Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis ir papildomi skysčiai

Sveikos mamos,

Mano 8 men. mazylis labai mazai geria. Per diena negaliu isiulyti nei sulciu, nei arbateles. MP geria, bet irgi mazai. Nakti, kai buna visai apsimiegojes, dar isiulau truputi pienuko ar arbateles, o siaip muistosi, verkia. Meginau duoti is puodelio, girdyti sauksteliu - tas pats. Dabar koses pradejau smarkiai skiesti, nes vaikui skysciu tai reikia!

Gal kam nors taip buvo? Patarkite prasau...
Atsakyti
tu gal savo gydytojos paklausk,kas cia ir del ko
Atsakyti
Tai kad klausiau, nelabai galejo man atsakyti... Pasiule koseles sudyti, kad gerti labiau noretu...
Atsakyti
Manoji irgi tik nuo metų pradėjo normaliau gurkšnoti abatėlę, sultis. Iki metukų ji beveik visai negerdavo papildomai skysčių. Nežinau, jei vaikas nenori, jei viskas gerai su vaikiuko viduriais, tai gal jam pakanka, juk vistiek valgo tyreles, košeles, o ten irgi į sudėtį įeina skysčiai.
Atsakyti
Ne visi vaikučiai vienodai geria. Galbūt jam užtenka tiek kiek išgeria. Jei mažius yra aktyvus, gerai miega, tai neverta jaudintis
Atsakyti
Mes ir beveik negeriam skysciu, bet viena vakara uzsimane gert, ir gere, tai gal sakau kol nenori tol nekist, o jau kai nores suprasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinukas @ 2006 01 09, 16:59)
Sveikos mamos,

Mano 8 men. mazylis labai mazai geria. Per diena negaliu isiulyti nei sulciu, nei arbateles. MP geria, bet irgi mazai. Nakti, kai buna visai apsimiegojes, dar isiulau truputi pienuko ar arbateles, o siaip muistosi, verkia. Meginau duoti is puodelio, girdyti sauksteliu - tas pats.  Dabar koses pradejau smarkiai skiesti, nes vaikui skysciu tai reikia!

Gal kam nors taip buvo? Patarkite prasau...




Lygiai tokia pati problema pas mane, mano irgi 8 men. sunus nieko negeria.Ryte ir vakare dar maitinu MP, bet man atrodo ten nieko jau nera, o siaip jokiu skysciu negeliu isiulyt. Man tai labai idomu kiek tokio amziaus vaikai turi gaut ml skysciu per diena, nes maniskis tik su kosem gauna, ir tai negaliu daryt skystesniu nes tada nevalgo. Ir kiek kartu galima duot koses tokio amziaus vaikams, nes dabar duodu du kartus kruopiene ir viena karta darzoviene su mesa, bet ka man duoti vietoj MP ryte ir vakare, jei misinuko negeria.
Atsakyti
QUOTE(Kristinukas @ 2006 01 09, 17:23)
Tai kad klausiau, nelabai galejo man atsakyti... Pasiule koseles sudyti, kad gerti labiau noretu...

blink.gif blink.gif blink.gif
Sveikas vaikas(nekarščiuojantis, nevemiantis, neviduriuojantis ar pan.)suvartoja skysčių tiek, kiek jam reikia. Jei negeria, vadinasi nereikia, pajutęs troškulį ims gerti tongue.gif Pasiūlyk kartas nuo karto,bet nekišk per prievartą.
Atsakyti
Lygiai tokia pati problema pas mane, mano irgi 8 men. sunus nieko negeria.Ryte ir vakare dar maitinu MP, bet man atrodo ten nieko jau nera, o siaip jokiu skysciu negeliu isiulyt. Man tai labai idomu kiek tokio amziaus vaikai turi gaut ml skysciu per diena, nes maniskis tik su kosem gauna, ir tai negaliu daryt skystesniu nes tada nevalgo. Ir kiek kartu galima duot koses tokio amziaus vaikams, nes dabar duodu du kartus kruopiene ir viena karta darzoviene su mesa, bet ka man duoti vietoj MP ryte ir vakare, jei misinuko negeria.


Skaiciau, kad tokio amziaus vaikai turetu isgerti iki 1 litro skysciu (cia turbut jau su tuo skysciu, kuriuo skiedi kosyte). O valgo tai taviskis normaliai, 3 kartus per diena kosyte. As dar priespieciams ir pavakariams siulau obouli, tuyreliu, ir, aisku, skysciu, kuriu vis tiek negeria...
Atsakyti
Manoji taip pat kažkur iki 1.3 metų labai prastai gėrė skysčius. Ilgainiui aš nustojau dėl to žiauriai nervintis, nes tai kokios nors didelės įtakos jos vystymuisi, viduriukams nedarė. Tik man daug nervų šita problemėlė suėdė, kai ji sirgo karščiuodama, nes tada jau išties reikia tų skysčių.. Kaip tik aš tada neišsidirbinėjau - vienas variantas buvo girdyti per puoduką su minkštu snapeliu (kadangi mėgdavo kramtyti viską, tai sukandus tą snapelį, jai įbėgdavo jame prisikaupusio skysčio thumbup.gif ), taip pat sodindavau prieš "teliką" ir įjungdavau ką nors, kad ją sudomindavo, tai užsimiršusi taip pat prarydavo kelis gurkšnelius iš šaukštuko, na o kai jau niekas nepadėdavo, tai su švirkštu (aišku be adatos) įšvirkšdavau į burną (kažkiek nurydavo, kažkiek išspjaudavo, bet vis šis tas). Aišku paskutinis metodas drastiškas, tačiau jau kai ji karščiavo, tai jau nebegalėjau numoti ranka..
O dabar viskas tvarkoj su gėrimais.. Matyt natūraliai padidėjo poreikis, pradėjo gerti iš paprastų puodukų (lyg jai ir įdomiau pačiai pasidarė) ir visai padoriai tų skysčių suvartoja thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus. Kaip ir lengviau pasidare rolleyes.gif Siaip man sake pameginti siek tiek pasudyti maisteli arba duoti sudytu lasiniu paciulpti. Gal girdejot apie tai ka nors? As tai gana skeptiskai ziuriu i tokius pasiulymus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinukas @ 2006 01 09, 17:23)
Tai kad klausiau, nelabai galejo man atsakyti... Pasiule koseles sudyti, kad gerti labiau noretu...

blink.gif blink.gif blink.gif
čia taip gydytoja pasiūlė g.gif blink.gif

Jei vaikutis nenori gert, manau, nereikia jo prievartaut, skysčių jam pakanka thumbup.gif
Jei yra skysčių trūkumas įdumba momenėlis, jei jis pas jus dar nesuauges, patikrink, iškilęs irgi negali būt schmoll.gif , nebent yra matomai įdubęs unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jura 22: 14 sausio 2006 - 00:03