Įkraunama...
Įkraunama...

vyras nenori antro vaikelio..

Sveikos...
siandien suzinojau kad esu nescia,neplanuotai..ir buvau pribloksta vyro reakcijos,zinojau kad jis dar antram leliukui nepasiruoses bet nemaniau kad siulys pasidaryti aborta.. as darba turiu jis irgi sioki toki darbeli turi..bet sako kad neissiversim kad bus sunku su dviem vaikais,kad suvargsim... nors as taip nemanau,ir vien pagalvojus apie isvalyma nupurto,juk tai tas pats kaip nuzudyti savo kudiki.. kaip ji itikinti kad viskas bus gerai?? ar jis jau vyro vardo nevertas?? verysad.gif
Atsakyti
pimpalą išabortuoti tokiam "vyrui"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Can: 06 rugsėjo 2011 - 00:22
Mamuk, o kam ji itikineti? Geriau pabuk viena su savim, svao mintim, ir pati sau atsakyk i situs klausimus: ar tu nori to vaikelio? ka jam jauti?
Visa kita - finansai ir t.t. - daugumoje situaciju isisprendzia savaime, laikinai gali padeti tevai, draugai, galima pasispaudus pagyventi, o paskui, ziurek, ir geresnis darbas ateina ir visa kita... Atidelioti vaikus 'kai bus galimybiu' galima iki begalybes, tik moters reprodukcinis amzius labai ribotas.
Jei vyras gali atsisakyti vaikelio, gali atsisakyti ir taves. Ziauriai skamba? Ne maziau ziauru apie kudiki, apie nauja gyvybe, sneketi kaip apie reikala, krui galima sutvarkyti. Gal vyrui tik pirmas sokas, isgastis, kad nesugebes islaikyti seimos - tai daugumai vyru smugis zemiau juostos, nuramink ji, pasakyk kad viskas bus gerai, ir jis - tikekimes - atsakys tuo paciu. duok jam laiko, ir sau be abejo. Ir jokiu budu nedaryk skubotu sprendimu. Kad ir ka nusprestum, duok laiko sua isiklausyti i tai, ko tu pati nori. Sekmes ir stiprybes tau drinks_cheers.gif KJei bus sunku, parasyk man i AZ, pakalbesim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 00:04)
Sveikos...
siandien suzinojau kad esu nescia,neplanuotai..i

Visu pirma, tai nereikia pasaku sekt, kad neplanuotai. O tai apie ka galvojai? nezinai is kur vaikai atsiranda ar spraga apie apsisaugojimo priemones?
Zinau, kad dabar daugelis mane uzsipuls, bet negaliu skaityt tu kliedesiu, kai rasoma, jog pastojo "neplanuotai", "netiketai", "nelauktai". Seksas be apsaugos priemoniu = vaikas. Koks dar neplanuotai? Norejai, tai turi. O ka vyras? O kur jis desis, gi nenutemps uz rankos aborto darytis! Dar primink jam, kad aborto pasekmes gali buti nevaisingumas ir liaukis verkslenus, nes tai nepades nei tau, nei vyrui, nei vaikui.
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2011 09 06, 01:28)
Mamuk, o kam ji itikineti? Geriau pabuk viena su savim, svao mintim, ir pati sau atsakyk i situs klausimus: ar tu nori to vaikelio? ka jam jauti?
Visa kita - finansai ir t.t. - daugumoje situaciju isisprendzia savaime, laikinai gali padeti tevai, draugai, galima pasispaudus pagyventi, o paskui, ziurek, ir geresnis darbas ateina ir visa kita... Atidelioti vaikus 'kai bus galimybiu' galima iki begalybes, tik moters reprodukcinis amzius labai ribotas.
Jei vyras gali atsisakyti vaikelio, gali atsisakyti ir taves. Ziauriai skamba? Ne maziau ziauru apie kudiki, apie nauja gyvybe, sneketi kaip apie reikala, krui galima sutvarkyti. Gal vyrui tik pirmas sokas, isgastis, kad nesugebes islaikyti seimos - tai daugumai vyru smugis zemiau juostos, nuramink ji, pasakyk kad viskas bus gerai, ir jis - tikekimes - atsakys tuo paciu. duok jam laiko, ir sau be abejo. Ir jokiu budu nedaryk skubotu sprendimu. Kad ir ka nusprestum, duok laiko sua isiklausyti i tai, ko tu pati nori. Sekmes ir stiprybes tau  drinks_cheers.gif KJei bus sunku, parasyk man i AZ, pakalbesim smile.gif


Dekui.. 4u.gif zinai jauciu kad noriu to vaikelio,kad viskas bus gerai.. ir tu teisi apie ta soka jam tikriausiai reikia laiko,gal susimastys ka sneka,nes jei buciau pasidarius aborta pirma kart tai neturetumem dukrytes kuria dievinam dabar, as jam ir meginau sitaip paaiskinti.
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2011 09 06, 05:41)
Visu pirma, tai nereikia pasaku sekt, kad neplanuotai. O tai apie ka galvojai? nezinai is kur vaikai atsiranda ar spraga apie apsisaugojimo priemones?
Zinau, kad dabar daugelis mane uzsipuls, bet negaliu skaityt tu kliedesiu, kai rasoma, jog pastojo "neplanuotai", "netiketai", "nelauktai". Seksas be apsaugos priemoniu = vaikas. Koks dar neplanuotai? Norejai, tai turi. O ka vyras? O kur jis desis, gi nenutemps uz rankos aborto darytis! Dar primink jam, kad aborto pasekmes gali buti nevaisingumas ir liaukis verkslenus, nes tai nepades nei tau, nei vyrui, nei vaikui.

Labas,as tau papasakosiu kokia cia istorija su tuo pastojimu gal susidarys vaizdas sioks toks. Turejau paskutines menesines rrugpjucio pirmom dienom.Viena kart po ju turejom lytinius santykius,saugojomes kaip visada ir antra kart pries savaite,manem kad gal nepakankamai apsisaugojom tai as isgeriau Postinor ir va laukiau 5 dienas menesiniu kurios turejo ateiti bet... ir dabar tu man zinok ar cia tablete ta nesuveike ar per ta praita kart pastojau.Dar kaip tycia nusipirkau ir kontraceptiniu jau buvau net priminima uzsistacius kada jas gerti ir se tau... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Can @ 2011 09 05, 22:21)
pimpalą išabortuoti tokiam "vyrui"

Gal neprireiks dar ziuresim. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 07:59)
saugojomes kaip visada

ka reiskia "kaip visada"? cia kokia apsaugos priemone? Jei tipo vyras suspes "pabegt", tai tada tas nestumas jo kalte ir priekaistus tegul reiskia pats sau.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2011 09 06, 06:05)
ka reiskia "kaip visada"? cia kokia apsaugos priemone? Jei tipo vyras suspes "pabegt", tai tada tas nestumas jo kalte ir priekaistus tegul reiskia pats sau.


Jis nebaigia viduj..vat kaip saugojomes. Nezadu as jo del nieko kaltinti,patys prisidirbom,paprasciausiai nesitikejau jo tokios reakcijos,nes kazkada buvo sakes jei bus lelius tai ir imsim.O dabar... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 08:15)
Jis nebaigia viduj..

kokia apsauga, toks rezultatas.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2011 09 06, 06:20)
kokia apsauga, toks rezultatas.


Tu teisi.
Atsakyti
Na, tai ir viskas. Nelisk vyrui i akis, tegul apsipranta pats su mintim, kad vel bus teciu. O tu eik pvz. kojinytes kudikiui megzti. Ir nauda, ir sako, kad ramina. Dabar pas mus bjaurus oras, bet kai pragiedres, eik pasivaiksciot, pakvepuok tyru oru, pasirupink savimi. Vyras "ateis i prota" veliau, jam reikia laiko. Nekvarsink sau galvos vyro reakcija. Praeis.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2011 09 06, 06:29)
Na, tai ir viskas. Nelisk vyrui i akis, tegul apsipranta pats su mintim, kad vel bus teciu. O tu eik pvz. kojinytes kudikiui megzti. Ir nauda, ir sako, kad ramina. Dabar pas mus bjaurus  oras, bet kai pragiedres, eik pasivaiksciot, pakvepuok tyru oru, pasirupink savimi. Vyras "ateis i prota" veliau, jam reikia laiko. Nekvarsink sau galvos vyro reakcija. Praeis.


4u.gif dekui labai tau.
Atsakyti
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 01:04)
Sveikos...
siandien suzinojau kad esu nescia,neplanuotai..ir buvau pribloksta vyro reakcijos,zinojau kad jis dar antram leliukui nepasiruoses bet nemaniau kad siulys pasidaryti aborta.. as darba turiu jis irgi sioki toki darbeli turi..bet sako kad neissiversim kad bus sunku su dviem vaikais,kad suvargsim... 



Na, po tokio vyro pareiškimo nusiųsčiau jį pasidaryti sterilizacijos, Lietuvoje atliekama legaliai. Visai rimtai. smile.gif Ir užtikrinta, ir kenkia mažiau nei moteriškei kontraceptikus gerti ar neduokdie, abortus darytis.
Šiaip labai gaila, kad pirmoji vyro reakcija būtent tokia, neigiama. Kad jis rūpinasi ne žmonos, mylimos (?) moters gerove ir būsimu vaikeliu, o savo komfortu (kad nesuvargti). Kita vertus, gal jis dar labai jaunas ir nesubrendęs nei pagal metus, nei vidumi - tada teks kantriai brandint.
Atsakyti