Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo kėdutės

Sveikos mamytės,

atidariau šią temą, nes matau, kad ankstesnė jau uždaryta..o man dar liko daug neaiškumų smile.gif Daugiausiai liaupsių sulaukia Chicco polly kėdutės, o man jos pasirodė kiek griozdiškos, norisi kažkokios kuklesnės smile.gif Gal kas jau išbandėte Kim Kids? (http://www.parduotuvevaikams.lt/maitinimo-kedutes/3246-maitinimo-kedute-kim-kids.html)
Dar žiūrinėju Delti Tino (http://www.mazylioratai.lt/goods;330;;cat,;id,781;sim,2) ir Mamtu (http://www.prekesvaikams.com/index.php/kedutes/maitinimo/maitinimo-kedute-mamtu-zydra-2.html), nes nesinori perkopti 300 Lt ribos smile.gif
Gal kas turi šias kėdutes ir gali pasidalinti patirtimi? Ačiū smile.gif))
Atsakyti
Nu Kim kids tikrai nepirkciau, kiniskas NON Name, be to su keturiais ratukais, o Europoje su keturiais ratukais net nesirtifikuoja keduciu, nes nesaugu. Mes turejome Chicco, tai labai patenkinta buvau, be konkurenciju. Servisas geras, Lietuvoje servise yra visos atsargines detales. Mes buvome sulauze pakoji, tai sutvarke viska. Tiesa manciau dabar akcija chicco kedutems, kainuoja 349, o mes mokejome 560 pries 3 metus doh.gif
Atsakyti
Aaa mat kaip, o as va ir galvoju, kodel apie jas niekur nerandu nieko...Maciau tus keturis ratukus ir pati galvojau, kodel tik sitose kedutese jie yra. Aciu labai uz info smile.gif Chicco man patinka, bet ji labai gal daug vietos uzima...noreciau kazkokios kompaktiskesnes...nu bet turbt teks pirkti sita, nes visi labai giria... smile.gif
Atsakyti
Nupirkau Chicco Polly 2 in 1... Leidausi itikinama daugumos supermama mamyciu. Siaip tai kedute kaip kedute...viskas gerai, tik kad labai jau ji daug vietos uzima, bet manau jos visos tokios ...
Atsakyti
kėdutės tikrai nemažai vietos užima - ir BC, ir Chicco, ir PP...
Atsakyti
Peg perego Tatamia patiko tuom, kad uzima maziau vietos, puikiai prisistumia prie stalo thumbup.gif Labai dziaugiuosi sia kedute.
Musu tokia:
user posted image
Pasidaro ir supynes leliukui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olimpiete: 27 rugsėjo 2011 - 10:06
QUOTE(Olimpiete @ 2011 09 27, 11:04)
Pasidaro ir supynes leliukui.


ne del supimo funkcijos tikrai neverta pirkti sios kedutes, bet ji man labai patinka tuo, kad yra laaabai manevringa, puikiai prisitraukia staliukas, nereikia naudoti tu dirzu, nes ten vaikas ir taip neislips. bei patvari medziaga, neplyshta, kaip ceratiniai.
Atsakyti
Sveikos, mes planuojam siustis stokke kedute. Man jos tikrai grazios, negriozdiskos ir ne plasikines, be to atrodo pakankamai kokybiskos - patvarios ir saugios. Gal kas turit, kiek mokejot ir kur pirkot?
Atsakyti
Peg Perego Siesta labai vykusi kėdutė , labai kompkatiška , ir turi gulima padėtį 4u.gif

Peg Perego Siesta
user posted image
Atsakyti
Mus irgi domina kėdutės, renkamės tarp baby point fabula ( raudonos norim) ir fisher price precios planet. Iškilo klausimėlis, fp su plastiku tarp kojyčių, ar patogu, ar netrina vaikučiui? o baby point nusiima tas plastikas kartu su padėkliuku. Taip ir nenusprendžiam kaip geriau? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamos! kokia jusu nuomone apie Bumbo kedutes? Girdejau labai geru atsiliepimu. Gal kas turite?
Atsakyti
Mes turim Chico polly.Na,galiu pasakyt,nenusivyliau. Man ji atrodo praktiska,o svarbiausia,ir vaikui patogi.
Atsakyti