Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių dėžutė

Sveikos. Savaitgali mums buvo netrumpa kelione, tai visa kelia klausemes radio, ir mano vaikui labai isimine viena dainele, kuri per ta pacia radio stoti buvo leidziama pora kartu. Vaiksto vaikas ir niuniuoja antra diena. Klausiu tau patiko? LIABEI. Gal kas turit ir galetumet persiusti? Buciau labai dekinga.
Ta dainele atlieka mergaite, kazkas tokio:"As Jolantele lele lele, vejas man plaukus suvele vaje vaje kaip as dabar i gimtadieni eisiu....." kazkas tokio.

Mano el.pastas - margin@dtiltas.lt


Busiu labai dekinga. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VILIMA: 14 kovo 2006 - 12:06
parsiusiu tau veliau ok? biggrin.gif labai faina thumbup.gif
Atsakyti
aš kai pirmą kartą išgirdau ją prieš porą metų tai vos ne savaitę niūniavau ją doh.gif wub.gif
Atsakyti
as ir buciau laaaaabai dekinga blush2.gif flamiukas@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2006 03 14, 13:49)
gal atsiusk ir man  blush2.gif  gedmantasčtakas.lt
Aciu labai  smile.gif


Enigma, jei gausi, mestelk ir man bigsmile.gif ačiū Vilimai, kad neišveja blush2.gif
Atsakyti
oi paštą su č raide nurodžiau doh.gif
gedmantas@takas.lt

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš turiu tą dainelę ir dar daugiau vaikiškų, betkaip ją persiųsti? 4u.gif Tiesiog prisegti kaip foto? g.gif
Atsakyti
Jo, jeigu CD yra gali nuripint i kompa per Media Player ir prisegi laiske kaip nori.
Atsakyti
Aš iš dc++ siunčiuosi... tik nežinojau, kad taip galima prisegti, per skype ar msn, tai žinojau, bet kad taip prie laisko galima prisegti nežinojau....
Atsakyti
Galima drinks_cheers.gif
Na, su tais laiskais irgi būna bėdų, pvz dėžutė per maža, arba greitis per mažas interneto. Per skype patogiau, nes matai ar nueina ar ne.
Atsakyti
QUOTE(MANO_manyte @ 2006 03 14, 15:41)
Aš turiu tą dainelę ir dar daugiau vaikiškų, betkaip ją persiųsti?  4u.gif  Tiesiog prisegti kaip foto?  g.gif

Gal galetum tuomet ir daugiau kitu permesti?? Labai noreciau wub.gif

Lauksiu

margin@dtiltas.lt
Atsakyti
Turiu šitą dainelę ir siunčiu visoms drinks_cheers.gif
Atsakyti