Įkraunama...
Įkraunama...

Ar darote staigmenas savo vyrui? 2 d.

Sveikos, SM,

Prieš kelias dienas nuo A iki Z išstudijavau Jūsų pasisakymus dėl staigmenų savo vyrui/draugui. Norėčiau, kad pratęstume temą, pasidalintumėme geromis idėjomis, pasidžiaugtumėme kartu pavykusia staigmena.

Na, dėl staigmenų - paskutinė mano padaryta staigmena: susiruošiau su drauge į kiną. MB nelabai patinka mane paleisti su draugėmis vakaroti. Tad tam, kad ir jo vakarą praskaidrinčiau - kai jo dar nebuvo, papuošiau namus širdelių formos balionais (kažkada užsiminė, kad taip nori daug balionų smile.gif ), ant šaldytuvo užrašiau, kad jį myliu, suruošiau stalą, kad pavalgytų ir sukuriau jam vakaro programą, kurią surašiau didelėje atvirutėje - vonia su druska, naujas autožurnalas, palikau jam pliušinį draugą ir kitų smulkmenėlių.

Tačiau dažniausiai tos mano staigmenos jam būna tiesiog netikėtos dovanos, kurių nepriskirčiau prie tikrų staigmenų...

Kartais atrodo, kad perdaug stengiuosi - tik nudžiūginau MB kuo nors, jau galvoju, kaip nudžiuginti dar kartą, bet tai gaunasi savaime smile.gif

Kaip Jūs?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūros Deivė: 26 rugsėjo 2011 - 19:20
Sveiki smile.gif
Zinoma nustebinu,nemanau kad uztenka dovanos tik per gimtadieni. smile.gif
Kadangi maniskis vazineja po uzsieni(dirba vairuotoju) ir neseniai pagimdziau dukryte,padariau mudvieju grazia foto ir uzsakiau magiska puodeli (kai ipili i puodeli karsto vandens,pasirodo nuotrauka). Manau jis tikrai apsidziaugs,gaves..
Dar planuoju pagalvyte padovanoti,pasiuti grazu uzvalkaliuka,ka nor grazaus uzrasyti ir nupiesti..
Na maniskis kol kas man praktiskesnes dovanas dovanoja,neseniai buvo atvezes kvepalus,kazkada nupirko sustra duso zele..o pries isvaziuodamas tiesiog nupirko indeli svieziu avieciu.. Buvau maloniai nustebinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros Deivė @ 2011 09 26, 20:19)
Na, dėl staigmenų - paskutinė mano padaryta staigmena: susiruošiau su drauge į kiną. MB nelabai patinka mane paleisti su draugėmis vakaroti. Tad tam, kad ir jo vakarą praskaidrinčiau - kai jo dar nebuvo, papuošiau namus širdelių formos balionais (kažkada užsiminė, kad taip nori daug balionų smile.gif ), ant šaldytuvo užrašiau, kad jį myliu, suruošiau stalą, kad pavalgytų ir sukuriau jam vakaro programą, kurią surašiau didelėje atvirutėje - vonia su druska, naujas autožurnalas, palikau jam pliušinį draugą ir kitų smulkmenėlių.


Dar pasakykit, kad jis sugebėjo apsimesti, jog yra laimingas tarp visų tų balionėlių ir pliušinio draugo...
Atsakyti
tikrai, net susiprunkščiau, balionėliai, žaislai, auto/moto (gerai kad ne playboy) biggrin.gif
ir vardan ko tai?
Atsakyti
QUOTE(TuJa30 @ 2011 09 30, 12:11)
tikrai, net susiprunkščiau, balionėliai, žaislai, auto/moto  (gerai kad ne playboy) biggrin.gif
ir vardan ko tai?

gal jam penkeri? Va ir proga.
O gal mes tokios sugedusios? Bet dievaži, vaikino vietoj nusikeikčiau mintyse...
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2011 09 30, 12:33)
gal jam penkeri? Va ir proga.
O gal mes tokios sugedusios? Bet dievaži, vaikino vietoj nusikeikčiau mintyse...


Nepriklausomai nuo amžiaus, visi mes truputį vaikai biggrin.gif Manau, vaikinas juokėsi, tokį "grožį" pamatęs, ir vien jau tai yra gerai.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2011 09 30, 14:02)
Nepriklausomai nuo amžiaus, visi mes truputį vaikai biggrin.gif Manau, vaikinas juokėsi, tokį "grožį" pamatęs, ir vien jau tai yra gerai.

Na matyt. Iš mažo vaiko kvailysčių visad pasijuokiam.Tai taip miela.
Atsakyti
Nu tai vyras nors turėjo ką veikti kol žmona kine buvo... Kol visus balionus susprogdino, kol visokius užrašus nuo šaldytuvo nukrapštė... Nebuvo laiko liūdėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gera_diena @ 2011 09 30, 14:36)
Nu tai vyras nors turėjo ką veikti kol žmona kine buvo... Kol visus balionus susprogdino, kol visokius užrašus nuo šaldytuvo nukrapštė... Nebuvo laiko liūdėti  lotuliukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
jo darau,aisku-kelioms dienoms dingstu kur nors ,ankciau dazniau,dabar reciau,bet vistiek staigmena bis.gif
vyras is proto eina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gera_diena @ 2011 09 30, 14:36)
Nu tai vyras nors turėjo ką veikti kol žmona kine buvo... Kol visus balionus susprogdino, kol visokius užrašus nuo šaldytuvo nukrapštė... Nebuvo laiko liūdėti  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif aha, tik va ką jis su tuo pliušiniu draugu padarė? lotuliukas.gif
Atsakyti
Desertui panaudojo lotuliukas.gif

Na maniškiui patinka skaniai pavalgyt smile.gif Bet visos tos meilybės, tai ne jam būtų... schmoll.gif
Atsakyti