą Rose 'White New Down'. Jei tik ji tokia pati kaip ir įprasta New Down, tai turėtų tikti.

Tačiau, jei kvapas nebūtų labai svarbus, tai į tarpą tarp bijūnų ir hortenzijų, rinkčiausi baltagalvę iš Dariaus siūlomų, pirmoji, be tikslaus veislės pavadinimo. Auginu pati, tai žiedų gausa ir beveik 1,5 mėn tiesiog traukia akis  wub.gif O vasaros pabaigai, rudens pradžiai, kažkur arčiau regėjimo lauko, tai pasisodinčiau Echinacea purpurea ‘Coconut Lime’.


Aciu Gaudvile uz ideja. Eziuoles man nelabai, o vat ta baltagalve tai bandysiu isigyt. Gaila, kad su siuntimu ten problematiska, bet maciau ir pora man tinkanciu melsviu, tai ko gera teks iki Vilniaus pavaziuot.
Taip supratau kad ideja roze ten ikomponuot - nelabai g.gif O man taip norejosi.. Bet vis tiek as ja pasodinsiu - tik kitam kampe. Noriu baltu roziu ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 08 29, 19:04)
Aciu Gaudvile uz ideja. Eziuoles man nelabai, o vat ta baltagalve tai bandysiu isigyt. Gaila, kad su siuntimu ten problematiska, bet maciau ir pora man tinkanciu melsviu, tai ko gera teks iki Vilniaus pavaziuot.
Taip supratau kad ideja roze ten ikomponuot - nelabai  g.gif O man taip norejosi.. Bet vis tiek as ja pasodinsiu - tik kitam kampe. Noriu baltu roziu ir viskas biggrin.gif

tai, kad Darius šalia Kauno, Lapėse gyvena ir gali susitart kaip atsiimt be didelių problemų.
Žinai, aš anksčiau ežiuolių taip pat nemėgau ( juodai), bet atėjo ir joms laikas, dabar neįsivaizduoju be jų daugiamečių ploto biggrin.gif Tikiuosi ateis nušvitimas ir į tavo kiemą wink.gif
Atsakyti
Cia kazkada apie pusis kalbejom. Ieskau roziu deriniu ir radau va toki soda. Ne taip jau ir blogai atrodo. Tik paskutine foto man tokia nekokia, bet gal ten tikslas ne estetika g.gif
Bet siaip tai nelabai ir trukdo tas pusu fonas
http://kentandrolayn...ose-garden.html

Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 08 29, 19:04)
Aciu Gaudvile uz ideja. Eziuoles man nelabai, o vat ta baltagalve tai bandysiu isigyt. Gaila, kad su siuntimu ten problematiska, bet maciau ir pora man tinkanciu melsviu, tai ko gera teks iki Vilniaus pavaziuot.
Taip supratau kad ideja roze ten ikomponuot - nelabai  g.gif O man taip norejosi.. Bet vis tiek as ja pasodinsiu - tik kitam kampe. Noriu baltu roziu ir viskas biggrin.gif



QUOTE(Gaudvilė @ 2011 08 29, 19:13)
tai, kad Darius šalia Kauno, Lapėse gyvena ir gali susitart kaip atsiimt be didelių problemų.
Žinai, aš anksčiau ežiuolių taip pat nemėgau ( juodai), bet atėjo ir joms laikas, dabar neįsivaizduoju be jų daugiamečių ploto  biggrin.gif Tikiuosi ateis nušvitimas ir į tavo kiemą wink.gif


Sveikos naujoj temoj 4u.gif

user posted image

Aš irgi didelė ežiuolių mylėtoja. Man jos visos labai labai. wub.gif Net ir pačios paprasčiausios. wub.gif
Atsakyti
Sveikos.Noreciau patarimo kaip apzeldint man ta kalniuka uz tvenkinio...Ten desineje jau toks mano padarytas tipo alpinariumas,bet vaikstau ratais,kazko vis truksta..O ant to didesnio noriu kazkokiu didesniu spigliuociu,gal lanksvu....Buciau dekinga uz patarimus 4u.gif Ten uz kalniuko jau ne musu teritorija,tai noreciau nuo kaimynu kazkaip atsitvert ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitag: 30 rugpjūčio 2011 - 07:51