IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

50 Puslapiai: < 1 2 3 4 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Geriausi kirpėjai KAUNE

marija84
post 2011 09 19, 18:28
Paskelbta: #13

Patyręs dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 134
Prisijungė: 2008 02 25

Pirmas vaikas:Mano maze 2007
Antras vaikas:Bus

Apdovanojimų: 0

kirpausi pas roberta siandien,nu nepatiko visai,pasikeles kazkoks,nepatiko..kita karta eisiu pas kestuti saiku,kolkas is visu kaune tai
TAI ANDRIUS KIRPEJAS GERIAUSIAS IS VISU, kai nukirpo tai puse metu nereikejo kirpti,nes kirpimas nerealus,tik ir kaina tokia..isitikinau kad geras kirpejas ir kaina eina lygiagreciai..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rasiukee1
post 2011 09 19, 18:34
Paskelbta: #14

Naujokas
*

Grupė: Naujokai
Žinutės: 14
Prisijungė: 2009 03 17

Sveikos :4u:
Ko gero nieko nenustebinsiu savo bėda: noriu kardinaliai pakeisti šukuoseną, bet net neįsivaizduoju kaip konkrečiai ir kas man tiktų :verysad:
Galbūt kuri nors turėjot geros patirties ir galėtumėt pasiūlyti gerą kirpėją, kuris (-i) ne tik gerai kirptų, bet ir patartų, kas tinka?
Papildyta:
QUOTE(campari* @ 2011 09 19, 11:00)
As tai beprotiskai patenkinta kirpeju Eividu, jis dirba Kaune kirpykloj "Pjese"  :bigsmile: . Nuejom abidvi su mama, tai man padare braziliska tiesinima, nukirpo ir nudaze plaukus, o mama irgi nukirpo ir nudaze, tai abidvi isejom beprotiskai patenkintos ir laaabai grazios  :wub:  :wub:  ir sumokejom tikrai ne kazka. Zodziu superinis kirpejas - stilistas, ir kainos geros.  :super  :super

jau mano visos drauges pas ju uzsirase  :D  nes kirpejas tikrai nerealus!!!  :super

P.S.
jei ka domina parasau jo tel.nr. Eividas 867220099. Tikrai labai labai rekomenduoju!! ;)
*

jei ne paslaptis, kiek sumokėjai? :ax:
+Quote Post
lolce
post 2011 09 19, 19:24
Paskelbta: #15

Super senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 4343
Prisijungė: 2008 11 04

QUOTE(marija84 @ 2011 09 19, 19:28)
kirpausi pas roberta siandien,nu nepatiko visai,pasikeles kazkoks,nepatiko..kita karta eisiu pas kestuti saiku,kolkas is visu kaune tai
TAI ANDRIUS KIRPEJAS GERIAUSIAS IS VISU, kai nukirpo tai puse metu nereikejo kirpti,nes kirpimas nerealus,tik ir kaina tokia..isitikinau kad geras kirpejas ir kaina eina lygiagreciai..
*

O aš taip niekada nemaniau ir nemanysiu, tiesiog Jums turbūt nesiseka surasti gerą kirpėją už "proporcingą" kainą :mirksiukas:. Tada toks elementariai paprastas klausimas, jei Andrius geriausias, tai kam tada vaikščioti po kitus???

Man jei gerai kerpa, tai nekyla noras bėgioti :)
+Quote Post
razinka999
post 2011 09 19, 20:08
Paskelbta: #16

Ištikimas dalyvis

Žinutės: 243
Prisijungė: 2011 07 03

gal tiesiog geresnes kainos iesko :) as irgi patenkinta savo kirpeja, bet kartais nueinu kitur, a vdrug ten stebuklas bus ;D
+Quote Post
kamuoliukė
post 2011 09 20, 09:40
Paskelbta: #17

Patyręs dalyvis

Žinutės: 191
Prisijungė: 2006 06 27

Pirmas vaikas:labai mylimas
Antras vaikas:tik svajonėse

QUOTE(angelinka @ 2011 08 31, 20:19)
klausykit ar cia normalu,kad man andre paeme paskutini karta 550lt uz kirpima ir dazyma?

Paskutini kart kai buvau,tai 350 lt,kas irgi buvo nezmoniski pinigai,bet 550lt tai as tyliu zinokit..net pati ant saves pykau,tiek zmoniu su bedom o as tokius pinigus svaistau kirpejams..tikrai neisiu daugiau..lenkiu galva,gerai dirba,fainas zmogus,bet palieku as ji ponioms o pati ieskosiu ko nors zymiai paprastesnio..
*

net įdomu kokius jis stebuklus padaro už 550 :oh nebuvau girdėjus nieko apie tokias kainas :oh
+Quote Post
geggle
post 2011 09 20, 09:56
Paskelbta: #18

Ištikimas dalyvis

Žinutės: 397
Prisijungė: 2009 05 08
Vieta: Kaunas

QUOTE(kamuoliukė @ 2011 09 20, 10:40)
net įdomu kokius jis stebuklus padaro už 550  :oh  nebuvau girdėjus nieko apie tokias kainas :oh
*

O SIAUBAS!!! :oh :oh :oh nenoreciau uz tokia sumele apsikirpt :oh
+Quote Post
laurada
post 2011 09 20, 12:36
Paskelbta: #19

Senbuvis

Žinutės: 823
Prisijungė: 2006 04 07
Vieta: jonava

Pirmas vaikas:Berniukas
Antras vaikas:Berniukas

http://www_skubek_lt/lt/dienos-pasiulymai/...ku-kauke-kaune/

Noreciau pabandyt, bet be atsiliepimu baisu eiti :ax: gal kas buvot ar patiko?
+Quote Post
campari*
post 2011 09 20, 13:10
Paskelbta: #20

Ekstra senbuvis

Žinutės: 1036
Prisijungė: 2009 01 07

Pirmas vaikas:Turim
Antras vaikas:Irgi turim :)

QUOTE(Rasiukee1 @ 2011 09 19, 19:34)
Sveikos  :4u:
Ko gero nieko nenustebinsiu savo bėda: noriu kardinaliai pakeisti šukuoseną, bet net neįsivaizduoju kaip konkrečiai ir kas man tiktų  :verysad: 
Galbūt kuri nors turėjot geros patirties ir galėtumėt pasiūlyti gerą kirpėją, kuris (-i) ne tik gerai kirptų, bet ir patartų, kas tinka?
Papildyta:
jei ne paslaptis, kiek sumokėjai?  :ax:
*

Buvau as pas Aruna salone "Formos" sanciuose, tai sumokejau 450 lt uz plauku sviesinima :oh o atrodziau taip, kad jei nevairuociuau guleciau ant galines sedynes :blink: :oh buvo baisu ir baisiai brangu!!!

O pas EIVIDa salone PJESE labai labai patiko! Sesuo mano siandien eina pas ji prisiauginti plauku sruogas, tai lauksiu grystant grazios ir ilgaplaukes :)

O seip pas ji kirpimas/dazymas iki 90 lt man rodos, na nuo plauku ilgio priklauso kazkiek, na tiksliai nepasakysiu, nes kai ejom kartu su mama ir uz viska kartu mokejom tai nesigilinau per daug, nes kaina tikrai gera ir protinga ;) nelupikauja zodziu, o dirba super!

Kalban tapie Eivida - kas man dar labai patiko, kad jisai pasiziurejes i tave paklausia ko noretum ir pasako kas tau tiktu pagal tavo veido bruozus, ir gali kirpti puse valandos ilgiau, kad tik visi plaukai gultu IDEALIAI, ir kad iseitum tikrai grazi :super
+Quote Post
Diana-Kaunas
post 2011 09 20, 19:56
Paskelbta: #21

Patyręs dalyvis

Žinutės: 154
Prisijungė: 2008 11 13

Pirmas vaikas:dukryte 2011

QUOTE(campari* @ 2011 09 20, 14:10)
Buvau as pas Aruna salone "Formos" sanciuose, tai sumokejau 450 lt uz plauku sviesinima  :oh o atrodziau taip, kad jei nevairuociuau guleciau ant galines sedynes  :blink:  :oh buvo baisu ir baisiai brangu!!!

O pas EIVIDa salone PJESE labai labai patiko! Sesuo mano siandien eina pas ji prisiauginti plauku sruogas, tai lauksiu grystant grazios ir ilgaplaukes  :)

O seip pas ji kirpimas/dazymas iki 90 lt man rodos, na nuo plauku ilgio priklauso kazkiek, na tiksliai nepasakysiu, nes kai ejom kartu su mama ir uz viska kartu mokejom tai nesigilinau per daug, nes kaina tikrai gera ir protinga ;) nelupikauja zodziu, o dirba super!

Kalban tapie Eivida - kas man dar labai patiko, kad jisai pasiziurejes i tave paklausia ko noretum ir pasako kas tau tiktu pagal tavo veido bruozus, ir gali kirpti puse valandos ilgiau, kad tik visi plaukai gultu IDEALIAI, ir kad iseitum tikrai grazi  :super
*

gal pamenat su kokiais dazais dirba?
+Quote Post
Rasiukee1
post 2011 09 20, 20:12
Paskelbta: #22

Naujokas
*

Grupė: Naujokai
Žinutės: 14
Prisijungė: 2009 03 17

QUOTE(campari* @ 2011 09 20, 14:10)
Buvau as pas Aruna salone "Formos" sanciuose, tai sumokejau 450 lt uz plauku sviesinima  :oh o atrodziau taip, kad jei nevairuociuau guleciau ant galines sedynes  :blink:  :oh buvo baisu ir baisiai brangu!!!

O pas EIVIDa salone PJESE labai labai patiko! Sesuo mano siandien eina pas ji prisiauginti plauku sruogas, tai lauksiu grystant grazios ir ilgaplaukes  :)

Kalban tapie Eivida - kas man dar labai patiko, kad jisai pasiziurejes i tave paklausia ko noretum ir pasako kas tau tiktu pagal tavo veido bruozus, ir gali kirpti puse valandos ilgiau, kad tik visi plaukai gultu IDEALIAI, ir kad iseitum tikrai grazi  :super
*

Ačiū, būtinai nueisiu :)
+Quote Post
Rykute
post 2011 09 20, 20:40
Paskelbta: #23

Super senbuvis

Žinutės: 3862
Prisijungė: 2003 03 30

Pirmas vaikas:Deimonas 2001 05 02
Antras vaikas:Mila 2013 09 26
Trečias vaikas:-

QUOTE(Diana-Kaunas @ 2011 09 20, 20:56)
gal pamenat su kokiais dazais dirba?
*

Pjesej dirba su JOICO produkcija :super
+Quote Post
razinka999
post 2011 09 21, 19:48
Paskelbta: #24

Ištikimas dalyvis

Žinutės: 243
Prisijungė: 2011 07 03

O sakykit kokios kainos pas isgirtaji Pjeses kirpeja? :)
+Quote Post

50 Puslapiai: < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 09 02, 06:21

Atsakomybės apribojimas