Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji batukai

Sveikos matytes, 4u.gif

Arteja pavasaris, o mes jau po truputi zingsniuojam. Todel, jau reik ieskoti pavasariniu "tiapu", kad galetumem zingsniuoti pacios, ne tik sedin vezime dairytis po pasauli. Gal galit pasidalint savo patirtim, kokius batukus pirkt. Gal kokiu modeliuku yra pliusai ir minusai, kur perkat, kur pigiau, kur kokybiskiau ir t.t.?

Labai laukiam ats. ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mūsų pirmieji batukai su kuriais žingsniavome buvo <BARTEK>basutės ir buvau laaabai jomis patenkinta.Na žinoma kaina nepigi,bet kokybė gera.Visą vasarą dėvėjom ir nors ir zomšinės,bet išvaizdos neprarado.Svrbiausia kad batukai būtų kieta užkulne ir virš kauliuko,čia pagrindinis kriterijus.o modeliai tai kam kuris prie širdies.
Atsakyti
Pirmuosius batukus nupirkau savo maziui vos tik jis pradejo stotis.Kadangi turejome,nors ir nedideliu,bet vis tiek problemeliu su kojytemis,buvome tiesiog priversti pirkti ortopedinius batukus.(Siaip gydytojai pataria ortopedinius batukus deveti vaikuciams iki 5 metuku.).Batukus pirkau bazeje,jie buvo odiniai,padukas irgi geras,nes padevejus juos 3-4menesius atsistate mano mazylio pedute ir mums nebereikejo keliauti i mankstas.O kainos pavasariniu batuku svyruoja nuo 50 iki 80 litu.
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2006 03 20, 14:32)
Na mūsų pirmieji batukai su kuriais žingsniavome buvo <BARTEK>basutės ir buvau laaabai jomis patenkinta.Na žinoma kaina nepigi,bet kokybė gera.Visą vasarą dėvėjom ir nors ir zomšinės,bet išvaizdos neprarado.Svrbiausia kad batukai būtų kieta užkulne ir virš kauliuko,čia pagrindinis kriterijus.o modeliai tai kam kuris prie širdies.


Pritariam thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Absoliuciai visi batukai musu buvo ir yra BARTEK
Mums jie labai patinka, ir kokybe auksta, bet biski kandziojasi kainos blush2.gif
Atsakyti
o kaip su tais spinatoriukais (atrodo taip vadinasi tas paduko išlenkimas g.gif ) ar jis būtinas, nes pastebėjau, kad net kai kuriuose bartek ar naturino modeliukuose jis l.l. mažas g.gif
Atsakyti
SVEIKOS MAMYTĖS bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ,

KADANGI PATI TURĖJAU PROBLEMŲ SU SAVO DUKROS KOJYTĖMIS, TAI TAIP PAT PRITARIU MAMOMS KURIOS RENKASI BARTEK AVALYNE, NORS GAL NE VISOS GALI SAU LEISTI PIRKTI "TOKIA" KAINA. PATI ESU PUSIAU MEDIKĖ(KINEZITERAPEUTĖ), TAI GALIU ŠIEK TIEK PALENGVINTI BATUKŲ PIRKIMĄ:


1. Įprasta manyti, kad avalynė saugo kojas nuo drėgmės, šalčio ir kitų žalingų aplinkos veiksnių. Kūdikiai iš dalies yra nuo to apsaugoti, todėl juos galima apauti tik megztais vilnoniais bateliais, kurie būtų pakankamai lengvi ir platūs, kad nebūtų ribojami kojų pirštų ir visos pėdutės judesiai – tada pėdos kaulai ir raumenys formuojasi tasyklingai.
2. Pirmieji vaiko batukai turi būti ploni, elastingu padu ir atitikti taisyklingą pėdos formą: siauras užkulnis, plati pirštų dalis su vidiniu noselės kraštu, atlenktu į nykščio pusę. Visai mažiems vaikams avalynė turi būti be pakulnės, o vėliau – su 0,5 – 2 cm. Aukščio pakulne.
3. Išilginė avalynės ašis turi eiti per antrąjį pėdos pirštą. Pėda negali būti iškrypusi.
4. Avalynė negali iškreipti pėdos pirštų natūralios padėties, kurioje jie būna gaudami krūvį. Yra svarbu, kad bato vidinis kraštas sudarytų lygią liniją, o batelio kontūras nebūtų inksto formos.
5. Turi būti uždaras, kietas užkulnis, batų noselės – kiek aukštesnės, kad iš viršaus nespaustų pirštų, o padas pirštų srityje šiek tiek elastingas.
6. Avalynė turi būti gaminama iš tvirtos, elastingos, atsparios vandeniui medžiagos.
7. Būtinai reikia pirkti avalynę su vaiku, kadangi matuoti reikia stovint, nes gavus krūvį pėda padidėja ir į ilgį, ir į plotį apie 0,5 – 1 cm.


LINKIU VISOMS SĖKMĖS wub.gif
Atsakyti
As norejau pasikonsultuoti ne del pirmu, bet vistiek batuku...

Mano mergaites padukas dabar 11 cm, itariu, kad atsistojus ant paduko tai bus ir 12. Tai kokio dydzio man batukus pirkti, kad uztektu iki vasaros? Uzteks 13 cm?
Atsakyti
mirksiukas.gif Musu pirmi batukai, t.y. basute buvo pirktos kazkokios italu firmos Lt. Labai likau jomis patenkinta, gera kokybe, supinatorius. dabar nesiojame Clarc batukus, nenudevesime irgi..........mano nuomone vaiku avalynei taupymo programos neijungsi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 03 28, 00:13)
mirksiukas.gif Musu pirmi batukai, t.y. basute buvo pirktos kazkokios italu firmos Lt. Labai likau jomis patenkinta, gera kokybe, supinatorius. dabar nesiojame Clarc batukus, nenudevesime irgi..........mano nuomone vaiku avalynei taupymo programos neijungsi blush2.gif

Mazyliams Clarks batukai thumbup.gif Siuose parduotuvese man labai patikdavo, kad ismatuoja vaiko pedos dydi ir ploti, tuomet batukus pritaiko butent jam! Pas mus Lietuvoje tokiu matuokliu nera! verysad.gif
Atsakyti
Mamytes Klaipedietes,pasufleruokit kur Klaipedoj prekiauja Bartek avalyne 4u.gif
Busiu labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2006 03 24, 21:20)
As norejau pasikonsultuoti ne del pirmu, bet vistiek batuku...

Mano mergaites padukas dabar 11 cm, itariu, kad atsistojus ant paduko tai bus ir 12. Tai kokio dydzio man batukus pirkti, kad uztektu iki vasaros? Uzteks 13 cm?


Jei pėdutės ilgis 12cm, tai batukus ir reiktų pirkti apie 13cm. Jei nupirksi didesnius- vaikui bus labai sunku vaikščioti. Sutinku, kad pėdutė greitai auga ir batukai geri nepigiai kainuoja, bet pirmieji batukai visada tik vienam sezonui...

Beje, mes irgi už Bartek (nors šį sezoną atradom dar ir Ecco thumbup.gif )...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gri36: 02 balandžio 2006 - 19:26
Klaipėdoje specializuota parduotuvė vien tik Bartek batukai yra Akropolyje. Taip pat keletas modelių yra ten pat Akropolyje šalimais parduotuvėje " Mada vaikams''. Taip pat keletą porų su nuolaida mačiau vaikų pasaulyje. Mes preitą savaitę turbūt apvažiavom visą miestą, ieškodami tinkamų batukų. Mums daugiau reikėjo tinkamų vaikšioti namuose, norėjom panašių į sandaliukus, tai Bartek parduotuvėje nieko nebuvo, turbūt dar ne seonas. Nusipirkom Mariquita firmos, lyg tai neblogi: aukštas užkulnis, platus uždaras priekis. Tai dabar ir tipenam namuose. thumbup.gif
Atsakyti